Skokani Olomouc

Rádio Haná

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Těšíte se na sezonu 2020?

  ANO (12)
  

  NE (6)
  

  NEVÍM (4)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 5

Online: 1

Včera celkem: 96
Aktuální výsledky Muži:
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
Nejbližší zápas Muži:
25.4. 13:00 Skokani Olomouc - Pelikans Bučovice
25.4. 16:00 Skokani Olomouc - Pelikans Bučovice
2.5. 13:00 Skokani Olomouc - Hluboká nad Vltavou
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
Neúspěšný výjezd pod JeštědPublikováno: 2019-07-11
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 251

V sobotu odehrál A tým velmi důležité zápasy v Nadstavbě o Extraligu. V předešlých 6 ti zápasech se nám nepodařilo vyhrát a potřebovali jsme prolomit černou sérii. Dalším naším soupeřem byl tým Blesk Jablonec. Pokud by hráči A týmu chtěli pomýšlet na setrvání v nejvyšší soutěži, tak by tyto zápasy musely vyhrát.

V úvodním zápase se postavil na kopec Mason Felt. Domácí tým nasadil Roubíčka a utkání doházel levák Hikl. Mason drtil pálkaře Blesku svými nadhozy a nedával jim šanci. Olomoucký nadhazovač vládl na prkně a na mety se domácí hráči dostali díky metě zdarma. Nám se dařilo na pálce a vybudovali jsme si slušný náskok. Velmi dobře jsme se trefovali do pomalejších nadhozů a někteří hráči přidali vícemetrové odpaly. Mason Felt nejenže rozdal 13 strikeotů, ale odpálil i HR. Vzhledem k tomu, že tento americký hráč je nadhazovač, tak je tento počin ještě hodnotnější. Ondřej Schwarz měl dobrý den na pálce a pálil hit za hitem. V 8. směně jsme museli střídat nadhazovače a na kopec se postavil Martin Zdražil. Náskok 9:1 se pomalu ztenčoval a začalo to s námi vypadat velmi zle. Martin Zdražil neházel špatně, ale soupeři se trefovali do jeho nadhozů a naše pole si vybralo slabší chvilku v nejhorší možné chvíli. Dalším naším nadhazovačem byl Michael Gonzalez. Díky erroru naší třetí mety domácí Blesk srovnal stav na 9:9. Jelikož jsme ztratili 8 bodové vedení, tak jsme do tie ? breaku nešli v optimální herní pohodě. Po trefení jednoho hráče se nám podařilo skórovat, ale to bylo vše z naší ofenzivní snahy. Blesk dobře zahrál tie break a po walk-off hitu Jana Výbory vyhrál utkání 11:10.

Po prvním nevydařeném utkání jsme byli domácím týmem, avšak na cizím hřišti. Našim startujícím nadhazovačem byl Ondra Schwarz. Blesk nasadil na kopec Karla Riedla. Pálkaři Jablonce zůstali při chuti a hned v úvodní směně útočili. Padla spousta bodů, a dokonce padl grand slam HR. S naším týmem to vypadlo velmi zle, neboť jsme prohrávali 0:6 hned v úvodu. Karel Riedl vydržel na kopci velmi dlouho a drtil nás svými pomalými nadhozy. Tato taktika byla velmi úspěšná, protože hanáčtí pálkaři jsou zvyklí na rychlejší nadhozy. Zajímavou situací byl HR Masona Felta, který byl v dobré formě. Do 8. směny jsme stav zkorigovali na 7:2 pro Jablonec a střídali jsme nadhazovače. Na kopec se dostal junior Marek Hlavička. Tento hráč debutoval na kopci a odházel jednu směnu. Dalším nadhazovačem byl Ondřej Antoš, který se na kopci představil po mnoha letech. Ani tento fakt nezastavil hosty a v poslední směně to vypadalo, jako na střelnici. I v tomto utkání jsme prohráli a bohužel i vyšším rozdílem. Skoré 2:16 neodpovídá souboji extraligového týmu s týmem z nižší soutěže.

Pokud se A tým bude chtít udržet v lize, tak zbylých 6 zápasů musí vyhrát a mít velké štěstí. Určitě není nic ztraceno, jen jsme si to zkrátka udělali těžší. Dalším naším soupeřem bude klub Klasik Frýdek-Místek. S tímto týmem odehrajeme sérii v sobotu 13.7. na frýdeckém hřišti. Budeme potřebovat velkou diváckou podporu, tak doražte v hojném počtu podpořit olomoucké hráče v boji o Extraligu.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (42)    Nelíbí (42)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.