Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

RSS  RSS

Anketa
  Sledujete klubový FB???

  ANO (255)
  

  NE (113)
  

  OBČAS (75)
  

  NIKDY (125)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 86

Online: 1

Včera celkem: 179
Nerovný boj v HlubokéPublikováno: 2011-06-07
Poslal: Cecil
Kategorie: Junioři
Přečteno: 977

"Nečekaně" už od 5té ráno bylo pěkné slunečné počasí. Kluci dorazili včas a velmi nabuzení. Dokonce i Peťa (přivezl ho tata;-), takže se snad poprvé čekalo na řidiče.

Přestože jsem Michala dopředu ubezpečoval, že vezmu navigaci, přece jen neodolal a tahák s mapkou si i tak udělal. Jen jednou jsme trochu sjeli - na Pelhřimov. To mi Michal asi chtěl něco ukázat, kluky to ale ještě nezajímá, takže zpět na hlavní a po chvíli už Hluboká. Po cestě spousta jakýchsi zákazových značek, Michal chtěl furt někam odbočit, ale já se nenechal oblomit - navigace jednoznačně ukazuje rovně a navíc tu cestu poznávám, jen ty značky nevěstily nic dobrého. I přijeli jsme k oné řece a hle most v rekonstrukci! Odbočíme tedy logicky vlevo, navigace se okamžitě chytá a po chvilce se znovu blížíme k tomu mostu:-[ Dávám do trasy zákaz na most, IGo vede bezchybně. O tom provizorním mostu 200 m vedle prostě nemohla vědět - 16 km zajížďka:-[[ Budějovice jsou také pěkné město... Přesto přijíždíme včas, až moc včas. Kluci byli tak nažhavení do boje, že než jsem stačil napsat line-up tak, zřejmě nesledujíc čas, byli už v 11:00 rozcvičeni. Musel jsem je vyhnat na prolézačky a skákací hrad.

Soupeř měl velmi mladé družstvo a tomu odpovídal hlavně výkon v poli. 22:4 a 24:6 - byla to pro nás spíše pálkařská příprava na pohár, nadhazovači se vystřídali téměř všichni, jedno éčko za oba zápasy. Poprvé si s námi zahrál a slušně zaházel Tomáš Velešík, Martin zraje na kopci jako víno - nekompromisní 2 směny a 3 K, Alešovi se vrací pálkařská forma a vůbec celý tým zahrál svůj nadprůměr. Ondra excelentních 6 ze 6 + 3 BB!

Zažili jsme však opět jednu nevídanou událost a zase v tom měl nohy Víťa: plné mety, Gustík to tvrdě zatahuje po lajně. Posílám první dva běžce domů u třetího chvilku váhám, ale co, už hodně vedeme, tak ho pouštím také. Otočím se na Gustu, zdviženýma rukama dávám pokyn k zastavení a jdu blíže ke třetí, že mu plácnu. Jeho rychlost však již byla přivysoká na to, aby mohl bezpečně zabrzdit, nedbá tedy mých pokynů a prosviští kolem mě, až mi tlaková vlna sráží čepici a dobíhá si pro Grand Slam!! Je to Úžasný rychlík, nevšimli jste si někdo, jestli ségra neumí silové pole?

Po zápase, už v civilu, si mě odchytil jeden z rozhodčích a udělil klukům velkou pochvalu za FairPlay hru a slušné vystupování na hřišti. Oproti Technice minulý týden to prý byl obrovský obrat. Tato pochvala mě těší snad víc, než samotná výhra na hřišti, jelikož je to jeden z mých cílů práce s juniory.

Děkujeme rodičům Romanovým a Polednovým za podporu v hledišti a samozřejmě také Burákovi za ochotu křižovat s námi země České.

NMS

Líbí (0)     Nelíbí (0)

Komentáře:

Diskuze uzavřena

Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.