Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

RSS  RSS

Anketa
  Sledujete klubový FB???

  ANO (395)
  

  NE (202)
  

  OBČAS (140)
  

  NIKDY (230)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 0

Online: 0

Včera celkem: 0
Olomoučtí junioři v drese Frýdku-Místku (1. část)Publikováno: 2020-08-03
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 492

Skokani letos nemají kategorii U18, a tak většina hráčů odešla na hostování do Klasiku Frýdek-Místek. Konkrétně se jednalo o 7 hráčů, kteří dostali možnost zahrát si Extraligu do 18 let. Hostování je skvělou příležitostí zlepšovat se a hrát proti stejně starým hráčům, jelikož juniorské soutěže jsou předstupeň mužského baseballu. Všichni olomoučtí hráči pravidelně hráli a patřili k pilířům týmu. V tomto článku si statisticky rozebereme 3 ze 7 hráčů.

Pár informací o hráčích:

Prvním hráčem na hostování byl Tomáš Borůvka (*2003), který nejčastěji chytá nebo hraje v middle infieldu. Tomáš tento rok kombinoval juniorku spolu s hráním v olomouckém A-týmu (4 zápasy). Za F-M nastoupil celkem 4x a na pálce měl tyto statistiky: 10 AB, 1 H, 1 3 B , 1 BB, 0.100 BA a 1 SB. Za domácí metou odchytal Tomáš 13 směn a v poli se představil i na jiných postech (12 PO, 1 E).

Druhým olomouckým hráčem v drese Klasiků byl Maxwell Gaul (*2004). Tohoto mladíka můžete nejčastěji vidět v zadním poli, a i ve Frýdku jsme jej tam mohli často vídat (konkrétně ve středním poli). I tento hráč okusil mužskou soutěž a zahrál si 2 zápasy v olomouckém Áčku. Max odehrál 11 zápasů za Klasik a v těchto zápasech měl tyto pálkařské statistiky: 26 AB, 4 H, 1 3 B, 10 BB, 1 HP, 0.154 BA a 3 SB. V zadním poli má tyto polařská čísla: 18 PO, 1 A, 4 E.

Třetím hráčem na hostováním byl Marek Nastoupil (*2002). Marek je velkým univerzálem a může hrát opravdu vše, ale nejčastěji jej můžeme vidět na kopci a v middle infieldu. I tento hráč kombinoval juniorskou soutěž a hraní v 1. Lize. Marek letos nastoupil k 9 zápasům a byla to jeho 3. sezona v mužské kategorii. Za Frýdek-Místek Marek nastupoval jen sporadicky, protože si plnil povinnosti v A-týmu, a tak si připsal jen 3 odehrané zápasy. Na pálce měl Marek Nastoupil tyto statistické údaje: 9 A, 3 H, 1 BB, 0.333 BA a 1 SB. V obranné části jsme Marka mohli vidět často ve středu hřiště a defenzivní čísla měl tyto: 6 PO, 3 A, 1 E. Tento hráč se i představil 2x na kopci a měl tyto údaje: 1 W a 1 L, 5.3 IP, 6.75 ERA.

V druhé části se můžete těšit na další hráče. Konkrétně se bude jednat o: Filipa Nevrlu, Filipa Plačka, Matyáše Poisla a Jakuba Školoudíka. Sledujte náš web a dozvíte se více o olomoucké mládeži.


Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (69)    Nelíbí (52)

Komentáře:

Jméno:
Kolik je na hřišti met?:Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.