Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

RSS  RSS

Anketa
  Sledujete klubový FB???

  ANO (162)
  

  NE (59)
  

  OBČAS (43)
  

  NIKDY (84)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 198

Online: 4

Včera celkem: 250
Pozvánka: Do Olomouce přijede Sokol Hluboká nad VltavouPublikováno: 2020-06-10
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 275

První Liga neúprosně běží a olomoučtí hráči se utkají s dalším týmem. Tentokrát na Skokany čekají hráči Sokola, kteří na Hanou přijedou až z daleké Hluboké nad Vltavou. S tímto týmem Olomoučtí baseballisté hráli mnoho utkání a již v sobotu se ukáže, kdo si lépe poradil s krizí a lépe potrénoval. Nutno podotknout, že Sokol Hluboká mají nejvyšší ambice (postup Extraligy), a také musí všechna utkání hrát na venkovních hřištích, neboť se celý areál rekonstruuje.

Klub, který leží vedle golfového areálu a je z něj vidět na zámek Hluboká má v neúplné tabulce 4 odehrané zápasy. Z těchto utkání si Sokol vyválčil bilanci 3 výhry a 1 prohru. V 1. kole Hluboká zápasově remizovala s černým koněm soutěže, a to s Hrochem Brno. V dalším kole si, ale Sokol 2x poradil s otloukánkem soutěže z Domažlic. Celkově se jedná o ambiciózní tým, který má velmi širokou mládežnickou základnu. Na soupisce figuruje 51 jmen a někteří hráči mají i zkušenosti z Extraligy i USA (studium + baseball na střední škole). Nejlepším pálkařem hlubockého výběru je Martin Jiránek, který si drží pálkařský průměr 0.889 (tj. na 10 startů na pálce takřka 9 úspěšných odpalů). Další zajímavostí je, že pálkaři Sokola mají na pažbě 4 homeruny. Nejvíce směn mají Patrik Neubauer a Vojtěch Vlach, ale nejlepší statistiky si drží klubová legenda David Šťastný (5 IP, 0 ERA, 3 SO).

Důležité zápasy o čelo tabulky se odehrají v sobotu 13.6. na olomouckém hřišti. Utkání začínají v klasické časy: 13.00 a 16.00.

Přijď podpořit olomoucké baseballisty I TY!

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (51)    Nelíbí (23)

Komentáře:

Diskuze uzavřena

Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.