Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

RSS  RSS

Anketa
  Sledujete klubový FB???

  ANO (255)
  

  NE (113)
  

  OBČAS (75)
  

  NIKDY (125)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 84

Online: 2

Včera celkem: 179
Pozvánka na DrakyPublikováno: 2011-08-16
Poslal: Cecil
Kategorie: Junioři
Přečteno: 816

Tuto neděli 21.8.2011 hrají od 9:00 naši junioři double na MBS v Brně s juniory Draků. Podle velmi optimisticky vypadající tabulky to bude souboj třetího s prvním o nejvyšší příčky po základní části. Vývoj soutěže ale zdaleka není jednoznačný a my tak můžeme skončit na prvním až třetím místě. To sice každopádně znamená postup do play-off, ale lépe postavení začínají doma.

Určitě by nám velmi pomohla podpora fanoušků, takže vás tímto zveme v neděli na devátou hodinu do Brna. Kluci jsou na tento souboj velmi natěšení a připraveni vydat ze sebe maximum. Pro některé z nich je to letos první a zároveň poslední možnost zabojovat o juniorské mistry a dobře si to uvědomují. Přestože někteří z nich budou muset den před tím v Praze absolvovat dva těžké zápasy, nedělní boj si rozhodně nechtějí nechat ujít.

Takže ještě jednou: v neděli 21.8. od 9:00 v Brně svedou boj domácí Draci proti naším mladším Skokanům. Těšíme se na vás!

Málem bych zapomněl! Chodívám takhle meditovat na balkón a po cestě v ložnici mám budík se svítícím číselníkem. Jelikož je to Casio, poslední dobou svítí nějak víc a upoutává mou pozornost. Poměrně pravidelně se trefím do nějaké zajímavé kombinace - včera 11:00. To mi připommnělo - zhruba v sedmé za stavu 11 hitů pro áčko Skokanů v nedělním zápase proti VSK??, uzavřeli hospodu bez jídla a přístup k toaletám, z nichž některé byly i splachovací. Takže pro jistotu si vemte svačinky a nápoje a ty nejlépe do petek.

NMS

Líbí (0)     Nelíbí (0)

Komentáře:

Diskuze uzavřena

Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.