Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

RSS  RSS

Anketa
  Sledujete klubový FB???

  ANO (255)
  

  NE (113)
  

  OBČAS (75)
  

  NIKDY (125)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 77

Online: 2

Včera celkem: 179
Draci po třetíPublikováno: 2011-08-25
Poslal: Cecil
Kategorie: Junioři
Přečteno: 820

Po téměř dvou měsících nehraní nás čekal papírově nejsilnější soupeř v JExl. Jelikož jsem kolem tohoto zápasu způsobil již dost rozruchu, měl bych také asi přiblížit konečný děj. Těm cca 15 fanoušků, kteří se zúčastnili (velmi děkujeme za podporu) jsme velkou radost neudělali, ale určitě mohou potvrdit následující řádky.

Yetti nastoupil na kopec snad lehce nekoncentrovaný, určitě také částečně unavený po sobotním double s Áčkem a trochu mu utekla první směna, což vlastně rozhodlo. Další čtyři už nepustil bod, ale my nebyli schopni reagovat v útoku a po zmatku na naší poslední pálce, kdy se dal stav ještě upravit, zůstal na 7:1. Je nutno uznat, že Sobotka na nadhozu byl velmi nepříjemný a snad i nabuzený skutečností, že našemu Áčku o 14 dní dříve, pustil jen 2 body. Přesto že výsledek působí dosti jednoznačně, náš výkon v poli byl snad nejlepší v této sezóně. Olda pochytal víc luftů, než za všechny předchozí zápasy dohromady, Martin na centru taky čaroval a Dan doběhl fly, který se doběhnout nedal. Ondra neskutečný Skok na spojce, z kterého jen nepřesností rozhodčích nebyl double play. Mara velmi zodpovědně nepustil za sebe jediný balón, přestože to byl jeho třetí zápas v průběhu dvou dnů. Honzík si po roce připomněl hru na dvojce a rozhodně nezklamal. Tomáš se na jedničce asi narodil a Tadeáš na trojce zahrál, co se dalo. Vojta s každým startem na pálce prokazoval zlepšující se aklimatizaci po návštěvě LA. Zraněného Peťu musel na kopci vystřídat Aleš a letošní premiéru zvládnul bravurně - 2 směny proti Drakům bez bodu.

Ve druhém zápase, s Tomášem na kopci, jsme ve třetí snížili na 3:2. Draci přidávali bod po bodu, naše body však zůstávali na metách. Ondra se pak držel statečně proti pálkařům, kteří vedou i ČML, ale poslední směna nám opět utekla - 12:2. Zde si určitě zaslouží pochvalu Aleš za dva skoky, po kterých procedil i něco krve a Honza za skok ze dvojky až do pracovního pole spojky. Martin na centru opět perfektní záběh.

Kde byla tedy chyba? Nebudu se vymlouvat na Zlou věc, která byla mým silným nedopatřením opět s námi. 3 hráči měli za sebou nelehkou sobotní cestu do Prahy, další 4 kluci jeli s nějakou zdravotní indispozicí, v průběhu obou zápasů jsem musel 4 hráče střídat pro zranění, další pro totéž nenastoupil do druhého. Udělali jsme pouze 3 body za dva zápasy - takhle se nevyhrává. Měli jsme plán, jak na Draky. Část zhatilo počasí při přípravném zápase, částečně to byla má nezkušenost se "systémem" a taky pár dalších "drobností".

Jak bude tato prapodivná soutěž (zasvědcení vědí, ostatní nebudu znechucovat) pokračovat? Po základní části jsme třetí, začínáme tedy double na druhé Třebíči tuto neděli 28.8. okolo 13:00. Podle očekávání totiž Technika podle skrečovala dohrávku s Draky (snad aby ušetřili za cestovné). Hraje se na 3 vítězné, takže domácí zápasy ještě upřesním. Pokud uspějeme, čeká nás od 17.9. finálový souboj s jedním z těch Brňáků, co snad odehrají druhé semifinále.

Do Třebíče je to kus cesty, byli bychom však velmi vděčni, kdyby se našli fanoušci, kterých podpora by nás určitě popohnala k ještě lepšímu výkonu. Jestli někdo čekal nějaký můj veselý výjev, tak ho tentokrát zklamu. Byl to boj hodný špičky JExl, na srandičky nebyl čas.

NMS

Líbí (0)     Nelíbí (0)

Komentáře:

Diskuze uzavřena

Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.