Skokani Olomouc

Rádio Haná

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Dorazíte na náš ples?

  ANO (32)
  

  NE (26)
  

  NEVÍM (13)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 7

Online: 1

Včera celkem: 114
Aktuální výsledky Muži:
28.7. 7:00 Skokani Olomouc - SaBaT Praha 2:13
27.7. 14:00 SaBaT Praha - Skokani Olomouc 14:2
20.7. 16:00 Hluboká nad Vltavou - Skokani Olomouc 11:3
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
9.6. 16:00 Skokani Olomouc B - Moravská Beseda 13:10
Nejbližší zápas Muži:
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
5.5. 16:00 Draci Brno C - Skokani Olomouc B
Sloupič poprvéPublikováno: 2016-05-08
Poslal: stana
Kategorie: Slowpitch
Přečteno: 341

1.kolo slowpitchové ligy 2016 Vážení kamarádí, 6.5 2016 jsme se sešli po roce, abychom si zahráli, neboť jak říká staré dobré přísloví "Kdo si hraje, nezlobí".
Jsem ráda, že mi zůstali věrní moje Kytary, Beerboys i Casablanca a ráda bych tímto přivítala nováčka v naší lize Skokánky ( podle jména by se mohlo zdát, že jde o nějaké pomenší chlapce a děvčata ? opak je ale pravdou a tak jsme zvědaví na jejich start v soutěži).
Počasí jak malované, to asi proto, že jsem vyhrožovala - jestli bude zima, tak Vás zabiju. V prvním vyrovnaném zápase se přetahovaly Kytary s Casablancou, nakonec si Casablanca závěrem utkání zajistila vítězství 6:3. Druhý zápas byl zcela v režii Beerboys, kteří porazili loňského mistra Kytary 12:3. V třetím zápase se smolně Casablance nepodařilo skórovat, i když šancí pár měla, a tak i tentokrát tři body, které dali Beerboys stačily na vítězství 3:0.
Rozhodčím ve všech třech zápasech byl Václav Voják, který mě vystřídal po prvních minutách prvního zápasu, neboť jsem měla narozeniny a mohla jsem si to jako divák vychutnávat na tribuně a popíjet pivo.
K pravidlům tentokrát jediná připomínka a tou je kontrolovaný odhoz pálky pálkaře při startu na první metu. Běda Vám, jak mi to nebudete dodržovat! Rozpis zápasů až do prázdnin již máte na skokanských stránkách v sekci Slowpitch i s výsledky prvního kola, šikla by se nám tam ještě někde tabulka, zkusím to domluvit s Kefou.
Tabulka po prvním kole:
1. Beerboys 4 body
2. Casablanca 2 body
3. Kytary 0 bodů
Pozn. autora: nejvhodnější doba na trénování je středa nebo pátek před zápasy. Někteří to již dělajou, tak bacha na ně. No a ještě připomínám, že letošní rok na bedně všichni nebudete a tak se snažte, ať nemáte bramborovou. Staňa

Líbí (1)     Nelíbí (0)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.