Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Dostanu se Skokani do play off???

  ANO (4)
  

  NE (10)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 77

Online: 3

Včera celkem: 133
Aktuální výsledky Muži:
21.4. 14:00 Skokani Olomouc - Tempo Titans 2:18
20.4. 16:00 Tempo Titans - Skokani Olomouc 12:2
20.4. 13:00 Tempo Titans - Skokani Olomouc 0:1
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
14.4. 15:00 Skokani Olomouc B - Olympia Blansko B 9:0
Nejbližší zápas Muži:
26.4. 19:00 Draci Brno - Skokani Olomouc
27.4. 14:00 Skokani Olomouc - Draci Brno
28.4. 14:00 Skokani Olomouc - Draci Brno
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
28.4. 15:00 Aligátoři Znojmo - Skokani Olomouc
Liga končí a olomoucké Áčko remizovalo s Technikou BrnoPublikováno: 2018-09-03
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 298

V sobotu 1.9. se odehrály poslední zápasy v sezoně 2018. Skokani i Technika byli zachráněni, ale to neubralo utkáním náboj. Mládežničtí trenéři připravili rozloučení s prázdninami, a tak byla tribuna slušně naplněná. Počasí připravilo velmi pestrý program a slunečné počasí střídaly mraky.

Úvodní utkání odstartoval na kopci Petr Mik (6 IP, 9 H, 4 ER, 2 R, 3 SO), který odházel větší část utkání a nevedl si úplně špatně. Technika nasadila na kopec svoji hvězdu, a to Joa Riveru. Úvodní směny ukázaly, že utkání bude rychle plynout a dominovat budou nadhazovači nad pálkaři. Začátek třetí směny byl velmi důležitý pro výsledek celého utkání. Brněnští pálkaři se začali trefovat do nadhozů Petra Mika a začalo být s hanáckým týmem zle. Rivera pokračoval ve svém tempu a přidával SO za SO. Až ve čtvrté směně jsme odpálili hit a postaral se o něm Matěj Lázniček, bohužel to bylo z útočné snahy vše. V šesté směně si brněnští pálkaři definitivně zvykly na Petrovy nadhozy a 3 x skórovali. Host z Frýdku Místku poté odpálil hit, ale další pálkař odpálil jen do doublu a bylo po útočné snaze. Pavel Schwarz (3 IP, 3 H, 2 R, 2 ER, 2 SO) vystřídal Petra Mika na kopci. Technika také vystřídala a na kopec se dostal mladík Vojtěch Blaha. Utkání nabralo rychlý spád a nic důležitého se nestalo. Zápas skončil 7:1 pro tým z Kraví hory. Jen 4 H si připsali olomoučtí pálkaři a z toho vyplývá, že jsme neměli šanci vyhrát. V tomto utkání debutoval Marek Hlavička, který si užil v 16 letech svoji premiéru za Áčko.

Poslední zápas sezony jsme začali netradičně jako hosté. Technika začala na kopci s odchovancem šumperského klubu Michalem Klimešem. V útoku jsme dobře nezačali a hned první tři pálkaři byli vyoutováni. Na našem kopci se představil Matěj Lázniček (6 IP, 3 H, 7 SO), který není nadhazovačem, ale v zápase byl velmi dominantní. Začátek druhé směny nám velmi vyšel a dokázali jsme 2 x skórovat. Po divoké druhé směně utkání nabralo obrátky a nic zajímavého se nedělo. Sebastian Kelar ukázal svoji obrannou techniku a krásně chytil míč ve skoku. Náš zadopolař chytil míč v shallow center fieldu a hodil míč na domácí metu a vyoutoval zde běžce, který se snažil skórovat. Celek z Kraví hory hodně točil nadhazovače a na kopec se dostali hráči, kteří normálně neházejí. Naše odpověď byla jednoznačná, a i my jsme střídali a na kopec se dostal Michal Kohout (3 IP, 2 H, 1 R, 0 ER, 1 SO), který potvrdil svoji dobrou formu a utkání bez větších problémů doházel. Utkání nakonec skončilo 5:1 pro domácí hráče a povedlo se jim vyhrát poslední zápas v sezoně. Musím podotknout, že se nám dařilo více na pálce a odpálili jsme 8 H a ani jednou jsme nechybovali v obraně, což bylo klíčem k výhře v tomto utkání.


Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (51)     Nelíbí (44)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.