Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

RSS  RSS

Anketa
  Sledujete klubový FB???

  ANO (161)
  

  NE (59)
  

  OBČAS (43)
  

  NIKDY (84)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 153

Online: 2

Včera celkem: 250
POZVÁNKA: Skokani vyzvou tým Hroch BrnoPublikováno: 2020-07-01
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 269

Letní sezóna je v plném proudu a olomoučtí baseballisté sehrají 4. kolo v rámci 1. Ligy. V neděli 5.7. (13:00 a 16:00) Skokani odehrají důležitý double proti B-týmu Hrochů Brno. Olomoučtí hráči budou chtít odčinit blamáž s Domažlicemi a ukázat, že mají baseball v krvi.

V další části si představíme soupeře olomouckých Skokanů. Tým Hroch Brno je B-týmem klubu Hroši Brno. V týmu najdeme směsici dravého mládí a zkušenosti a v minulých letech byl tento tým černým koněm celé ligy. Nejlepším pálkařem je dlouholetý trenér mládeže u Draků Brno Jan Felkl. Tento hráč má 50 % úspěšnost na pálce. Další dobří pálkaři jsou: Lukáš Neufinger a Jakub Čudovský, kteří mají shodně 10 hitů v 6 zápasech. Nejvíce odházených směn má Filip Jelínek, který má na kontě 15 směn a ERU 6.00. Nejlepší čísla má Tomáš Žondra, který má počet obdržených bodů na zápas pod 5. Za domácí metou nejčastěji chytá Lukáš Novotný, který chytil 2 krádeže protihráčů. Na soupisce figuruje i olomoucký odchovanec Petr Charvát, který v Brně nadhazuje a bude velmi zajímavé, jestli nastoupí proti svým bývalým spoluhráčům. Skokani potřebují zabrat a nejlépe celou sérii vyhrát, aby se odpoutali ode dna tabulky.

Utkání se odehraje na domácím hřišti, ačkoliv Skokani budou hostujícím týmem. Původně se série měla odehrát v Brně, ale soupeř má obsazené hřiště, a tak se fanoušci mohou těšit na kvalitní sportovní program.


Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (37)    Nelíbí (21)

Komentáře:

Jméno:
Kolik je na hřišti met?:Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.