Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

RSS  RSS

Anketa
  Sledujete klubový FB???

  ANO (540)
  

  NE (325)
  

  OBČAS (280)
  

  NIKDY (565)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 0

Online: 0

Včera celkem: 0
Skokani vyhlíží novou sezonuPublikováno: 2021-04-26
Poslal: Petr Frano
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 295

Pandemická situace nebyla amatérským sportovcům příliš nakloněna, teprve od pondělí je možné, za přísných opatření, trénovat. Skokani se již také začali pilně připravovat na ostré zápasy. Přesné datum zahájení soutěže ještě není známo, ale podle předběžných zpráv to vypadá, že již od května by se mohla 1.liga a mládežnické soutěže rozběhnout. Extraliga je již v plném proudu, jelikož mají speciální výjimku. Hrají bez diváků a hráči se musí testovat.
Na loňskou sezonu by nejspíše chtěli Skokani zapomenout. Sezóna, po pádu z Extraligy se příliš nepovedla, a tak mají Skokani, co napravovat. Loňské umístění na chvostu tabulky bylo velkým zklamáním. Olomoucký baseball je v transformaci - junioři se začleňují do kádru mužů a snažíme se také obrodit a zkvalitnit mládež. V minulém roce Skokani zorganizovali nejednu náborovou akci, aby přilákali nové tváře.
V loňské sezoně si hanáčtí fanoušci zvykali na nová jména: Max Gaul, Filip Nevrla, Mates Poisl, Tomáš Borůvka, Jakub Školoudík či Josef Saad. V kádru A-týmu se tak můžeme těšit na generační propojení mladých ambiciózních nadějí se zkušenými extraligovými hráči.

Soupeři olomouckých Skokanů budou tyto týmy:
1. Hroch Brno - jedná se o B-tým Hrochů Brno. Tento tým je nabitý mladými hráči a dá se předpokládat, že bude v horní části tabulky. Nadhazovačem tohoto týmu je i olomoucký odchovanec Petr Charvát.
2. Klasik Frýdek-Místek - Mistr 1. ligy z roku 2019 je úzce propojený s Arrows Ostrava. Navíc
tým může počítat s kvalitními juniory.
3. Pelikans Bučovice – v loňské sezoně jistě největší překvapení ligy. Mnoho hráčů z juniorky a Draků B hostovalo v tomto klubu, a tak jejich výsledky byly nad očekávání. Otázkou je, koho si letos tento tým přivede na hostování.
4. SaBaT Praha – tento tým hrál v loňském roce Extraligu. Několik hráčů odešlo na hostování do pražské Kotlářky a bude velmi zajímavé, jak na tom tento tým bude.
5. Technika Brno – opět se jedná o tým, který ještě v roce 2020 hrál Extraligu. Jen o jeden zápas unikla týmu z Kraví Hory účast v play off. I zde došlo k velkému exodu hráčů a uvidí se, jestli bude mít tento brněnský tým extraligové ambice.
6. WolfS Domažlice - tým ze západních Čech byl v loňské sezóně neočekávaným katem olomouckých hráčů. Ačkoliv byl v minulosti spíše outsiderem, tak ukázal svoji sílu. Rozhodně není možné ani tento tým podceňovat.
Věříme, že si v sezóně 2021 Skokani napraví pošramocenou reputaci, a že budou chtít postoupit do play off.

Líbí (38)    Nelíbí (36)

Komentáře:

Diskuze uzavřena

Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.