Skokani Olomouc

Rádio Haná

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Prosadí se Áčko proti Hrochům???

  ANO (17)
  

  NE (4)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 21

Online: 1

Včera celkem: 116
Aktuální výsledky Muži:
18.5. 16:00 Skokani Olomouc - Eagles Praha 3:5
18.5. 13:00 Skokani Olomouc - Eagles Praha 2:8
17.5. 19:00 Eagles Praha - Skokani Olomouc 10:0
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
12.5. 16:00 Skokani Olomouc B - Draci Brno B 6:10
Nejbližší zápas Muži:
25.5. 13:00 Skokani Olomouc - Hroši Brno Navisys
25.5. 16:00 Skokani Olomouc - Hroši Brno Navisys
26.5. 14:00 Hroši Brno Navisys - Skokani Olomouc
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
5.5. 16:00 Draci Brno C - Skokani Olomouc B
Skokani v důležitém boji o extraligu 2x vítězíPublikováno: 2018-08-06
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 277

V sobotu 4.8. se na domácím hřišti sehrál double s Klasik Frýdek-Místek. Áčko v minulém kole 2x vyhrálo a začalo stoupat v tabulce pravdy. Klasik si ještě žádnou výhru nepřipsal a spíše sbírá zkušenosti do dalších let. O víkendu bylo velmi teplé počasí, které značně ztížilo hru obou celků.

V úvodním utkání sobotního dne jsme byli hostujícím týmem. Frýdek -Místek nasadil na kopec Michala Bakera (7 IP, 9 H, 12 R, 5 ER, 3 SO), který odházel celé utkání. Na našem kopci se představil hrající trenér Michal Kohout (5 IP, 7 H, 1 R, 0 ER, 2 SO), na kterého soupeři nebudou v dobrém vzpomínat, jelikož už je podruhé porazil. Hned od úvodního nadhozu naši pálkaři plnili roli favorita. První směna nám vyšla na jedničku a dali jsme 3 body. V tomto utkání domácí tým odpálil v úvodní směně 3 H, ale naše obrana si s běžci hravě poradila a nepřipustila ani jeden bod. I v další směně se nám na pálce velmi dařilo. Ondřej Schwarz ve svém druhém startu odpálil druhý hit a naši běžci vesele běhali pro body. Ondřej Gurník byl na pálce velmi aktivní a byl velkou hrozbou pro našeho nadhazovače (3 AB, 2H). Utkání velmi rychle plynulo a bylo to velmi pohledné utkání, kde nechyběly pěkné odpaly a neméně krásné zákroky v poli. Za zmínku stojí catch v zadní poli, který byl v režii Jirky Kovaříka, ten s nasazením vlastního zdraví chytil míč u plotu. V šesté směně jsme vystřídali nadhazovače a na kopec se dostal host z Arrows Ostrava. Michal Prokeš zaházel velmi dobře a ve dvou směnách hodil 2 SO. Náš útok šéfovalo duo Lázniček-Schwarz, kteří měli na kontě dohromady 5 H a 6 RBI. Klasik F-M měl velké problémy v poli, kdy v sedmi směnách vyrobili neuvěřitelných 6 chyb. Konečné skoré bylo 12:1 a utkání bylo ukončeno díky mercy rule.

Sestava v 1. zápase:
P-M.Kohout/M.Prokeš, C-J.Borůvka, 1B-M.Sova, 2B-J.Adamus, 3B-O.Schwarz, SS-M.Zdražil, LF-O.Antoš/P.Mik, CF-M.Lázniček/M.Poledna, RF-J.Kovařík/O.Košata, DH-J.Chapman.

Do druhého zápasu byl nanominován na kopec Joel Chapman (6 IP, 7 H, 3 R, 2 ER, 1 SO). Za hostující tým nastoupil na kopec Martin Drong (5 IP, 8 H, 8 R, 7 ER, 2 SO). V dohrávce první směny jsme bohužel nebodovali, ačkoliv Matěj Lázniček odpálil triple. Druhá směna byla ve znamení změn skóre. Klasik 2x bodoval, a to díky chybám v naší obraně. Prohrávali jsme 0:2 a potřebovali jsme snížit nebo dorovnat skoré. Ondřej Schwarz opět odpálil daleký odpal a na něj navázal Martin Poledna svým triplem. V dohrávce jsme dali jenom jeden bod, ale důležité je, že jsme měli dobré starty na pálce a začali se trefovat do nadhozů Martin Dronga. Třetí směna se nám v poli velmi povedla a dokázali jsme zahrát krásnou double play. Martin Drong ve třetí směně ztratil kontrolu nad nadhozy a hned 2 x za sebou trefil naše hráče. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, protože na pálku se dostal Ondřej Schwarz a opět udeřil. Joel Chapman ve spolupráci s polem nedovolil žádné body, a tak jsme mohli jít opět na pálku. Útočné žně odšpuntoval Jindřich Adamus, který odpálil krásný triple. Na něj navázal Marek Sova a Matěj Lázniček, který odpálil HR (v nadstavbě již 3.). Frýdečtí pálkaři nechali vyniknout svého bývalého spoluhráče a Jindřich Adamus zářil v poli. Šestá směna nám příliš nevyšla a Klasik toho hned využil. Hostující tým vyměnil nadhazovače a na kopec se dostal Šimon Urban (3 IP, 5 H, 7 R, 7 ER, 7 BB), který zprvu bojoval se strike zonou. Ondřej Antoš odpálil krásný triple. I na našem kopci se střídalo a na kopec se dostal Petr Mik (2 IP, 6 H, 6 R, 4 ER). Petr začal velmi dobře, ale poté se začali pálkaři Frýdku trefovat do jeho nadhozů. Marek Sova a Matěj Lázniček odpálili triple a uvítali Šimona Urbana na extraligovém kopci. Začátek osmé směny byl ve znamení pálkařské obrody frýdeckého týmu. V této směně jsme obdrželi čtyři body a skoré ukazovalo 11:9 v náš prospěch. Na pálku se dostal Ondřej Košata a povedlo se mu odpálit double a tím zahájil útok. V této směně jsme dali čtyři body. Pavel Schwarz (1 IP, 1 SO, 2 BB) šel doházet poslední směnu utkání. Zápas nakonec skončil 15:9 a každý tým odpálil 13 H. Pálkařsky opět vynikli hráči Lázniček a Schwarz, kteří odpálili dohromady 6 H a 4 RBI.

Sestava 2. zápasu:
P-J.Chapman/P.Mik/P.Schwarz, C-F.Daněk, 1B-M.Sova, 2B-J.Adamus, 3B-J.Kovařík, SS-M.Zdražil, LF-O.Antoš, CF-M.Lázniček, RF-M.Poledna/O.Košata, DH-O.Schwarz.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (42)     Nelíbí (41)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.