Skokani Olomouc

Rádio Haná

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Nejlepší import této sezony???

  Michael Gonzalez (2)
  

  Justin Woods (0)
  

  Mason Felt (1)
  

  Koichi Park (0)
  

  Fabrizio Minardi (0)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 15

Online: 1

Včera celkem: 113
Aktuální výsledky Muži:
28.7. 7:00 Skokani Olomouc - SaBaT Praha 2:13
27.7. 14:00 SaBaT Praha - Skokani Olomouc 14:2
20.7. 16:00 Hluboká nad Vltavou - Skokani Olomouc 11:3
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
9.6. 16:00 Skokani Olomouc B - Moravská Beseda 13:10
Nejbližší zápas Muži:
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
5.5. 16:00 Draci Brno C - Skokani Olomouc B
Technika Reds porazila olomoucký B týmPublikováno: 2019-06-07
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani B
Přečteno: 131

V neděli 2.6. se odehrál domácí zápas Jihomoravského oblastního přeboru mužů. B tým hostil silný tým Techniku Reds. V letošní sezoně se našemu výběru vcelku daří, a tak chtěli navázat na své předešlé výkony. Počasí se konečně umoudřilo, a tak se odehrálo krásné utkání za normálních podmínek.

Technika Reds přijela s velmi rozmanitým týmem. Na soupisce figurovali 3 zahraniční hráči. Na našem kopci startoval Martin Smékal, který měl za úkol udržet pálkaře Reds na uzdě. Už od 1. směny se ukázalo, že pálkaři z Brna nechtějí nic ponechat náhodě. Hned v úvodu nám hostující tým výrazně odskočil, ale v baseballu je možné vše zvrátit. I Technika nasadila na kopec nadhazovače s pomalejším fastem. Olomoučtí pálkaři dobře pálili, a i my jsme přidali nějaké ty body. Druhá směna byla pro tým z Kraví Hory velmi úspěšná a hostující tým se dostal do vedení 8:2. Po této směně jsme vystřídali nadhazovače a na kopec se dostal Marek Hlavička. Tento tah se ukázal, jako velmi úspěšný a bodové hody Techniky se zastavily. Skokani začali dobře pálit a hodně kradli mety. Právě agresivní baserunningu pomohl domácímu týmu k významné korekci skoré. Hostující tým vystřídal nadhazovače a na kopec se dostal Kubánec Paredes. Dlouho se držel stav 12:8 pro Techniku a ani jeden tým nemohl prolomit obranu soupeře. Olomoucký tým si vyzkoušel zajímavou situaci v obraně. Nadhazovač obházel nejlepšího pálkaře, a poté jsme lehce zahráli out. Je skvělé vidět, že tyto taktické tahy fungují nejenom v MLB. Dalším nadhazovačem našeho týmu byl Jakub Borůvka, který utkání doházel. Zápas skončil 14:8 pro brněnský tým, ale myslím si, že olomoučtí diváci viděli kvalitní baseball.

Ve svých řadách jsme uvítali navrátilce Tomáše Lýznera, který odehrál velmi dobré utkání. Baseballová rodina B týmu se rozrostla, neboť se Tomáš Absolon stal otcem. K této radostné události gratulujeme a přejeme hodně zdraví.

Sestava pro Technice Reds:
P-Smékal/Hlavička/Borůvka, C-Borůvka/Lýzner, 1B-Fusek, 2B-Lýzner/Smékal, 3B-Sitár, SS-Hlavička/Lýzner, LF-Motl, CF-Absolon, RF-Hublar, trenér-Poledna.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (23)    Nelíbí (15)

Komentáře:

Jméno:
Kolik je na hřišti met?:


Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.