Skokani Olomouc

Rádio Haná

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Nejlepší import této sezony???

  Michael Gonzalez (2)
  

  Justin Woods (0)
  

  Mason Felt (1)
  

  Koichi Park (0)
  

  Fabrizio Minardi (0)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 19

Online: 1

Včera celkem: 113
Aktuální výsledky Muži:
28.7. 7:00 Skokani Olomouc - SaBaT Praha 2:13
27.7. 14:00 SaBaT Praha - Skokani Olomouc 14:2
20.7. 16:00 Hluboká nad Vltavou - Skokani Olomouc 11:3
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
9.6. 16:00 Skokani Olomouc B - Moravská Beseda 13:10
Nejbližší zápas Muži:
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
5.5. 16:00 Draci Brno C - Skokani Olomouc B
Předposlední série základní části ExtraligyPublikováno: 2019-05-21
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 119

Základní část Extraligy se chýlí ke konci. Skokani odehráli sérii s pražským týmem. Naším soupeřem byl tým Eagles Praha, kteří letos hrají velmi dobře.

První utkání se odehrálo v Praze. Startujícím nadhazovačem domácího týmu byl Jason Jarvis. Hned v úvodní směně ukázal, že se řadí k nejlepším nadhazovačům v lize. Michal Kohout byl naším startujícím nadhazovačem a zprvu se mu proti Eagles dařilo. Jason Jarvis házel velké utkání a mnoho pálkařů skončilo se strike outem nebo byli lehce vyoutování vnitřním polem. Eagles prolomili naši obranu a začali navyšovat skoré. Spoustu bodů jsme soupeři darovali chybami a zbytečnými rozehrami. Dalším nadhazovačem byl Pavel Schwarz, který utkání doházel. Zápas skončil předčasně v 8.směně za skoré 10:0 pro domácí výběr. Pražský nadhazovač Jarvis hodil 71 striků z 95 nadhozů a byl oprávněně mužem zápasu.

Do Olomouce se přesunula série s Eagles Praha. Naším startujícím nadhazovačem byl americký nadhazovač Mason Felt. Tento hráč nám opět dal šanci zvítězit a házel velmi povedené utkání, jak je u něj zvykem. Hostující tým nasadil na kopec reprezentačního nadhazovače Tomáše Duffka. Eagles Praha byli v tomto utkání domácím týmem, i když se hrálo na Hané. Pražský tým soustavně bodoval a navyšoval své vedení v utkání. Ani v tomto zápase se nám nepodařilo vyvarovat se chyb a na konci utkání svítilo na tabuli 5 errorů. Olomoucký tým doplatil na to, že se nedaří hráčům stahovat body. V průběhu celého utkání jsme měli jednu dobrou směnu, kde jsme 2x bodovali, ale poté nastal útlum. Střídali jsme nadhazovače a na kopec se dostal japonský univerzál Koichi Park. Byl to jeho debut na kopci, neboť obvykle jej můžete vidět v infeldu. Ani tento fakt nezabránil Eagles vyhrát v poměru 8:2. Oproti pátečnímu utkání jsme zabrali na pálce, ale 6 hitů na výhru prostě nestačí.

Třetí zápas se odehrál na našem hřišti a konečně jsme byli domácím týmem. Startujícím nadhazovačem našeho týmu byl Justin Woods. Eagles nasadili mladíka Ondřeje Hégra, který pro nás nebyl novou tvářím, neboť házel proti nám i loni. Justin byl na kopci velmi silný a dá se říct, že toto utkání bylo soubojem nadhazovačů. Hned v úvodu se blýskl krásným zákrokem v zadním poli Jindřich Adamus. Celkově naše obrana hrála dobře utkání a oproti minulým utkáním jsme se zlepšili a vyvarovali jsme se erroru. Trenér Chlup měl v zásobě spoustu mladých nadhazovačů a proti našemu týmu vytáhl 3 mladé naděje. Na pálce se nám na méně zkušené nadhazovače dařilo více než na reprezentačního nadhazovače, odpálili jsme 9 hitů, což bylo stejně jako Eagles Praha.
Nejvíce se dařilo dvojici zadopolaři: Adamus – Lázniček (oba po 2 hitech). I v tomto utkání jsme tahali za kratší konec a prohráli jsme v poměru 3:5.


Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (26)    Nelíbí (17)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.