Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Jak se vám líbil slowpitch?

  Líbil (19)
  

  Nelíbil (27)
  

  Nepamatuji si nic (12)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 17

Online: 3

Včera celkem: 104
Aktuální výsledky Muži:
1.9. 16:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 5:1
1.9. 13:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 1:7
26.8. 14:00 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears 9:8
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
12.8. 15:30 Skokani Olomouc B - Pelikans Bučovice 13:9
Nejbližší zápas Muži:
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
S Olympií jsme se rozešli smírněPublikováno: 2018-08-20
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 224

Minulý víkend odehrálo Áčko 2 utkání s Olympií Blansko. Tyto zápasy byly velmi důležité, protože jsme si mohli zajistit klid do dalších bojů. Bohužel to se nám nepovedlo a máme opět vše v našich rukou. Oba zápasy byly velmi napínavé a obě utkání se rozhodovaly takřka v posledních směnách.

Sobotní zápas jsme odehráli na Strawberry fieldu v Blansku. Za hosty celé utkání odházel Štěpán Havlíček (9 IP, 5 H, 3 R, 0 ER, 7 SO), který má za sebou zajímavou americkou zkušenost, která mu pomohla vyhrát utkání. Joel Chapman (8 IP, 5 H, 4 R, 3 ER, 10 SO) odházel celé utkání a odházel mnoho nadhozů. Na pálce se nám v první části moc nedařilo a hned jsme šli do pole. Joel hodil 3 SO a povolil jen jeden odpal a ten bohužel naše obrana nezahrála. Začátek 2. směny domácím moc nevyšel a hodně chybovali a nám se dařilo na tyto chyby doběhnout. Velký podíl na dvou bodech měl Jiří Kovařík, který zahrál ukázkovou úlivku a bez problémů doběhl na první metu. V dohrávce směny Joel hodil 2 SO a my jsme mohli doufat v další porci bodů. Nathan van der Linden odpálil krásný double, ale ostatní na něj nenavázali a byli SO. Natsuhiko Ue poslal míč nechytatelně do zadního pole a poslal domů Tomáše Jelínka (2:1). V další směně nám domácí tým opět dal bod a vyrovnali skoré na 2:2. Utkání rychle plynulo a stále jsme se střídali na pálce a v obraně a nikde jsme se moc neohřáli. Pro utkání byla klíčová 8. směna. Ue dostal metu zdarma a poté naše spojka nezahrála balon, a tak se hráči dostali do skórovacích pozic. Na pálku se dostal David Farkaš a odpálil double. Domácí tým se dostal do vedení 4:3 a to díky odpalu Farkaše. Do 9.směny jsme šli s odhodláním utkání zvrátit, ale Štěpán Havlíček zakončil svůj výkon s EROU 0. Každý tým odpálil po 5 H a Olympie udělala 5 E.

Sestava:
P-J.Chapman, C-J.Borůvka, 1B-M.Sova, 2B-J.Adamus/M.Zdražil, 3B-O.Schwarz, SS-N.van der Linden, LF-M.Poledna/J.Adamamus, CF-M.Lázniček, RF-J.Kovařík, trenér-M.Kohout

Domácí nedělní utkání se odehrálo za velmi parného počasí. Na našem kopci se představil Nathan van der Linden (9 IP, 3 H, 0 R, 11 SO), který odházel celé utkání. Blanenští nasadili na kopec Aleše Blažka (8.3 IP, 8 H, 1 R, 0 ER, 5 SO). Nathan vstoupil do utkání velmi dominantně a v 1. směně hodil 3 SO. Na pálce se nám příliš nedařilo a trefovali jsme svoje odpaly přímo na hráče. Druhá směna byla diametrálně odlišná od té první a hosté se začali trefovat do nadhozů našeho nadhazovače. Olomoucká obrana byla, ale velmi pevná a nedovolila hostům skórovat. Zápas velmi rychle plynul a ze šedi občas někdo vystoupil a odpálil hit, jinak se dá říci, že to byl souboj nadhazovačů. V dohrávce 8. směny jsme se nadechli k útoku a Nathan odpálil single, ale spoluhráči jej nenapodobili a dovolili hostům zahrát double play. Dohrávka 9. směny byla klíčová pro toto utkání. Jiří Kovařík odpálil hit a tím se dostal na metu. Ondřej Košata jej vystřídal jako pinch runner. Na pálku se dostal Ondřej Antoš a míč mu sedl na pálku a odpálil daleký odpal. Ondra Košata se štěstím doběhl pro bod a mohlo se slavit. Olomoučtí pálkaři odpálili 8 H a nejvíce se dařilo dvojici Schwarz-Zdražil.

Sestava :
P-N.van der Linden, C-J.Borůvka, 1B-M.Sova, 2B-J.Adamus, 3B-O.Schwarz, SS-M.Zdražil, LF-O.Antoš, CF-M.Lázniček, RF-J.Kovařík, trenér-M.Kohout

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (27)    Nelíbí (18)

Komentáře:

Jméno:
Kolik je na hřišti met?:


Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
Extraliga 2018

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.