Skokani Olomouc

Rádio Haná

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Dostanou se Skokani do play off 1.Ligy???

  ANO (9)
  

  NE (12)
  

  MOŽNÁ (6)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 18

Online: 2

Včera celkem: 112
Aktuální výsledky Muži:
27.6. 16:00 Wolfs Domažlice - Skokani Olomouc 16:1
27.6. 13:00 Wolfs Domažlice - Skokani Olomouc 19:4
13.6. 16:00 Skokani Olomouc - Hluboká nad Vltavou 5:21
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
Nejbližší zápas Muži:
20.6. 13:00 Klasik Frýdek Místek - Skokani Olomouc
20.6. 16:00 Klasik Frýdek Místek - Skokani Olomouc
5.7. 13:00 Hroch Brno - Skokani Olomouc
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
Kotlářka Praha byla nad naše sílyPublikováno: 2019-04-10
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 318

Ani po letošním střetnutí s Kotlářkou Praha si Skokani nevylepšili bilanci, ba právě naopak. Triple zápasů skončil stoprocentně vítězně pro Pražany. Skokani tak opanovávají předposlední místo extraligové tabulky.

První z trojice mačů se konal v areálu Markéta. Domácí tým nasadil na kopec Jana Nováka, který má za sebou zámořskou zkušenost. Na našem kopci se představil Justin Woods, který odházel slušných 5 směn (9 H, 4 R, 3 ER, 9 SO). Utkání se rozjíždělo pomaleji, ačkoliv bylo nad slunce jasné, že se nestihne odehrát celých 9 směn. To proto, že v areálu chybí osvětlení. „Ve 4. směně to vypadalo nadějně a na ukazateli skoré svítilo 2:2. Kotlářka si zvykla na Justinovy nadhozy a my jsme museli střídat,“ popsal skokanský hráč Martin Poledna. Na kopec se dostal Pavel Schwarz, kterého posléze vystřídal jeho bratr Ondřej. Zápas byl ukončen po 7. směně pro tmu. „Nebýt tragické 6. směny, kde jsme obdrželi 6 bodů, tak jsme měli velkou šanci zvítězit,“ shrnul hráč Poledna. Konečné skoré tedy bylo 10:2 pro domácí výběr.

Sestava v pátečním utkání:
P-Woods/Schwarz P./Schwarz P., C-Voják, 1B-Utěšený, 2B-Zdražil, 3B-Schwarz P./Adamus, SS-Gonzalez, LF-Antoš, CF-Lázniček, RF-Adamus/Poledna, DH-Sova.

V sobotu se uskutečnilo duo utkání na olomouckém hřišti. Zápas za domácí odstartoval na kopci Mason Felt. Během čtyř směn povolil soupeřům pouze jeden bod. Hosté nasadili mladého prospekta Padyšáka, který házel okolo 135 km/h. Padyšák ze začátku házel příliš ballů, o čemž svědčí i 8 met zdarma. „Pražská obrana často zahrála jednoduché outy, které jsme jí předkládali,“ přiznal Poledna. Do páté směny nastoupil mladý nadhazovač Petr Mik, který se své role relievera zhostil na jedničku. „Naše zadní pole se předhánělo v zákrocích a takřka vše, co šlo za infieldu skončilo v lapačkách našich hráčů. Poslední směna nám vůbec nevyšla a obdrželi jsme čtyři body. V zápase jsme velmi špatně pálili a ve statistikách svítí jen dva hity, oba v režii Václava Blažka,“ poznamenal Martin Poledna.

Sestava v prvním sobotním utkání:
P-Felt/Mik, C-Voják, 1B-Utěšený, 2B-Park, 3B-Blažek, SS-Gonzalez, LF-Antoš, CF-Lázniček, RF-Adamus/Poledna, DH-Sova/Schwarz O.

Druhé utkání sobotního dne proběhlo pod zamračenou oblohou, ale za to byla vidět krásná sportovní podívaná. Na kopec byl nominován Viliam Sitár, který byl nedávno přeřazen z B – týmu a má více než slušnou formu. Vilda odházel šestici směn a povolil jen čtyři body. Hosté nastoupili s australským nadhazovačem Brebnerem Russem. Tento nadhazovač trápil naše pálkaře side armem a sliderem. „Nedařilo se nám stahovat body a byly zde i chyby v baserunningu,“ podotkl jmenovaný hráč. Sitára vystřídal Michal Kohout, který utkání doházel. Kotlářka Kohoutovi nadhozy pálila a skóre se začalo měnit. Jiřía Vavruša se dostal na kopec a vymazal útok hanáckých hráčů. Jakubové měli svůj den, Voják i Borůvka si připsali 3 hity. Konečný výsledek byl 9:2 pro Kotlářku Praha.

Sestava v druhém sobotním zápase:
P-Sitár/Kohout, C-Borůvka, 1B-Schwarz O., 2B-Zdražil, 3B-Blažek, SS-Gonzalez, LF-Antoš, CF-Lázniček, RF-Adamus/Poledna, DH-Voják.


Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (27)     Nelíbí (20)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.