Skokani Olomouc

Rádio Haná

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Dorazíte na Opening Day 2020???

  ANO (19)
  

  NEVÍM (4)
  

  NE (4)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 215

Online: 4

Včera celkem: 153
Aktuální výsledky Muži:
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
Nejbližší zápas Muži:
6.6. 13:00 Skokani Olomouc - Pelikans Bučovice
6.6. 16:00 Skokani Olomouc - Pelikans Bučovice
13.6. 13:00 Skokani Olomouc - Hluboká nad Vltavou
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
Pozvánka na triple s Draky BrnoPublikováno: 2019-04-25
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 271

Páté extraligové kolo sehrajeme s Draky Brno. S tímto týmem z městské části Komárov sehrajeme hned 3 utkání. Ačkoliv se Draci dají považovat za papírové favority, tak realita může být odlišná. Náš tým se výsledkově zvedá a zápas začíná za stavu 0:0. V pátek hrajeme na Dracích, který bude věnován naším válečným veteránům (tzv. Army Day). Sobota a neděle budou ve znamení domácích utkání.


Představujeme vám soupeře:
SK Draci Brno byli založeni v roce 1972. Jedná se o tradiční klub v české Extralize. Klub vychoval a vychovává velký počet reprezentantů a snad není přehnané, že jsou Draci nejúspěšnějším klubem v České republice. Prezident klubu je Igor Kratochvíl, kterého můžete vidět na 3. metě jako trenéra. Hlavním trenérem je Arnošt Nesňal a jeho asistenty jsou Čapka a Hussey (nadhoz). V týmů působí bývalá hvězda Peter Moylan, který házel 12 sezon v MLB. Bohužel v této době je tento australský nadhazovač v Americe a rozšířil komentátorský tým televize FOX Sport South. Nejvíce směn odházel Radim Chroust, který v 22 směnách drží ERU 0.82. Statisticky nejlepším nadhazovačem je Martin Schneider, který v 8 odházených směnách nepovolil ani 1 bod. Adam Hajtmar si drží úctyhodný pálkařský průměr 0.500. Na záda mu dýchá Petr Čech, který má AVG 0.436. Týmový průměr je 0.351 a jedná se o velmi kvalitní pálkaře a každý hráč je pro nadhazovače hrozba. Za domácí metou má nejvíce směn Petr Čech (80 IP). Série s Draky je velmi těžká, ale nic není nemožné. Stačí jen plnit si své úkoly na pálce a nechybovat v poli.

Kdy a kde?
V pátek odehrajeme večerní utkání na Dracích. Pátek je ve znamení vzdání pocty válečným veteránům. V sobotu se série přesune zpět do srdce Hané. I v neděli se můžete těšit na domácí utkání. Oba domácí zápasy startují v 14.00, tak přijďte podpořit olomoucké hráče!


Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (28)     Nelíbí (21)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.