Skokani Olomouc

Rádio Haná

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Dorazíte na Opening Day 2020???

  ANO (19)
  

  NEVÍM (4)
  

  NE (4)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 223

Online: 2

Včera celkem: 153
Aktuální výsledky Muži:
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
Nejbližší zápas Muži:
6.6. 13:00 Skokani Olomouc - Pelikans Bučovice
6.6. 16:00 Skokani Olomouc - Pelikans Bučovice
13.6. 13:00 Skokani Olomouc - Hluboká nad Vltavou
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
Olomoucký tým třikrát nestačil na Draky BrnoPublikováno: 2019-05-02
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 304

Minulý víkend Skokani odehráli 3 těžké utkání s Draky Brno. Ačkoliv byl tým z Komárova favoritem, tak hanácký celek byl 2x blízko vítězství. Náš soupeř byl velmi kvalitní a má ve svých řadách mnoho reprezentantů. Play-off se nám sice vzdálilo, ale nic není nemožné a jdeme si za svým cílem.

V pátek se na dračím hřišti odehrál zápas, který byl věnován válečným veteránům. Za domácí tým nastoupil na kopec reprezentační nadhazovač Radim Chroust. Na našem kopci se představil Justin Woods. Od úvodní směny bylo jisté, že Draci mají dobrou pálkařskou formu a bude jim těžké vzdorovat. Odpaly létaly daleko do zadního pole a náskok brněnského týmu se rapidně zvyšoval. Ani střídání na kopci nepomohlo. Italský nadhazovač Fabrizio Minardi doházel zápas. Draci odpálili 17 H, a proto jasně zvítězili v poměru 15:0. Šest olomouckých pálkařů se podělilo o hit, ale bohužel to na bod nestačilo.

Sobotní utkání se odehrálo na olomouckém hřišti a mělo úplně jiný průběh. Na našem kopci se představil Američan Mason Felt. Za hostující Draky se představil na kopci Michal Sobotka, který odházel 3 směny. Úvodní směna byla velmi divoká a padlo v ní 6 bodů (každý tým po 3 bodech). Poté se bodový přísun ustálil a nadhazovači plnili své role. Sobotku vystřídal na kopci Viktor Večerka a poté jej vystřídal zkušený nadhazovač Petr Minařík. V 6. směně se rozhodlo utkání, kdy jsme střídali nadhazovače po 2 metách zdarma. Na kopec se dostal Petr Mik, který měl nelichotivou pozici. Hostující tým 3x skóroval a udělal, tak velký krok k výhře v tomto utkání. V poslední směně jsme se nadechli k obratu, ale chyby na metách nás stály naději na vítězství. Draci zvítězili v poměru 7:4. Jindřich Adamus a Justin Woods odpálili shodně 2 H v utkání. Justin si připsal 2 dvoumetové odpaly.

Třetí utkání se odehrálo opět na našem hřišti. Naším startujícím nadhazovačem byl Viliam Sitár. Za hosty nastoupil na kopec John Hussey, který odházel velmi dobré utkání. V první směně se blýskla pravá strana obrany. Marek Sova chytil míč na první metě bez strachu ze zranění a právem si vysloužil potlesk tribun. Jindra Adamus napodobil Marka a v pravém poli chytil míč ve skluzu. Pálka se nám příliš nepodařila a Hussey házel velké utkání. Hosté v 2. směně skórovali pouze jednou, a to po dvou chybách v obraně. Jakub Voják skóroval po passed ballu a srovnal stav na 1:1. Utkání rychle plynulo a Draci si drželi nejtěsnější vedení. Brněnský tým pálil do zadního pole, ale naše pole hrálo dobré utkání. Vilda byl vystřídán a na kopec se dostal Michael Gonzalez. Domácí kouč sáhl i k jiným změnám a střídali se i polaři. Draci v 7. směně 3x skórovali a šli si za svým cílem. Náš tým se nadechl v dohrávce 9. směny, kde jsme měli mnoho šancí skórovat, ale bohužel nás zastavila dračí obrana. Prohráli jsme v poměru 2:5. Jindra Adamus 2x krásně chytil míč ve skoku. Koichi Park a Jakub Borůvka odpálili shodně 2 H a táhli náš útok.


Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (31)     Nelíbí (29)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.