Skokani Olomouc

Rádio Haná

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Udrží A tým Extraligu i pro další rok???

  ANO (20)
  

  NE (19)
  

  NEVÍM (5)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 48

Online: 1

Včera celkem: 117
Aktuální výsledky Muži:
15.6. 16:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 4:17
15.6. 13:00 Technika Brno - Skokani Olomouc 6:5
8.6. 7:00 Třebíč Nuclears - Skokani Olomouc 4:3
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
9.6. 16:00 Skokani Olomouc B - Moravská Beseda 13:10
Nejbližší zápas Muži:
6.7. 13:00 Blesk Jablonec - Skokani Olomouc
6.7. 7:00 Skokani Olomouc - Blesk Jablonec
13.7. 13:00 Skokani Olomouc - Klasik Frýdek Místek
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
5.5. 16:00 Draci Brno C - Skokani Olomouc B
Předposlední série základní části ExtraligyPublikováno: 2019-05-21
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 83

Základní část Extraligy se chýlí ke konci. Skokani odehráli sérii s pražským týmem. Naším soupeřem byl tým Eagles Praha, kteří letos hrají velmi dobře.

První utkání se odehrálo v Praze. Startujícím nadhazovačem domácího týmu byl Jason Jarvis. Hned v úvodní směně ukázal, že se řadí k nejlepším nadhazovačům v lize. Michal Kohout byl naším startujícím nadhazovačem a zprvu se mu proti Eagles dařilo. Jason Jarvis házel velké utkání a mnoho pálkařů skončilo se strike outem nebo byli lehce vyoutování vnitřním polem. Eagles prolomili naši obranu a začali navyšovat skoré. Spoustu bodů jsme soupeři darovali chybami a zbytečnými rozehrami. Dalším nadhazovačem byl Pavel Schwarz, který utkání doházel. Zápas skončil předčasně v 8.směně za skoré 10:0 pro domácí výběr. Pražský nadhazovač Jarvis hodil 71 striků z 95 nadhozů a byl oprávněně mužem zápasu.

Do Olomouce se přesunula série s Eagles Praha. Naším startujícím nadhazovačem byl americký nadhazovač Mason Felt. Tento hráč nám opět dal šanci zvítězit a házel velmi povedené utkání, jak je u něj zvykem. Hostující tým nasadil na kopec reprezentačního nadhazovače Tomáše Duffka. Eagles Praha byli v tomto utkání domácím týmem, i když se hrálo na Hané. Pražský tým soustavně bodoval a navyšoval své vedení v utkání. Ani v tomto zápase se nám nepodařilo vyvarovat se chyb a na konci utkání svítilo na tabuli 5 errorů. Olomoucký tým doplatil na to, že se nedaří hráčům stahovat body. V průběhu celého utkání jsme měli jednu dobrou směnu, kde jsme 2x bodovali, ale poté nastal útlum. Střídali jsme nadhazovače a na kopec se dostal japonský univerzál Koichi Park. Byl to jeho debut na kopci, neboť obvykle jej můžete vidět v infeldu. Ani tento fakt nezabránil Eagles vyhrát v poměru 8:2. Oproti pátečnímu utkání jsme zabrali na pálce, ale 6 hitů na výhru prostě nestačí.

Třetí zápas se odehrál na našem hřišti a konečně jsme byli domácím týmem. Startujícím nadhazovačem našeho týmu byl Justin Woods. Eagles nasadili mladíka Ondřeje Hégra, který pro nás nebyl novou tvářím, neboť házel proti nám i loni. Justin byl na kopci velmi silný a dá se říct, že toto utkání bylo soubojem nadhazovačů. Hned v úvodu se blýskl krásným zákrokem v zadním poli Jindřich Adamus. Celkově naše obrana hrála dobře utkání a oproti minulým utkáním jsme se zlepšili a vyvarovali jsme se erroru. Trenér Chlup měl v zásobě spoustu mladých nadhazovačů a proti našemu týmu vytáhl 3 mladé naděje. Na pálce se nám na méně zkušené nadhazovače dařilo více než na reprezentačního nadhazovače, odpálili jsme 9 hitů, což bylo stejně jako Eagles Praha.
Nejvíce se dařilo dvojici zadopolaři: Adamus – Lázniček (oba po 2 hitech). I v tomto utkání jsme tahali za kratší konec a prohráli jsme v poměru 3:5.


Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (21)    Nelíbí (10)

Komentáře:

Jméno:
Kolik je na hřišti met?:


Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.