Skokani Olomouc

Rádio Haná

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Těšíte se na sezonu 2020?

  ANO (16)
  

  NE (9)
  

  NEVÍM (5)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 66

Online: 2

Včera celkem: 70
Aktuální výsledky Muži:
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
Nejbližší zápas Muži:
25.4. 13:00 Skokani Olomouc - Pelikans Bučovice
25.4. 16:00 Skokani Olomouc - Pelikans Bučovice
2.5. 13:00 Skokani Olomouc - Hluboká nad Vltavou
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
Technika Reds porazila olomoucký B týmPublikováno: 2019-06-07
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani B
Přečteno: 455

V neděli 2.6. se odehrál domácí zápas Jihomoravského oblastního přeboru mužů. B tým hostil silný tým Techniku Reds. V letošní sezoně se našemu výběru vcelku daří, a tak chtěli navázat na své předešlé výkony. Počasí se konečně umoudřilo, a tak se odehrálo krásné utkání za normálních podmínek.

Technika Reds přijela s velmi rozmanitým týmem. Na soupisce figurovali 3 zahraniční hráči. Na našem kopci startoval Martin Smékal, který měl za úkol udržet pálkaře Reds na uzdě. Už od 1. směny se ukázalo, že pálkaři z Brna nechtějí nic ponechat náhodě. Hned v úvodu nám hostující tým výrazně odskočil, ale v baseballu je možné vše zvrátit. I Technika nasadila na kopec nadhazovače s pomalejším fastem. Olomoučtí pálkaři dobře pálili, a i my jsme přidali nějaké ty body. Druhá směna byla pro tým z Kraví Hory velmi úspěšná a hostující tým se dostal do vedení 8:2. Po této směně jsme vystřídali nadhazovače a na kopec se dostal Marek Hlavička. Tento tah se ukázal, jako velmi úspěšný a bodové hody Techniky se zastavily. Skokani začali dobře pálit a hodně kradli mety. Právě agresivní baserunningu pomohl domácímu týmu k významné korekci skoré. Hostující tým vystřídal nadhazovače a na kopec se dostal Kubánec Paredes. Dlouho se držel stav 12:8 pro Techniku a ani jeden tým nemohl prolomit obranu soupeře. Olomoucký tým si vyzkoušel zajímavou situaci v obraně. Nadhazovač obházel nejlepšího pálkaře, a poté jsme lehce zahráli out. Je skvělé vidět, že tyto taktické tahy fungují nejenom v MLB. Dalším nadhazovačem našeho týmu byl Jakub Borůvka, který utkání doházel. Zápas skončil 14:8 pro brněnský tým, ale myslím si, že olomoučtí diváci viděli kvalitní baseball.

Ve svých řadách jsme uvítali navrátilce Tomáše Lýznera, který odehrál velmi dobré utkání. Baseballová rodina B týmu se rozrostla, neboť se Tomáš Absolon stal otcem. K této radostné události gratulujeme a přejeme hodně zdraví.

Sestava pro Technice Reds:
P-Smékal/Hlavička/Borůvka, C-Borůvka/Lýzner, 1B-Fusek, 2B-Lýzner/Smékal, 3B-Sitár, SS-Hlavička/Lýzner, LF-Motl, CF-Absolon, RF-Hublar, trenér-Poledna.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (43)    Nelíbí (58)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.