Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

RSS  RSS

Anketa
  Sledujete klubový FB???

  ANO (395)
  

  NE (202)
  

  OBČAS (140)
  

  NIKDY (230)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 0

Online: 0

Včera celkem: 0
Nadstavba olomoucké mládežePublikováno: 2020-08-14
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 564

Základní část je u konce a po prázdninové pauze se roztáčí boje o umístění v tabulce. Mladí Skokani u toho opět nebudou chybět. Tři kategorie odehrají své závěrečné zápasy v září a říjnu.

Kategorie U11
Nejmladší věková kategorie bude hrát o to, aby tým neskončil na posledním místě. Jelikož není úplně dohraná základní část, tak není ještě znám přesně rozpis zápasů. Je, ale velmi pravděpodobné, že Skokani odehrají své utkání 6.9. proti Klasik Whites Frýdek-Místek nebo s MSK Orlovou. Pokud chcete vědět, kdy kategorie U11 bude hrát tak bedlivě sledujte tento odkaz:
http://www.msball.eu/index.php/cs/terminovka.


Kategorie U13
Prostřední kategorie má podobnou výchozí pozici, jako předchozí kategorie. Nadstavbový pavouk byl na naše hráče neúprosný a první double odehrají Skokani U13 v sobotu 12.9. proti Klasik Whites Frýdek-Místek. Tento tým je na 1. místě tabulky s bilancí 9-1. Pokud naši hráči zvítězí, tak se mohou těšit na lepší tým ze série Arrows vs Canniballs. Pokud naši hráči prohrají, tak budou hrát s horším týmem ze stejné série. Tento poslední double by se měl odehrát v sobotu 3.10.

Kategorie U15
Nejstarší věková kategorie je na 3. místě, a tak bude v nadstavbě bojovat proti Arrows Ostrava. Nutno podotknout, že tento tým naši hráči 1x porazili, a tak ostravský tým nemá nic jisté. Dvojzápas se odehraje v neděli 13.9. na ostravském hřišti. Lepší tým z této série bude hrát s vítězem série Cobblers Zlín vs Klasik Frýdek-Místek. Závěrečná fáze se odehraje v neděli 4.9. a bude se bojovat o umístění v lize.

Pro olomouckou mládež to budou důležitá play-offová utkání a naši hráči budou potřebovat velkou podporu fanoušků a rodičů, aby uspěli ve svých zápasech.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (75)    Nelíbí (52)

Komentáře:

Jméno:
Kolik je na hřišti met?:Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.