Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

RSS  RSS

Anketa
  Sledujete klubový FB???

  ANO (395)
  

  NE (203)
  

  OBČAS (140)
  

  NIKDY (230)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 0

Online: 0

Včera celkem: 0
Sportovní den s baseballem pro děti i dospěléPublikováno: 2020-09-14
Poslal: Martin Šíma
Kategorie: T ball
Přečteno: 412

Kdy: 19. září 2020 od 10:00 hod do 17:00 hod

Kde: v baseballovém areálu na Lazcích, Olomouc, Lazecká 563/79.Přijďte si do našeho baseballového areálu užít sobotu plnou sportu.

Na věku nezáleží, ten je jen číslo :-).
Ať jsi dítě, rodič nebo jen nadšený sportovec, je tato akce určena právě pro tebe.Máme pro Vás připraveno 10 různých ?soutěžních? disciplín (hod do dálky, běh po metách, odpal, opičí dráha atd.), při jejichž plnění můžete poměřit síly s ostatními. Každé dítě si po jejich splnění odnese drobnou odměnu, ostatní dobrý pocit z pohybu.

Poměřit své schopnosti si můžete i v rámci rodiny (dospělí budou mít u jednotlivých disciplín jistý handicap oproti svým dětem).Mimo tyto soutěžní disciplíny bude bohatý doprovodný program:

- baseball roadshow (nafukovací pálkařský tunel), baseball nadhoz, ukázky baseball tréninků s možností se připojit, baseballové, slowpitchové, t-ball zápasy pro děti i dospělé aneb vyzkoušejte si tyto pálkařské sporty na vlastní kůži

- pétanque, chůze na chůdách, malování křídami a dalšíObčerstvení v areálu zajištěno.PŘIVEĎTE SVÉ ZNÁMÉ A KAMARÁDY. TĚŠÍME SE NA VAŠI ÚČAST.

Líbí (60)    Nelíbí (42)

Komentáře:

Jméno:
Kolik je na hřišti met?:Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.