Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

RSS  RSS

Anketa
  Sledujete klubový FB???

  ANO (255)
  

  NE (113)
  

  OBČAS (75)
  

  NIKDY (125)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 80

Online: 1

Včera celkem: 179
Juniorská extraliga 2013Publikováno: 2013-05-19
Poslal: lazna
Kategorie: Starší kadeti
Přečteno: 495

Skokani se po roční pauze opět účastní juniorské extraligy. Hned první zápasy ukázaly, že to bude velmi kvalitní soutěž. Skokani zatím odehrály 5 utkání, ve kterých dvakrát zvítězili a třikrát odešli poraženi.. V prvním kole jsme dvakrát prohráli s Technikou Brno, když hlavně na pálce byli hráči Techniky lepší. Prohráli jsme 0:12, 4:10.
Ve druhém kole se náš tým utkal s Hrochy Brno. V prvním zápase junioři zvítězili 7:5. Velmi dobře nadhazoval Tadeáš Václavek a připsal si první vítězství (W) v soutěži. Zápas spolehlivě zavřel Přemek Skoták (SAV). Ve druhém zápase naši pálkaři nedokázali najít recept na nadhazovače Hrochů a tak jsme prohráli 3:8.
K dalšímu utkání nastoupil náš tým ve středu na domácím hřišti proti Arrows Ostrava. Po velmi dobrém výkonu celého týmu junioři zvítězili 2:0. Na kopci odházel complete game Tadeáš Václavek. Po kvalitním výkonu si mohl zapsat druhé vítězství. Na postu zadáka zápas spolehlivě odchytal Tomáš Velešík a připsal si také chycenou krádež. V první směně předvedl skvělý zákrok v poli Honza Utěšený a následně rozehrál double play (3-5, 5-2). Na třetí metě zahrál jisté zákroky a přesné příhozy Petr Nickl, stejně na spojce Ondra Schwarz. Pochvala patří celému týmu za nasazení a touhu po vítězství.
Když nahlédneme do statistik, tak v celé soutěži nejlépe pálí Petr Nickl (0,5), Vojtěch Vrba (0,4) a Martin Poledna (0,4).

Líbí (0)     Nelíbí (0)

Komentáře:

Diskuze uzavřena

Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.