Skokani Olomouc

Rádio Haná

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Příjdete se podívat na dvoutkání se Sokolem Hluboká?

  ANO (19)
  

  NE (4)
  

  Nevím (5)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 100

Online: 1

Včera celkem: 131
Aktuální výsledky Muži:
13.7. 16:00 Klasik Frýdek Místek - Skokani Olomouc 12:9
13.7. 13:00 Skokani Olomouc - Klasik Frýdek Místek 14:17
6.7. 13:00 Blesk Jablonec - Skokani Olomouc 11:10
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
9.6. 16:00 Skokani Olomouc B - Moravská Beseda 13:10
Nejbližší zápas Muži:
20.7. 13:00 Skokani Olomouc - Hluboká nad Vltavou
20.7. 16:00 Hluboká nad Vltavou - Skokani Olomouc
27.7. 14:00 SaBaT Praha - Skokani Olomouc
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
5.5. 16:00 Draci Brno C - Skokani Olomouc B
Liga končí a olomoucké Áčko remizovalo s Technikou BrnoPublikováno: 2018-09-03
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 343

V sobotu 1.9. se odehrály poslední zápasy v sezoně 2018. Skokani i Technika byli zachráněni, ale to neubralo utkáním náboj. Mládežničtí trenéři připravili rozloučení s prázdninami, a tak byla tribuna slušně naplněná. Počasí připravilo velmi pestrý program a slunečné počasí střídaly mraky.

Úvodní utkání odstartoval na kopci Petr Mik (6 IP, 9 H, 4 ER, 2 R, 3 SO), který odházel větší část utkání a nevedl si úplně špatně. Technika nasadila na kopec svoji hvězdu, a to Joa Riveru. Úvodní směny ukázaly, že utkání bude rychle plynout a dominovat budou nadhazovači nad pálkaři. Začátek třetí směny byl velmi důležitý pro výsledek celého utkání. Brněnští pálkaři se začali trefovat do nadhozů Petra Mika a začalo být s hanáckým týmem zle. Rivera pokračoval ve svém tempu a přidával SO za SO. Až ve čtvrté směně jsme odpálili hit a postaral se o něm Matěj Lázniček, bohužel to bylo z útočné snahy vše. V šesté směně si brněnští pálkaři definitivně zvykly na Petrovy nadhozy a 3 x skórovali. Host z Frýdku Místku poté odpálil hit, ale další pálkař odpálil jen do doublu a bylo po útočné snaze. Pavel Schwarz (3 IP, 3 H, 2 R, 2 ER, 2 SO) vystřídal Petra Mika na kopci. Technika také vystřídala a na kopec se dostal mladík Vojtěch Blaha. Utkání nabralo rychlý spád a nic důležitého se nestalo. Zápas skončil 7:1 pro tým z Kraví hory. Jen 4 H si připsali olomoučtí pálkaři a z toho vyplývá, že jsme neměli šanci vyhrát. V tomto utkání debutoval Marek Hlavička, který si užil v 16 letech svoji premiéru za Áčko.

Poslední zápas sezony jsme začali netradičně jako hosté. Technika začala na kopci s odchovancem šumperského klubu Michalem Klimešem. V útoku jsme dobře nezačali a hned první tři pálkaři byli vyoutováni. Na našem kopci se představil Matěj Lázniček (6 IP, 3 H, 7 SO), který není nadhazovačem, ale v zápase byl velmi dominantní. Začátek druhé směny nám velmi vyšel a dokázali jsme 2 x skórovat. Po divoké druhé směně utkání nabralo obrátky a nic zajímavého se nedělo. Sebastian Kelar ukázal svoji obrannou techniku a krásně chytil míč ve skoku. Náš zadopolař chytil míč v shallow center fieldu a hodil míč na domácí metu a vyoutoval zde běžce, který se snažil skórovat. Celek z Kraví hory hodně točil nadhazovače a na kopec se dostali hráči, kteří normálně neházejí. Naše odpověď byla jednoznačná, a i my jsme střídali a na kopec se dostal Michal Kohout (3 IP, 2 H, 1 R, 0 ER, 1 SO), který potvrdil svoji dobrou formu a utkání bez větších problémů doházel. Utkání nakonec skončilo 5:1 pro domácí hráče a povedlo se jim vyhrát poslední zápas v sezoně. Musím podotknout, že se nám dařilo více na pálce a odpálili jsme 8 H a ani jednou jsme nechybovali v obraně, což bylo klíčem k výhře v tomto utkání.


Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (51)     Nelíbí (44)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.