Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

RSS  RSS

Anketa
  Sledujete klubový FB???

  ANO (255)
  

  NE (113)
  

  OBČAS (75)
  

  NIKDY (125)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 86

Online: 3

Včera celkem: 179
Zahájení sezóny starších kadetůPublikováno: 2011-04-25
Poslal: lazna
Kategorie: Starší kadeti
Přečteno: 919

Starší kadeti odehráli první dva zápasy v sezóně. Pro většinu hráčů to byly první zápasy na velkém hřišti. Kluci zvládli tento přechod bez problémů a ukázali, že při poctivém treninku si na velké hřiště rychle zvyknou. Klasik Frýdek Místek vs. Skokani Olomouc 7:9
První zápas jsme odehráli v pátek s Klasikem Frýdek Místek na jejich hřišti. V průběhu zápasu se oba soupeři střídali ve vedení. Pálka byla z naší strany dobrá. Skóre bylo vyrovnané díky našim chybám v obraně. Na kopci se představili tři naši nadhazovači Přemek Skoták, Zbyněk Vřeský a Pavel Schwarz. Všichni se museli vejít do 30 nadhozů, aby mohli házet i v neděli. První baseballový zápas si zahrál Honza Gramata a hned zaznamenal svůj první doběh domů. V závěru zápasu jsme si vytvořili dvoubodový náskok. Soupeř měl dohrávku, na kopec se postavil Tomáš Flusek a zápas na tři pálkaře spolehlivě zavřel.

Arrows Ostrava vs. Skokani Olomouc 8:6
Druhý zápas jsme odehráli v neděli v Ostravě s domácími Arrows. Soupeř postupně zvyšoval své vedení a zápas se zdál být jasnou záležitostí. Na kopci se v našem týmu postupně vystřídali stejní nadhazovači jako proti Klasiku a dobře zvládli svou práci. V závěru zápasu kluci zlepšenou pálkou dotahovali náskok soupeře, ale rozdílem dvou doběhů nakonec zvítězili domácí. Velkou pochvalu za výkon v obou zápasech na postu catchera i na pálce zaslouží Tomáš Velešík. Naši útočnou sílu výrazně podpořili také Matěj Lázniček a Tomáš Flusek. Pochvalu za snahu zaslouží všichni hráči.

Sestava: Andrš, Antoš, Borůvka, Flusek, Gramata, Hrabčík, Chromčák, Lázniček, Schwarz, Sitár, Skoták, Velešík, Vřeský.

Líbí (0)     Nelíbí (0)

Komentáře:

Diskuze uzavřena

Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.