Skokani Olomouc

Rádio Haná

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Nejlepší import této sezony???

  Michael Gonzalez (2)
  

  Justin Woods (0)
  

  Mason Felt (1)
  

  Koichi Park (0)
  

  Fabrizio Minardi (0)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 15

Online: 1

Včera celkem: 113
Aktuální výsledky Muži:
28.7. 7:00 Skokani Olomouc - SaBaT Praha 2:13
27.7. 14:00 SaBaT Praha - Skokani Olomouc 14:2
20.7. 16:00 Hluboká nad Vltavou - Skokani Olomouc 11:3
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
9.6. 16:00 Skokani Olomouc B - Moravská Beseda 13:10
Nejbližší zápas Muži:
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
5.5. 16:00 Draci Brno C - Skokani Olomouc B
Boj o play off aneb souboj s pražským TempemPublikováno: 2019-04-24
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 156

Minulý víkend se odehrála čtvrtá série Extraligy. Los nám přisoudil Tempo, které se loni poprvé dostalo do play off a můžeme jej považovat, za černého koně soutěže. První utkání jsme odehráli až v Praze a nedělní zápas jsme hráli v srdci Hané. Těžký přejezd z Prahy se podepsal na nedělním výkonu. Počasí si připravilo velkou zkoušku pro hráče, neboť během pár dní se oteplilo o více než 20 stupňů.

Startérem domácího týmu byl Marek Minařík, který má za sebou zámořskou zkušenost. Hned druhý pálkař Koichi Park odpálil hit a dostal se až na třetí metu. Zde zahrál Jake Rabinowitz trik se schovaným míčem, a tak byla naše útočná snaha zastavena. Naším startérem byl Justin Woods, který ukazuje velmi dobrou formu. Jindra Adamus zachytil míč v pravém poli a přihodil na první metu, ze které se hráč předčasně rozběhl. V druhé směně odpálil hit Adamus a Antoš, ale ostatní spoluhráči jej nenapodobili. Justin měl opravdu dobrý den a pálkaři Tempa si s ním nevěděli rady. Michael Gonzalez odpálil double a po divokém nadhoze se dostal až na třetí metu, ale jeho další postup zastavila nedisciplinovanost hráče na pálce. V dohrávce směny hodil Justin tři strike outy. V osmé směně domácí kouč Čuhel vystřídal Marka Minaříka a na kopec se dostal David Nevěřil. I náš tým střídal nadhazovače a Woodse vystřídal Michael Gonzalez. Matěj Bužga přivítal Michaela hitem, ale ten se nenechal rozhodit a zavřel směnu strike outem. Nevěřil začal házet bally a to byla šance pro náš tým. Justin Woods se dostal na třetí metu a Jindra Adamus jej stáhl sebeobětovacím odpalem. V dohrávce směny jsme si počínali dominantně a nenechali jsme Tempo hrát. Vyhráli jsme v poměru 1:0.

Sestava v prvním zápase:
P-Woods/Gonzalez, C-Voják, 1B-Schwarz, 2B-Park/Woods, 3B-Zdražil, SS-Gonzalez/Park, LF-Antoš, CF-Lázniček, RF-Adamus.

Druhé utkání bylo diametrálně odlišné od první střetu. Na domácím kopci začal házet Jhai Anderson. Tento americký hráč nebyl nejrychlejší, ale drtil nás svým change-upem. Olomouckým startérem byl Mason Felt. Marek Minařík se postavil na pálku a odpálil grand slam přes střed. Anderson pokračoval v technických nadhozech, které našim hráčům příliš neseděly. Mason Felt ukončil své působení na kopci už po druhé směně a na kopec se dostal italský hráč Fabrizio Minardi, který obdržel pouze jeden bod. Po Fabrim se dostal a kopec Pavel Schwarz. Bodový přísun se po druhé směně zpomalil, ale nám se stále nedařilo odpálit na domácího nadhazovače. Do poslední směny nastoupil na kopec Martin Zdražil a utkání doházel. Po ukončení utkání svítilo na tabuli skoré 12:2 pro Tempo Praha.

Sestava v druhém sobotním zápase:
P-Felt/Minardi/Schwarz P./Zdražil, C-Voják, 1B-Schwarz O., 2B-Woods, 3B-Adamus, SS-Gonzalez, LF-Antoš, CF-Lázniček, RF-Poledna, DH-Borůvka.

Třetí utkání se odehrálo na domácí hřišti. Více o tomto zápase můžete dočíst zde:
http://regionsport.cz/foto-skokani-drtive-podlehli-tempu-praha/.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (31)    Nelíbí (24)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.