Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

RSS  RSS

Anketa
  Sledujete klubový FB???

  ANO (255)
  

  NE (113)
  

  OBČAS (75)
  

  NIKDY (125)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 84

Online: 2

Včera celkem: 179
A tak jdeme do finále...Publikováno: 2011-09-13
Poslal: Cecil
Kategorie: Junioři
Přečteno: 943

Za stavu 2:0 na zápasy (po předchozím přijedeme, nepřijedeme, přijedeme) nakonec Třebíč přijela ve čtvrtek 1.9. na třetí zápas. Do páté to Yetti držel bez hitu, v šesté se však soupeři sešli 3 z jejich celkových 4 odpalů a byly z toho jedinné dva body zápasu. My měli sice 7 hitů, ale bohužel vždy pouze jeden na směnu. Ke konci zápasu jsme měli ještě určité šance na srovnání, ale chybou pálkaře při čtení signálu a mou chybou, kdy jsem nebyl schopen přesvědčit rozhodčího, že střídání provádím přesně podle platných pravidel, se výsledek již nezměnil.

Na další zápas v sobotu již však soupeř nedorazil a tak jsme si dali pouze Homerun derby s kovem, připravujíc se na nedělní zápas oblasti v Ostravě.

Tím pádem jsme se dostali do finále Juniorské extraligy proti Drakům. Teď je na řadě dohodnout termíny finálových zápasů. Zákulisní praktiky, úplatky, ESPN a sponzoři hrají samozřejmě také svou roli. Kluci, jež se již všichni po Peťově vzoru stali gentlemany, trvají však na rovném boji proti všem těm Hajtmarům, Sobotkům, Ižoldům a Dubovým. Takže 20.9. od 14:00 začíná v Olomouci finále JExL 2011 dvojzápasem! Pokud vám zbyla ještě nějaká dovolená, vyštrachejte ze skříní vlajky, šály a trubky a příjďte podpořit náš boj s nastupující generací mnohonásobného mistra republiky. Bengálské ohně a světlice jsou povoleny. Jejich efekt ale daleko více vynikne 29.9. od 17:00 pod světly na hřišti Draků, kde budeme pokračovat v boji na 3 vítězné zápasy.

Výslech na STB se nekonal, byla to spíš nakládačka. Na hřišti jsme byli samozřejmě dřív, než domácí, devátého ukecali až 10 minut po začátku zápasu extraligového Malíka. Hned v první dáváme 6 kousků, v sedmé přikládáme potřebný desátý, soupeř se však u božích muk obrací a začíná hrát. Klukům nařizuji dřevěné pálky a bývalí hráči VOKD Poruba stahují na konečných 11:6 pro nás. Tento zápas, po dohodě s trenérem Béčka, dostali k dispozici Junioři, aby si mohli vyzkoušet hru proti pořádným chlapům a aby se také mohli podílet na případném postupu výše. Jelikož juniorskou soutěž na příští rok nevidím příliš optimisticky, rád bych s kluky do ČML.

Pravděpodobně nás o víkendu 24. - 25.9. čekají dva poslední zápasy Béčka v oblasti proti mladým Šípům. Mohlo by se hrát v Olomouci, čekáme na potvrzení. Dvě vítězství = možnost postupu do baráže o ČML.

NMS

Líbí (0)     Nelíbí (0)

Komentáře:

Diskuze uzavřena

Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.