Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

RSS  RSS

Anketa
  Sledujete klubový FB???

  ANO (255)
  

  NE (113)
  

  OBČAS (75)
  

  NIKDY (125)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 87

Online: 2

Včera celkem: 179
Kadeti na Eagles Open 2012Publikováno: 2012-09-25
Poslal: lazna
Kategorie: Starší kadeti
Přečteno: 705

O víkendu 15.-16.září se kadeti zúčastnili turnaje Eagles Open 2012. Jako vždy dobře připravený turnaj nám nabídl slušnou porci 5 dvouhodinových zápasů. Působení skokanského kadetského týmu na turnaji se dá jednoduše vyjádřit - dvě tváře jednoho týmu.
Blesk vs. Skokani Olomouc 14 : 2
Na úvod turnaje prohráváme s Bleskem, což nás v dalším průběhu bude hodně mrzet.
Eagles U14 vs. Skokani Olomouc 6 : 18
Naše první výhra na turnaji.
Skokani vs. Eagles 12 : 3
Kadeti vyhráli krásný večerní zápas na centrálním hřišti za umělého osvětlení. Velký zážitek. Na kopci pod taktovkou Přemka Skotáka, který odházel complete game (6K). Všichni hráči zaslouží pochvalu za týmový výkon v tomto zápase.
Skokani vs. Kotlářka 4 :13
Na hráčích je v úvodu ranního nedělního utkání znát únava ze sobotního večerního zápasu. V první polovině zápasu se pomalu dostáváme do tempa a tak body přidáváme až v závěru zápasu. Škoda, že jsme nezačali dřív. Po tomto zápase je jasné, že jdeme do kolečka s Eagles a Bleskem, které pro nás nedopadá dobře a čeká nás tedy zápas o třetí místo.
Skokani vs. Blesk Jablonec 16 : 2
V utkání vítězíme s Matějem Lázničkem na kopci. Zbyněk Vřeský pálí krásně zatažený homerun, Mates Lázniček pálí daleký homerun přes střed. Oba vyvrací pravidlo o dlouhém foul ballu.
Konečné pořadí. 1. Kotlářka Praha, 2. Eagles Praha, 3. Skokani Olomouc, 4. Blesk Jablonec, 5. Eagles Praha U14.
Závěrečné hodnocení.
Na turnaji obsazujeme třetí místo. Tým se na turnaji mohl opřít o výkony nadhazovačů Přemka Skotáka a Matěje Láznička a dobrou hru Tomáše Velešíka na postu chytače. Nejlepšími pálkaři týmu byli Lázniček (BA 0,800, HR,2x3B,5x2B), Velešík (BA 0,580,1x3B 2x2B), Vřeský (BA 0,470, HR, 4x2B), Skoták (0,470, 2x2B). Z turnaje si kromě bronzových medailí odvážíme tři individuální ocenění. Přemysl Skoták získává cenu pro nejlepšího nadhazovače, Matěj Lázniček se stává nejlepším pálkařem turnaje a Vítek Chromčák si zasloužil cenu nejférovější rozhodčí za dobře odpískané finále turnaje. Poděkování patří pořadatelům za uspořádání a dobrou organizaci krásného turnaje.
Soupiska týmu: Andrš, Gramata, Chromčák, Chromčáková, Lázniček, Krátky, Vřeský, Sitár, Skoták, Schwarz, Velešík.

Líbí (0)     Nelíbí (0)

Komentáře:

Diskuze uzavřena

Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.