Skokani Olomouc

Rádio Haná

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Udrží A tým Extraligu i pro další rok???

  ANO (20)
  

  NE (19)
  

  NEVÍM (5)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 48

Online: 1

Včera celkem: 117
Aktuální výsledky Muži:
15.6. 16:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 4:17
15.6. 13:00 Technika Brno - Skokani Olomouc 6:5
8.6. 7:00 Třebíč Nuclears - Skokani Olomouc 4:3
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
9.6. 16:00 Skokani Olomouc B - Moravská Beseda 13:10
Nejbližší zápas Muži:
6.7. 13:00 Blesk Jablonec - Skokani Olomouc
6.7. 7:00 Skokani Olomouc - Blesk Jablonec
13.7. 13:00 Skokani Olomouc - Klasik Frýdek Místek
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
5.5. 16:00 Draci Brno C - Skokani Olomouc B
Klub z Vysočiny byl poražen až v poslední směněPublikováno: 2018-08-28
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 276

Áčko Skokanů mělo opět velmi nabitý víkend. V sobotu hanácký výběr zajížděl do Třebíče, kde se odehrál první díl této série. Skokanům se bohužel příliš nevedlo a prohráli 0:13. Ale ačkoliv drtivě prohráli, díky výsledkům Blesku Jablonec si zajistili extraligu i do další sezony. Nedělní zápas se odehrával v podzimním počasí s ne příliš zaplněnou hlavní tribunou.

Na domácím kopci se představil Michal Prokeš (4 IP, 7 H, 5 R, 4 ER, 4 SO), který se vrací po zranění. Skokani vstoupili do odvety velmi dobře, hned udělali dva outy, pak ale dovolili hostům naplnit mety a jedenkrát skórovat. Třebíč nasadila na kopec Reece Greena, který má velmi dobré statistiky a odházel první část zápasu. Olomoučtí pálkaři si byli vědomi pálkařského deficitu a potřebovali bodovat. Nathan van der Linden odpálit hit a Martin Zdražil si vystál metu. Po odpalu Matěje Láznička Skokani srovnali na 1:1.

Ve druhé směně odpálil Derron Davis dvoubodový homerun, který letí ještě teď. Ondra Antoš odpálil hit a byl posunut na druhou metu úlivkou, ale to bylo z útočné snahy vše. Bývalý hráč farmy Chicaga White Sox Luis Touron odpálil hit a potvrdil svoji pozici jako nejlepší pálkař nadstavby. V této směně se domácímu týmu zranil catcher a muselo se střídat. V dohrávce směny olomoučtí pálkaři nic nepředvedli a po pěti nadhozech šli opět do pole.

Poté David Sklenář odpálil hit a následně mu povedlo ukrást metu. Michal Prokeš vystrikoval Louise Tourona a připsal si tak cenný zářez na pažbě.

Na začátku páté směny olomoucký tým vystřídal nadhazovače a na kopec se dostal Petr Mik (3 IP, 4 H, 3 R, 3 ER). Petr byl přivítán hitem, ale poté zahrála olomoucká obrana krásnou double play. Filip Daněk si vystál metu po čtyřech špatných nadhozech a poté doběhl po odpale Nathana van der Lindena. V obraně byla hanácká obrana pevná a nedovolila hostům vyniknout. Dohrávka šesté směny olomouckým pálkařům velmi vyšla a dali tři body i díky tomu, že hráči Nuclears začali dělat chyby.

V úvodu sedmé směny dali hosté jeden bod, ovšem na více se už nezmohli. V dohrávce se podařilo Skokanům třikrát skórovat a šli do vedení. Třebíčský kouč Gregor vystřídal nadhazovače a na kopec se dostal Michal Průša. Pálkaři se začali trefovat do pomalejších technických nadhozů a s Nuclears to začalo vypadat velmi zle. Matěj Lázniček a Martin Poledna si připsali doubly.

Hosté reagovali na změnu skóre, takže stále ulívali. Domácí tým vystřídal nadhazovače a na kopec se dostal Pavel Schwarz (1.7 IP). Před poslední směnou vedli hosté 7:8, ale pak na pálce totálně vyhořeli a odmítli navýšit své hubené vedení.

Dohrávka poslední směny přinesla skutečné drama. Matěj Lázniček a Ondřej Schwarz odpálili hit a dostali se na mety. Poté Marek Sova odpálil sebeobětovací odpal do zadního pole a stav zápasu byl srovnán. Na pálku šel Ondřej Antoš a dostal intentional walk (metu zdarma bez toho, aby nadhazovač házel). Na pálku se dostal Martin Poledna, se štěstím propálil třetí metu a mohlo se slavit. Skokani porazili Třebíč Nuclears v poměru 9:8 a zaslouženě se mohou pyšnit tím, že budou hrát extraligu i příští rok.

Sestava Olomouc: P – M. Prokeš/P. Mik/P. Schwarz, C – J. Borůvka/F. Daněk, 1B – M. Sova, 2B – N. van der Linden, 3B – O. Schwarz, SS – M. Zdražil, LF – O. Antoš, CF – M. Lázniček, RF – M. Poledna, DH – J. Chapman.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (41)     Nelíbí (50)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.