Skokani Olomouc

Rádio Haná

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Dostanou se Skokani do play off 1.Ligy???

  ANO (9)
  

  NE (12)
  

  MOŽNÁ (6)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 23

Online: 1

Včera celkem: 112
Aktuální výsledky Muži:
27.6. 16:00 Wolfs Domažlice - Skokani Olomouc 16:1
27.6. 13:00 Wolfs Domažlice - Skokani Olomouc 19:4
13.6. 16:00 Skokani Olomouc - Hluboká nad Vltavou 5:21
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
Nejbližší zápas Muži:
20.6. 13:00 Klasik Frýdek Místek - Skokani Olomouc
20.6. 16:00 Klasik Frýdek Místek - Skokani Olomouc
5.7. 13:00 Hroch Brno - Skokani Olomouc
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
Aprílový triple s Technikou BrnoPublikováno: 2019-04-18
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 252

Pro jeden z nejdůležitějších víkendů v roce si počasí připravilo vskutku aprílové překvapení. Byla před námi série 3 zápasů a naděje na play off byla podmíněna vítězstvím celé série zápasů.

V prvním sobotním zápase se na kopec dostal Justin Woods, který odházel skvělé utkání. Hostující tým nasadil na kopec Michihira Koizumiho, který neházel příliš rychle, ale za to typickým asijským pohybem. Bohužel se nám nepodařilo stahovat body, ale za to hostům se dařilo plnit útočné úkoly. Technika vedla 3:0, ale poté nastal velký obrat. Zvykli jsme si na nadhozy japonského nadhazovače a dostali jsme se do vedení 5:3. Tento bodový zvrat byl velmi důležitý, neboť rozhodl celý zápas. Justina vystřídal mladík Petr Mik, který utkání bez větších problémů doházel. Trojice Woods-Voják-Park si připsali shodně po 2 H a pomohli nám vyhrát.

Sestava v 1. zápase:
P-Woods/Mik, C-Voják, 1B-Sova, 2B-Park, 3B-Blažek, SS-Gonzalez, LF-Antoš, CF-Lázniček, RF-Adamus.

Startujícím nadhazovačem druhého mrazivého utkání byl Viliam Sitár. Matěj Menšík, který přestoupil z Hrochů Brno do Techniky se opřel do nadhozu a byl z toho tříbodový HR. Kaito Seto odházel podstatnou část směn za Techniku Brno. Úvodní směna byla hodně divoká a oba týmy si připsaly 6 bodů a tabule ukazovala skoré 3:3. Vilda vydržel do 5.směny a pak byl vystřídán Michalem Kohoutem. Druhá polovina utkání byla stejně divoká, jako ta první a na hřišti se bylo na, co koukat. Technika zaútočila po chybě ve vnitřním poli a díky tomu 2x skórovala. Začalo se stmívat a rozhodčí rozhodl, že se odehraje ještě jedna směna. Závěrečná směna se nám příliš nepovedla a šťastnějším týmem byla Technika Brno, která zvítězila v poměru 9:8. Na pálce se opět dařilo trojici hráčů (Park-Woods-Adamus), kteří odpálil shodně po 3 H.

Sestava v 2.zápase:
P-Sitár/Kohout/Gonzalez, C-Voják, 1B-Schwarz, 2B-Woods, 3B-Zdražil/Blažek, SS-Gonzalez/Park, LF-Poledna/Antoš, CF-Lázniček, RF-Adamus, DH-Sova.

Třetí utkání celé série se odehrálo na Kraví hoře. Nejprve nás přivítal déšť, ale poté bylo slunečné počasí. Domácím nadhazovačem byl Michal Kočí, který odházel celé utkání (na to, že tento hráč letos oslaví 40. narozeniny je 9 IP více než slušný počin). Mason Felt se postavil na kopec za náš tým a opět předvedl výkon na jedničku. Pálkaři museli být hodně trpěliví a Kočí nás často nachytal nepříjemnou točkou. Druhý a další start byl v našem podání lepší a začali jsme konečně bodovat. Měli jsme dva velké inningy, kdy jsme nastříleli 6 bodů. Naše pole hrálo velmi obstojně a my jsme se mohli soustředit na naši hru. Poslední dvě směna odházel italský nadhazovač Fabrizio Minardi, který v našich barvách debutoval. Vyhráli jsme v poměru 7:1 a připsali jsme si důležitou výhru do tabulky. Michael Gonzalez a Ondřej Antoš si připsali shodně po 2 H.

Sestava třetího utkání:
P-Felt/Minardi, C-Voják, 1B-Sova, 2B-Woods, 3B-Blažek, SS-Gonzalez, LF-Antoš, CF-Lázniček, RF-Adamus, DH- Schwarz O.


Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (33)     Nelíbí (18)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.