Skokani Olomouc

Rádio Haná

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Dorazíte na Opening Day 2020???

  ANO (19)
  

  NEVÍM (4)
  

  NE (4)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 227

Online: 1

Včera celkem: 153
Aktuální výsledky Muži:
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
Nejbližší zápas Muži:
6.6. 13:00 Skokani Olomouc - Pelikans Bučovice
6.6. 16:00 Skokani Olomouc - Pelikans Bučovice
13.6. 13:00 Skokani Olomouc - Hluboká nad Vltavou
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
Nedokončená série s Nuclears TřebíčPublikováno: 2019-05-09
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 318

Další naším soupeřem byl tým z Vysočiny. Tento tým bojuje o play off stejně jako my, a tak se odehrály velmi těžké zápasy. Bohužel vinou počasí se celá série neodehrála a budeme muset ještě jednou zavítat do Třebíče.

Úvodní utkání se odehrálo v Olomouci, a ještě za dobrého počasí. Začátek zápasu byl význačný tím, že dominovali nadhazovači. Naším startérem byl Justin Woods, který házel dobré utkání. Za hosty se na kopci představil Lukáš Hlouch. První směny pálkařům vůbec nevyšly a obrana vítězila nad útokem. Obrat nastal v 3. směně, kdy jsme 3x skórovali. Naneštěstí Třebíč srovnala skoré. Na začátku 7. směny jsme vystřídali startujícího nadhazovače a na kopec se dostal reliever Petr Mik. Třebíčští pálkaři využili střídání. Petrův nadhoz jim více vyhovoval, a tak se dostali do výraznějšího bodového vedení. Hlouch odházel dobré utkání a trenér Gregor sáhl ke změně až ke konci utkání. Na kopci se představil import Jose Flores, který zastavil naše snahy o zdramatizování utkání. Třebíč vyhrála v poměru 7:4. Naše obrana nevyprodukovala žádnou chybu. Hned šestice hráčů odpálila hit.

Série se v sobotu přesunula na Vysočinu. Předpověď počasí nebyla příznivá, ale i tak jsme hodlali odehrát 2 utkání a naplno bodovat. Nuclears nasadili na kopec nadhazovače Daltona Erba. Olomouckým startujícím nadhazovačem byl Viliam Sitár. Erb si poradil s našimi pálkaři, a pak nastalo nelehké období pro naši obranu. Domácí tým hned v úvodní směně 4x skóroval. Hity střídaly mety zdarma a hráči Třebíče se dostávali na mety. I přes tento fakt se olomoucký tým nesložil a v 2.směně jsme obsadili mety. Z tlaku jsme vytěžili pouze 1 bod. V dohrávce 3.směny jsme střídali nadhazovače a na kopec se dostal Ondra Schwarz. V dalších směnách jsme se začali prosazovat na nadhazovače Erba a bylo jasné, že přijde střídání. Na kopci se opět představil Jose Flores, který dohazoval páteční utkání. S jeho příchodem se hra uklidnila a 2. polovina utkání nebyla tolik bodově bohatá. V utkání bylo vidět spoustu dlouhých odpalů, a dokonce padl i 1 HR. Olomoucký tým podlehl celku z Vysočiny v poměru 6:12. Bohužel se nám nepodařilo zachytit začátek utkání a to byl 1 z faktorů naší porážky. Jakub Borůvka a Matěj Lázniček dohromady odpálili 5 H v zápase.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (33)     Nelíbí (31)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.