Skokani Olomouc

Rádio Haná

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Příjdete se podívat na dvoutkání se Sokolem Hluboká?

  ANO (19)
  

  NE (4)
  

  Nevím (5)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 100

Online: 2

Včera celkem: 131
Aktuální výsledky Muži:
13.7. 16:00 Klasik Frýdek Místek - Skokani Olomouc 12:9
13.7. 13:00 Skokani Olomouc - Klasik Frýdek Místek 14:17
6.7. 13:00 Blesk Jablonec - Skokani Olomouc 11:10
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
9.6. 16:00 Skokani Olomouc B - Moravská Beseda 13:10
Nejbližší zápas Muži:
20.7. 13:00 Skokani Olomouc - Hluboká nad Vltavou
20.7. 16:00 Hluboká nad Vltavou - Skokani Olomouc
27.7. 14:00 SaBaT Praha - Skokani Olomouc
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
5.5. 16:00 Draci Brno C - Skokani Olomouc B
Neúspěšný výjezd pod JeštědPublikováno: 2019-07-11
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 55

V sobotu odehrál A tým velmi důležité zápasy v Nadstavbě o Extraligu. V předešlých 6 ti zápasech se nám nepodařilo vyhrát a potřebovali jsme prolomit černou sérii. Dalším naším soupeřem byl tým Blesk Jablonec. Pokud by hráči A týmu chtěli pomýšlet na setrvání v nejvyšší soutěži, tak by tyto zápasy musely vyhrát.

V úvodním zápase se postavil na kopec Mason Felt. Domácí tým nasadil Roubíčka a utkání doházel levák Hikl. Mason drtil pálkaře Blesku svými nadhozy a nedával jim šanci. Olomoucký nadhazovač vládl na prkně a na mety se domácí hráči dostali díky metě zdarma. Nám se dařilo na pálce a vybudovali jsme si slušný náskok. Velmi dobře jsme se trefovali do pomalejších nadhozů a někteří hráči přidali vícemetrové odpaly. Mason Felt nejenže rozdal 13 strikeotů, ale odpálil i HR. Vzhledem k tomu, že tento americký hráč je nadhazovač, tak je tento počin ještě hodnotnější. Ondřej Schwarz měl dobrý den na pálce a pálil hit za hitem. V 8. směně jsme museli střídat nadhazovače a na kopec se postavil Martin Zdražil. Náskok 9:1 se pomalu ztenčoval a začalo to s námi vypadat velmi zle. Martin Zdražil neházel špatně, ale soupeři se trefovali do jeho nadhozů a naše pole si vybralo slabší chvilku v nejhorší možné chvíli. Dalším naším nadhazovačem byl Michael Gonzalez. Díky erroru naší třetí mety domácí Blesk srovnal stav na 9:9. Jelikož jsme ztratili 8 bodové vedení, tak jsme do tie ? breaku nešli v optimální herní pohodě. Po trefení jednoho hráče se nám podařilo skórovat, ale to bylo vše z naší ofenzivní snahy. Blesk dobře zahrál tie break a po walk-off hitu Jana Výbory vyhrál utkání 11:10.

Po prvním nevydařeném utkání jsme byli domácím týmem, avšak na cizím hřišti. Našim startujícím nadhazovačem byl Ondra Schwarz. Blesk nasadil na kopec Karla Riedla. Pálkaři Jablonce zůstali při chuti a hned v úvodní směně útočili. Padla spousta bodů, a dokonce padl grand slam HR. S naším týmem to vypadlo velmi zle, neboť jsme prohrávali 0:6 hned v úvodu. Karel Riedl vydržel na kopci velmi dlouho a drtil nás svými pomalými nadhozy. Tato taktika byla velmi úspěšná, protože hanáčtí pálkaři jsou zvyklí na rychlejší nadhozy. Zajímavou situací byl HR Masona Felta, který byl v dobré formě. Do 8. směny jsme stav zkorigovali na 7:2 pro Jablonec a střídali jsme nadhazovače. Na kopec se dostal junior Marek Hlavička. Tento hráč debutoval na kopci a odházel jednu směnu. Dalším nadhazovačem byl Ondřej Antoš, který se na kopci představil po mnoha letech. Ani tento fakt nezastavil hosty a v poslední směně to vypadalo, jako na střelnici. I v tomto utkání jsme prohráli a bohužel i vyšším rozdílem. Skoré 2:16 neodpovídá souboji extraligového týmu s týmem z nižší soutěže.

Pokud se A tým bude chtít udržet v lize, tak zbylých 6 zápasů musí vyhrát a mít velké štěstí. Určitě není nic ztraceno, jen jsme si to zkrátka udělali těžší. Dalším naším soupeřem bude klub Klasik Frýdek-Místek. S tímto týmem odehrajeme sérii v sobotu 13.7. na frýdeckém hřišti. Budeme potřebovat velkou diváckou podporu, tak doražte v hojném počtu podpořit olomoucké hráče v boji o Extraligu.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (9)    Nelíbí (3)

Komentáře:

Jméno:
Kolik je na hřišti met?:


Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.