Skokani Olomouc

Rádio Haná

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Dorazíte na Opening Day 2020???

  ANO (19)
  

  NEVÍM (4)
  

  NE (4)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 228

Online: 1

Včera celkem: 153
Aktuální výsledky Muži:
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
Nejbližší zápas Muži:
6.6. 13:00 Skokani Olomouc - Pelikans Bučovice
6.6. 16:00 Skokani Olomouc - Pelikans Bučovice
13.6. 13:00 Skokani Olomouc - Hluboká nad Vltavou
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
Boj o play off aneb souboj s pražským TempemPublikováno: 2019-04-24
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 336

Minulý víkend se odehrála čtvrtá série Extraligy. Los nám přisoudil Tempo, které se loni poprvé dostalo do play off a můžeme jej považovat, za černého koně soutěže. První utkání jsme odehráli až v Praze a nedělní zápas jsme hráli v srdci Hané. Těžký přejezd z Prahy se podepsal na nedělním výkonu. Počasí si připravilo velkou zkoušku pro hráče, neboť během pár dní se oteplilo o více než 20 stupňů.

Startérem domácího týmu byl Marek Minařík, který má za sebou zámořskou zkušenost. Hned druhý pálkař Koichi Park odpálil hit a dostal se až na třetí metu. Zde zahrál Jake Rabinowitz trik se schovaným míčem, a tak byla naše útočná snaha zastavena. Naším startérem byl Justin Woods, který ukazuje velmi dobrou formu. Jindra Adamus zachytil míč v pravém poli a přihodil na první metu, ze které se hráč předčasně rozběhl. V druhé směně odpálil hit Adamus a Antoš, ale ostatní spoluhráči jej nenapodobili. Justin měl opravdu dobrý den a pálkaři Tempa si s ním nevěděli rady. Michael Gonzalez odpálil double a po divokém nadhoze se dostal až na třetí metu, ale jeho další postup zastavila nedisciplinovanost hráče na pálce. V dohrávce směny hodil Justin tři strike outy. V osmé směně domácí kouč Čuhel vystřídal Marka Minaříka a na kopec se dostal David Nevěřil. I náš tým střídal nadhazovače a Woodse vystřídal Michael Gonzalez. Matěj Bužga přivítal Michaela hitem, ale ten se nenechal rozhodit a zavřel směnu strike outem. Nevěřil začal házet bally a to byla šance pro náš tým. Justin Woods se dostal na třetí metu a Jindra Adamus jej stáhl sebeobětovacím odpalem. V dohrávce směny jsme si počínali dominantně a nenechali jsme Tempo hrát. Vyhráli jsme v poměru 1:0.

Sestava v prvním zápase:
P-Woods/Gonzalez, C-Voják, 1B-Schwarz, 2B-Park/Woods, 3B-Zdražil, SS-Gonzalez/Park, LF-Antoš, CF-Lázniček, RF-Adamus.

Druhé utkání bylo diametrálně odlišné od první střetu. Na domácím kopci začal házet Jhai Anderson. Tento americký hráč nebyl nejrychlejší, ale drtil nás svým change-upem. Olomouckým startérem byl Mason Felt. Marek Minařík se postavil na pálku a odpálil grand slam přes střed. Anderson pokračoval v technických nadhozech, které našim hráčům příliš neseděly. Mason Felt ukončil své působení na kopci už po druhé směně a na kopec se dostal italský hráč Fabrizio Minardi, který obdržel pouze jeden bod. Po Fabrim se dostal a kopec Pavel Schwarz. Bodový přísun se po druhé směně zpomalil, ale nám se stále nedařilo odpálit na domácího nadhazovače. Do poslední směny nastoupil na kopec Martin Zdražil a utkání doházel. Po ukončení utkání svítilo na tabuli skoré 12:2 pro Tempo Praha.

Sestava v druhém sobotním zápase:
P-Felt/Minardi/Schwarz P./Zdražil, C-Voják, 1B-Schwarz O., 2B-Woods, 3B-Adamus, SS-Gonzalez, LF-Antoš, CF-Lázniček, RF-Poledna, DH-Borůvka.

Třetí utkání se odehrálo na domácí hřišti. Více o tomto zápase můžete dočíst zde:
http://regionsport.cz/foto-skokani-drtive-podlehli-tempu-praha/.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (32)     Nelíbí (30)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.