Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

RSS  RSS

Anketa
  Sledujete klubový FB???

  ANO (162)
  

  NE (59)
  

  OBČAS (43)
  

  NIKDY (84)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 215

Online: 2

Včera celkem: 250
Pozvánka na úvodní zápas v 1. LizePublikováno: 2020-06-04
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 251

Nový rok, nová liga, nová šance, i tak by se dal shrnout začátek ligy v podání Skokanů. Olomoučtí baseballisté již nehrají Extraligu a v letošní sezoně budou hrát v 1. Lize, která je více známá jako Českomoravská Liga.

Kádr hanáckého klubu doznal markantních změn a do popředí se dostalo dravé mládí. Generační obměnu budete moct sledovat již tuto sobotu, protože se koná Opening Day 2020. Olomoučtí baseballisté vyzvou celek Pelikans Bučovice. V sobotu 6.6. se můžete těšit na úvodní double hanáckého Áčka. Hraje se klasicky od 13.00 a 16.00 a doufejme, že počasí bude přát dobré hře.

Soupeřem našeho týmu jsou Pelikáni z Bučovic. Tento tým před několika lety postoupil z Jihomoravské oblasti a umisťuje se spíše v 2. polovině tabulky. Jelikož se jedná o naši premiérovou sezonu, tak s tímto týmem nemáme žádné zkušenosti, ale Bučovice v minulém kole 1x porazily Mistra z Frýdku ? Místku, a tak se dá očekávat litá bitva. Zajímavostí je, že Pelikání byli hodně aktivní v rámci přestupů a zajistili si hned 9 hráčů (převážně z Draků Brno). Na kopci si proti Frýdku-Místku připsal vítězství Kubánec Yasser Tellez Paredes, který přestoupil z Techniky Brno. Nejlepší pálkařská čísla má hostující hráč Lukáš Řehůřek, který má pálkařský poměr 1 ze 2 (0.500). Pro Skokany to budou úvodní utkání v Lize, ale i tak se dá očekávat kvalitní výkon podložený zkušenostmi z Extraligy.


Přijď podpořit olomoucké baseballisty I TY!


Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (48)    Nelíbí (39)

Komentáře:

Diskuze uzavřena

Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.