Skokani Olomouc

Rádio Haná

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Nejlepší import této sezony???

  Michael Gonzalez (2)
  

  Justin Woods (0)
  

  Mason Felt (1)
  

  Koichi Park (0)
  

  Fabrizio Minardi (0)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 15

Online: 1

Včera celkem: 113
Aktuální výsledky Muži:
28.7. 7:00 Skokani Olomouc - SaBaT Praha 2:13
27.7. 14:00 SaBaT Praha - Skokani Olomouc 14:2
20.7. 16:00 Hluboká nad Vltavou - Skokani Olomouc 11:3
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
9.6. 16:00 Skokani Olomouc B - Moravská Beseda 13:10
Nejbližší zápas Muži:
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
5.5. 16:00 Draci Brno C - Skokani Olomouc B
Pozvánka na triple s Draky BrnoPublikováno: 2019-04-25
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 148

Páté extraligové kolo sehrajeme s Draky Brno. S tímto týmem z městské části Komárov sehrajeme hned 3 utkání. Ačkoliv se Draci dají považovat za papírové favority, tak realita může být odlišná. Náš tým se výsledkově zvedá a zápas začíná za stavu 0:0. V pátek hrajeme na Dracích, který bude věnován naším válečným veteránům (tzv. Army Day). Sobota a neděle budou ve znamení domácích utkání.


Představujeme vám soupeře:
SK Draci Brno byli založeni v roce 1972. Jedná se o tradiční klub v české Extralize. Klub vychoval a vychovává velký počet reprezentantů a snad není přehnané, že jsou Draci nejúspěšnějším klubem v České republice. Prezident klubu je Igor Kratochvíl, kterého můžete vidět na 3. metě jako trenéra. Hlavním trenérem je Arnošt Nesňal a jeho asistenty jsou Čapka a Hussey (nadhoz). V týmů působí bývalá hvězda Peter Moylan, který házel 12 sezon v MLB. Bohužel v této době je tento australský nadhazovač v Americe a rozšířil komentátorský tým televize FOX Sport South. Nejvíce směn odházel Radim Chroust, který v 22 směnách drží ERU 0.82. Statisticky nejlepším nadhazovačem je Martin Schneider, který v 8 odházených směnách nepovolil ani 1 bod. Adam Hajtmar si drží úctyhodný pálkařský průměr 0.500. Na záda mu dýchá Petr Čech, který má AVG 0.436. Týmový průměr je 0.351 a jedná se o velmi kvalitní pálkaře a každý hráč je pro nadhazovače hrozba. Za domácí metou má nejvíce směn Petr Čech (80 IP). Série s Draky je velmi těžká, ale nic není nemožné. Stačí jen plnit si své úkoly na pálce a nechybovat v poli.

Kdy a kde?
V pátek odehrajeme večerní utkání na Dracích. Pátek je ve znamení vzdání pocty válečným veteránům. V sobotu se série přesune zpět do srdce Hané. I v neděli se můžete těšit na domácí utkání. Oba domácí zápasy startují v 14.00, tak přijďte podpořit olomoucké hráče!


Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (27)    Nelíbí (18)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.