Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

RSS  RSS

Anketa
  Sledujete klubový FB???

  ANO (255)
  

  NE (113)
  

  OBČAS (75)
  

  NIKDY (125)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 86

Online: 3

Včera celkem: 179
Junioři 2011 - závěrPublikováno: 2011-12-17
Poslal: Cecil
Kategorie: Junioři
Přečteno: 846

Naše sezóna začala horečně a skončila "Velkou prohrou". Převzal jsem kluky narychlo - byla to má první sezóna v roli hlavního trenéra. Vize byla jasná - Justin vnese do týmu profi ducha, jenže musel záhy tým opustit, takže jsem zbyl sám. Byla to pro mě úžasná škola a s každým zápasem se mi otevíraly nové varianty boje. Pravdou je, že jsem prokaučoval pohár, ale já vstupoval do sezóny s úmyslem zvyšovat kvalitu celého týmu, nikoliv honbou za výsledky. Viděl jsem zde budoucnost Skokanů, takže prvotní můj úkol byl jasný - vychovávat kluky pro Extraligu.

Po velmi podivně proběhlé sezóně jsme se probojovali do finále Juniorské Extraligy. Zde byli Draci dokonce ochotni skrečovat semifinále ČML, aby na nás mohli v plné sestavě. Už tohle byl první náznak obav z naší, v předchozích zápasech, prokázané síly. Po konzultaci s kluky jsme dohodli termíny, aby oba týmy mohli nastoupit v plné sestavě. Vše připraveno pro velké finále začínající na našem hřišti dvojzápasem. Ovšem to bychom nebyli Skokani, kdyby se opět něco nepo... Dva kečři a nezkušenější nadhazovač polámaní. Výkonnostně to byli dva velmi vyrovnané zápasy, kde rozhodla větší zkušenost Draků. Jejich síla je zřejmá už z toho, že z velké části byli členy týmu, který vyhrál základní část ČML.

Na třetí (případně čtvrtý) zápas se jelo do Brna. Na začátku byl slavnostní nástup s komentářem, zahrála se i Česká hymna a někteří hráči si poprvé vyzkoušeli zápas pod světly. I podle ohlasu některých Brňáků to byl výborný zápas. Do šesté směny 1:1, Tomek a Yetti byli nepřekonatelní. Hrálo se v podstatě bez chyby v poli, zápas měl velmi vysokou úroveň. Určitě musím vyzdvihnout Martinův aut po přihozu skoro od plotu domů, který by zcela jistě byl i v Top 5 na ESPN. V sedmé se Drakům podařilo přidat dva body, my byli po celý zápas také aktivní, ale naši běžci končili na metách - průběžně 3:1 pro Draky. V osmé korunoval svůj výkon Yetti pěti nadhozy na 3 auty. Tady jsem v zápalu boje porušil svůj plán a pustil jsem ho i do deváté, kde jsme dostali těch dalších devět.

Získali jsme tedy stříbrné medaile Juniorské Extraligy pro rok 2011.

Už jsem samozřejmě začal plánovat systém přípravy na další rok, ale situace se ubrala jiným směrem. Pro přehršel extraligových zápasů a tím pádem nedostatek hráčů v kategorii juniorů, jsme se na rok 2012 do JExL nepřihlásili. V plánu je ale oblastní přebor, z kterého vede možná cesta do ČML. V patách máme stále zlepšující se kadety a několik starších hráčů, s kterými bychom tu druhou ligu mohli opět se ctí hrát.

Rád bych poděkoval všem divákům, jenž nám byli velkou oporou. Dále pak zaslouží velké díky všichni trenéři, kteří se podíleli na výchově této generace - Jirka a Iva, Lenka a Laďa, Pepa a Roland (jsou jen kamarádi), Vojta a samozřejmě taky Vašek, který mi i velmi pomohl při mém startu s touto sezónou. Také bych ještě rád poděkoval Vašíkovi za pomoc při trénincích a Jardovi za podporu při zápasech. Speciální poděkování pak samozřejmě patří Burákovi, s kterým jsme zažili úžasné výlety.

bývalý NMS

Líbí (0)     Nelíbí (0)

Komentáře:

Diskuze uzavřena

Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.