Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

RSS  RSS

Anketa
  Sledujete klubový FB???

  ANO (255)
  

  NE (113)
  

  OBČAS (75)
  

  NIKDY (125)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 76

Online: 2

Včera celkem: 179
Ve znamení zlé věci...Publikováno: 2011-06-20
Poslal: Cecil
Kategorie: Junioři
Přečteno: 2864

Dnes začnu možná trochu netradičně - o jednom člověku, který se vrátil z trenérského nebe zpět na zem. Jestli mám najít nějaká pozitiva, tak nám (mně) snad v pravý čas bylo ukázáno, že to zdaleka nepůjde samo a že máme ještě spoustu věcí co zdokonalovat.

Třebíč nás totálně deklasovala 14:1 i když na tvrdé odpaly a chyby byla jen lehce lepší. Jim to prostě šlo do děr, naopak nám přímo na chlapy. Po vynikajícím výkonu si ale určitě výhru zasloužili. Přesto že jsme to z naší skupiny měli do Třebíče nejdál a žádal jsem pořadatele o zohlednění, kupodivu nehráli domácí první a poslední zápas dne, ale my! Týmy hrající JEXL jsou již zvyklé na systém dvou zápasů po sobě, ale pouze my jsme dostali možnost "vychladnout" mezi zápasy. Už před naším druhým zápasem začalo drobně pršet a rozhodčí začali mluvit o variantě pouhých 3 směn. Nakonec jsem uhádal ještě čtvrtou, za již vydatného deště, ale ani to nestačilo. Kluci se příliš pomalu dostávali do tempa a tak jsme si na neděli "vybojovali" Tempo do souboje o poslední místo. Výsledky jsou na

http://www.baseball.cz/modules.php?op=modload&name=online&file=index&do=schedule&akce=97&pda=2&admina=

V Třebíči vybudovali nádherný baseballový stánek Hvězda s příjemným zázemím, stravování zde bylo velmi slušné, přijatelné ubytování 100 m vzdálené se trochu maskovalo vnějším vzhledem - kluci napřed odmítali vystoupit z autobusu. Večer jsme však na odpočívadle hotelu třídy Alfa zafilozofovali o spoustě věcí a některým se ráno naopak už nechtělo pryč. Tady mě mrzí jen jedna věc, že jsem klukům nezajistil ty lístky na Mackbeth.

Jelikož jsem velmi strategicky ušetřil "nejlepší" nadhazovače na finále proti Drakům, porazili jsme posledního největším rozdílem na turnaji. Nyní budu několik dnů rozjímat, kde byl hlavní problém a jak to už nikdy nezopakovat. Ze Zámiše (hřišťátko, dnes už velmi kvalitní, v krásném prostředí mezi rybníčky) jsme se vrátili ještě zpět na Hvězdu, kde jsem Sedícího Omara nekompromisně vyzval k finálovému boji. Zbaběle se však vymluvil na předem dohodnutý zápas se slabou Technikou! Avšak 21. srpna přijedou do Brna šiky v rudých dresech a zaberou i tak území Dračího národa!!

Pár zásadních důvodů už vím. Poprvé jsme neměli fanoušky v hledišti, porvé jsme zajeli (s Burákem jsme řešili, jak nejlépe dostat jachtu z Baltu na Jadran) tak, že cesta byla rychlejší (přes tu druhou Velkou Bíteš či Meziříčí je to lepší), ale hlavně Ondra vzal ssebou Zlou věc. Původně byla velmi užitečná, kluci tím rozbíjeli ořechy, natírali Nutelu, chytali WiFi, někteří zkoušeli i na BP ale Zlá věc vysílala velmi negativní energii. V neděli ji kluci už nechali v autobuse za HR plotem a určitě i proto všechny odpaly šly "pouze" do hřiště. Ta věc je tak zlá, že Ondrovi dokonce nechala mobil v mém autě, po odvozu domů!! Celou dnešní noc jsem putoval na kraj světa, abych ji nenávratně zprovodil.

Na nadhozu se vystřídali a přes některé prohry velmi slušně zaházeli (ve věkovém pořadí): Poledna Martin, Nickl Petr, Schwarz Ondřej, Václavek Tadeáš, Flusek Tomáš a Tomáš Velešík. Zbytek týmu tvořili Blaha Dan, Kratochvíla Jindřich, Fusek Aleš, Přikryl Vít, Šarník Oldřich, Šiler Lukáš a Vrba Vojtěch. Sobotní Áčkaře Antoše, Utěšeného a Sovu, kteří měli přijet na nedělní vyvrcholení turnaje jsem odvolal. Slovenská posila Roman Martin si léčí doma zranění - přejeme brzské uzdravení. Za všechny kluky bych pochválil především benjamínka Tomáše Velešíka, který nám do týmu pěkně zapadnul.

Určitě velké poděkování našemu dvornímu řidiči Burákovi, za celosezóní svoz, kterého tímto zveme i na naše Cardinal tažení na Draky ve 43. výročí, kde Zlou věc předáme soupeři místo vlaječky před zápasem.

Takže chlapi! Dnes po půl páté. A pozor, budou kužááátka!

Vysílený NMS

Líbí (0)     Nelíbí (0)

Komentáře:

Diskuze uzavřena

Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.