Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

RSS  RSS

Anketa
  Sledujete klubový FB???

  ANO (395)
  

  NE (202)
  

  OBČAS (140)
  

  NIKDY (230)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 0

Online: 0

Včera celkem: 0
Skokani ukončí základní část na horké půdě ve Frýdku-MístkuPublikováno: 2020-07-16
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 521

Sezona 2020 utekla velmi rychle a olomoucké hráče čeká poslední dvojutkání v základní části 2. nejvyšší tuzemské ligy. Vypadá to, že se nadstavba hrát nebude, a tak Skokani odehrají jen 12 utkání v ZČ. Herní období hanáckým baseballistům příliš nevyšlo a po sestupu z Extraligy nenašli svoji starou formu. Vše se může změnit v neděli 19.7., kdy olomoučtí hráči vyběhnou na frýdecký pažit. Klasik bude mít za sebou sobotní utkání s Domažlicemi a dlouhý přejezd přes republiku, což by mohlo hrát do karet Skokanům Olomouc.

Klasik Frýdek-Místek je loňským Mistrem 1. Ligy, takže kvalita je více než jistá. V letošní sezoně má tým vedený bývalým hráčem Skokanů Martinem Drongem bilanci 4:4 (velmi vyrovnané skoré 58:53). V neúplné tabulce Klasiku patří 4. místo, hned za překvapením ligy, a to Pelikány z Bučovic. Frýdek-Místek bojuje o účast v Nadstavbě o Extraligu s Hrochem Brno, který hraje v neděli s týmem Wolfs Domažlice. Z výše uvedeného plyne, že Klasik musí hrát všechna 4 utkání na 100 %, a tak to bude velmi kvalitní herní podívaná. V kádru Klasiku je četná řada hráčů, kteří si zkusili Extraligu (Drong, Adamus, Hon, Kaplan, Míček, Prokeš, Gurník). Nejvíce hitů má hráč 3. mety Jakub Kaplan, který v sezoně 13 x úspěšně odpálil. Ze statistik vyplývá, že Skokani ani Klasik nemají v sezoně homerun, a kdo ví možná se tato série ukončí právě v neděli? Nejvíce směn má odházených dvojice Kociňák-Pavelka, kteří dohromady odházeli takřka 3 celé zápasy. Nejméně obdržených bodů má na kontě Šimon Urban, který ve skoro 10 směnách připustil ani ne 1 bod. Za domácí metou nejčastěji můžeme vidět lodivoda Martina Dronga, který má za sebou 30 směn.

Dvojutkání se odehraje na krásném stadionu ve Frýdku-Místku. Časy zápasů jsou tradiční, a to: 13:00, 16:00. Zaznamenejte si nedělní datum do diáře a přijďte Skokanům udělat domácí atmosféru v jejich posledních zápasech základní části.


Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (74)    Nelíbí (64)

Komentáře:

Koudy:   (21/07/2020 15:57)

 


Jméno:
Kolik je na hřišti met?:Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.