Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Jak se vám líbil slowpitch?

  Líbil (19)
  

  Nelíbil (27)
  

  Nepamatuji si nic (12)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 17

Online: 1

Včera celkem: 104
Aktuální výsledky Muži:
1.9. 16:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 5:1
1.9. 13:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 1:7
26.8. 14:00 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears 9:8
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
12.8. 15:30 Skokani Olomouc B - Pelikans Bučovice 13:9
Nejbližší zápas Muži:
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
Debakl na HvězděPublikováno: 2018-08-27
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 197

Sobotní den dopadl pro olomoucké hráče velmi rozporuplně. V zápase se nedařilo, ale na druhé straně díky souhře okolností hanáčtí hráči mohli slavit setrvání v nejvyšší české lize i pro další ročník.

Na kopec týmu z Vysočiny se postavil talentovaný nadhazovač Lukáš Hlouch (7 IP, 11 SO, 0 R, 0 ER), který je velmi blízko k americkému snu. Hned v úvodní směně dominoval na kopci a hodil našim nejlepším pálkařům 2 SO. Olomouckým startérem pro toto utkání byl Michal Kohout (5 IP, 9 H, 5 R, 4 ER), který zaházel svůj vysoký standard. V poli jsme si celkem lehce poradili s třebíčskými pálkaři a stav byl po 1. směně nerozhodný. Na pálce se podařilo jen jednomu pálkaři dostat na metu a ostatní vyoutoval sám Hlouch nebo si poradila obrana. V dohrávce směny Nuclears skórovali po odpalu Libiaka, který byl zachycen, ale Pejchal bez problémů doběhl ze třetí mety domů. Pálka nám příliš nešla a začátek 3. směny byl toho důkazem (2 SO a ground out). David Sklenář odpálil hit a poté naše spojka nezahrála míč a začaly se dít věci. Errory střídaly hity a vedení domácích rapidně narůstalo. Až catch v levém poli zachránil Skokany od ještě větší pohromy. Do pálkařského boxu se postavil Ondra Schwarz a odpálil krásný triple, ale to bylo vše a ostatní pálkaři nebyli schopni na tento počin navázat. Domácím Třebíč opět navýšila své vedení o 1 bod, ale to bylo prozatím vše (5:0). Martin Poledna odpálil již druhý singl v zápase a Filip Daněk se dostal na metu po erroru druhé mety. Šestá směna byla pro utkání naprosto klíčová. V obraně jsme udělali spoustu změn, které se vymstily. Na kopec se dostal Petr Mik (1IP, 8 R, 2 ER, 1 SO), který měl velkou smůlu a spoluhráči mu moc nepomohli. Na pálce se opakoval scénář z 1. směny a opět naši nejlepší pálkaři obdrželi káčko (SO). Domácí tým začal řádit na pálce. V této směně jsme dostali nevídaných 8 bodů a herně jsme úplně propadli. Utkání bylo skončeno po 7. směně díky mercy rule a výsledné skoré bylo 13:0 v prospěch Třebíče. Odpálili jsme prachbídné 4 H a vyrobili jsme 8 E. Z těchto statistických ukazatelé lze vyčíst, že jsme neměli sebemenší šanci vyhrát.

Sestava v sobotním utkání:
P-M.Kohout/P.Mik, C-F.Daněk, 1B-J.Chapman/O.Schwarz, 2B-M.Zdražil/A.Fusek, 3B-O.Schwarz/N.van der Linden, SS-N.van der Linden/M.Zdražil, LF-M.Poledna, CF-M.Lázniček, RF-P.Mik/J.Chapman.


Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (24)    Nelíbí (17)

Komentáře:

Jméno:
Kolik je na hřišti met?:


Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
Extraliga 2018

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.