Skokani Olomouc

Rádio Haná

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Dorazíte na Opening Day 2020???

  ANO (19)
  

  NEVÍM (4)
  

  NE (4)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 228

Online: 1

Včera celkem: 153
Aktuální výsledky Muži:
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
Nejbližší zápas Muži:
6.6. 13:00 Skokani Olomouc - Pelikans Bučovice
6.6. 16:00 Skokani Olomouc - Pelikans Bučovice
13.6. 13:00 Skokani Olomouc - Hluboká nad Vltavou
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
Extraligová série s Olympií BlanskoPublikováno: 2019-05-13
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 318

Druhý květnový týden se odehrála další extraligová série. Olomoucký tým chtěl pomýšlet na play off, a tak musel tuto sérii zvládnout. Pokud vás zajímá, jak tato série dopadla, tak čtete dále.

První utkání se odehrálo ve čtvrtek večer v Blansku. Před utkáním vydatně pršelo, a tak si hráči ozkoušeli hřiště až při prvním nadhoze. Za domácí tým se představil na kopci Jakub Kostka, který nakonec odházel complete game. Na našem kopci se představil Michael Gonzalez. Již v 2.směně domácí Blansko začalo útočit a po sérii odpalů 4x skórovali. Hanáčtí hráči věděli, že budou muset, co nejrychleji odpovědět, aby jim blanenský tým neodskočil. Na pálce jsme se snažili, ale naráželi jsme na dobře házejícího Kostku a na připravenou obranu Olympie. Poslední 2 směny odházel Michal Kohout, který vystřídal Michaela Gonzaleze. Justin Woods se ke konci utkání postavil do boxu a odpálil 1. HR v olomouckém drese a také 1. HR pro Skokany Olomouc. Ale žádný spoluhráč jej nenapodobil a prohráli jsme v poměru 2:8.


Páteční utkání se také odehrálo v Blansku, ale za výrazně lepšího počasí. Za Blansko začal utkání na kopci Štěpán Havlíček. Naším startujícím nadhazovačem byl Justin Woods. Hned v úvodní směně jsme se nadechli k útoku. Domácí Havlíček nám velmi seděl a padal hit za hitem. Z této povedené směny jsme vyšli s vedením 3:0. Od této směny však převzalo iniciativu Blansko. Justin Woods házel opět dobré utkání, ale naše obrana nebyla příliš pevná. Woodse vystřídal v 6. směně Petr Mik. Olympia vycítila šanci se bodově trhnout a našeho mladého nadhazovače pěkně potrápila. V této směně jsme obdrželi 4 body, což se ukázalo pro vývoj utkání, jako klíčové pro vítězství v celém zápase. Dalším nadhazovačem byl Pavel Schwarz. Ani v páteční utkání se nám nepodařilo vyhrát a prohráli jsme v poměru 6:9. Náš útok vedl Jakub Borůvka, který se prezentoval 3 hity.


Sobotní utkání bylo speciální hned ze 2 důvodů. Utkání bylo věnováno všem matkám, které měly vstup zdarma. Náš předseda a dlouholetý trenér Václav Voják oslavil ve čtvrtek krásné kulaté narozeniny a byl mu před úvodním nadhozem předán dres s číslem 60. Startujícím nadhazovačem byl pro toto utkání Mason Felt. Za hostující tým házel většinu utkání Jan Nebenfuhr, který hostuje v Olympii z Draků Brno. Mason většinu svého působení držel blanenské hráče na uzdě a velmi se mu dařilo. To stejné se dařilo i hostujícímu nadhazovači a dlouho se drželo skoré 1:0 a posléze 1:1. V 6.směně zažila Olympia big inning, kdy 3x skórovala. My jsme na tento tlak zareagovali a vystřídali jsme nadhazovače a na kopec se dostal Viliam Sitár. Stále se nám nedařilo bodově dotáhnout našeho soupeře, i když na kopci působil jiný nadhazovač. Olomoucký trenér opět sáhl ke změně a na kopec se dostal Fabrizio Minardi. Opět jsme prohráli a nedokázali jsme se vyvarovat chyb.


Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (45)     Nelíbí (28)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.