Skokani Olomouc

Rádio Haná

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Prosadí se Áčko proti Hrochům???

  ANO (17)
  

  NE (4)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 22

Online: 2

Včera celkem: 116
Aktuální výsledky Muži:
18.5. 16:00 Skokani Olomouc - Eagles Praha 3:5
18.5. 13:00 Skokani Olomouc - Eagles Praha 2:8
17.5. 19:00 Eagles Praha - Skokani Olomouc 10:0
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
12.5. 16:00 Skokani Olomouc B - Draci Brno B 6:10
Nejbližší zápas Muži:
25.5. 13:00 Skokani Olomouc - Hroši Brno Navisys
25.5. 16:00 Skokani Olomouc - Hroši Brno Navisys
26.5. 14:00 Hroši Brno Navisys - Skokani Olomouc
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
5.5. 16:00 Draci Brno C - Skokani Olomouc B
Neúspěšný double v Jablonci nad NisouPublikováno: 2018-07-25
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 307

V neděli 22.7. olomoucké Áčko odjelo na dlouhou cestu na Sever Čech. Zde na nás čekal těžký soupeř Blesk Jablonec. Domácí klub byl 2. v 1.Lize (ČML), a tak bylo jasné, že tento double nebude lehký. Počasí v Jablonci bylo velmi teplé a oba zápasy trvaly více než 3 a půl hodiny. Áčko sice 2x prohrálo, ale to nemusí vůbec v konečném účtování vadit, pokud zbylých 12 zápasů vyhrají nebo získají více vítězství než týmy z nižší ligy.

Do 1. utkání nastoupil mladý Petr Kavan, který byl statisticky nejlepším pálkařem svého týmu. Hned od úvodní směny jsme trefovali do jeho pomalejších nadhozů. Na našem kopci se představil Jiří Šimek (2 IP, 1 SO, 8 H, 10 R, 8 ER), který objevil na kopci po malé pauze. Na začátku 2.směny jsme vedli 5:1, ale na konci směny bylo skoré 8:5 pro domácí hráče. V této směně si nás pálkaři Jablonce dokonale vychutnali a pálili HR za HR. Olomoučtí hráči sice ve svém útoku přidávali body, ale bylo to stále málo. Ani nový nadhazovač Michal Kohout (5.3 IP, 6 SO, 7 H, 10 R, 9ER, 3HR) nedokázal zastavit pálkařské žně. Do dohrávky 8. směny šel na kopec Petr Mik (0.3 IP, 1 H, 2R, 1 ER), který zápas doházel. Utkání skončilo díky mercy rule a dá se říct, že výsledek byl trochu neočekávaný. Blesk odpálil v tomto zápase celkem 6 HR, oproti tomu my jsme tento odpal za plot zaznamenali jen jednou (Joel Chapman). První utkání skončilo 22:12 pro výběr ze Severu Čech.

Sestava v 1. utkání:
P-J.Šimek/M.Kohout/P.Mik, C-F.Daněk, 1B-M.Sova, 2B-J.Borůvka, 3B-M.Zdražil, SS-N.van der Linden, LF-M.Poledna/J.Adamus, CF-M.Lázniček, RF-J.Adamus/M.Poledna/O.Košata.

V 2. utkání jsme byli domácím týmem. Blesk nanominoval na kopec Lukáše Riedla, který nás ničil pomalými nadhozy. Za olomoucké Áčko nastoupil na kopec Australan Joel Chapman (5 IP, 9 SO, 11 H, 11 R, 8 ER, 2 HR). Do utkání jsme opět začali velmi špatně a hned v úvodu jsme prohrávali o 3 body. Opět jsme si neodpustili chyby na kopci a padaly HR hned od začátku. První část zápasu byla velmi podobná průběhu prvního zápasu, a tak jsme dostávali spoustu hitů a HR a ukazatel skoré se stále měnil. Po 5. směně odstoupil z kopce Joel Chapman a nahradil jej Pavel Schwarz (0.7 IP). Pavel začal velmi dobře, ale poté se mu přestalo dařit, a tak jej vystřídal Ondřej Košata (3.3 IP, 4 H, 4 R, 4 ER, 3 SO). Ondra házel velmi dobře a dá se říct, že zastavil bodový přísun v tomto utkání hostujícího týmu. Konečně se nám na pálce začalo dařit, a i z naší strany padaly HR. Dotáhli jsme to až na skoré 17:16 pro Blesk Jablonec. V posledních směnách měli hosté s nadhozem trochu problém a často střídali. Až hrdina tohoto dvojutkání Jonáš Výbora svými nadhozy zavřel utkání. Druhý zápas byl opravdovou obrodou našich pálek a odpálili jsme 19 H a 4 HR.

Sestava v 2. utkání:
P-J.Chapman/P.Schwarz/O.Košata/N.van der Linden, C-J.Borůvka, 1B-M.Sova, 2B-M.Zdražil, 3B-J.Adamus, SS-N.van der Linden, LF-M.Poledna/F.Daněk, CF-M.Lázniček, RF-O.Košata/P.Mik.

Pálkaři Jablonce pálili velmi kvalitně a trestali naše chyby. Olomoučtí pálkaři, také pálili velmi dobře, a to hlavně ve 2. utkání. Double byl bohatý na HR, kdy v utkáních padlo celkem 14. Výborně se prezentoval host z Frýdku – Místku. Jindřich Adamus v 2. utkání odpálil celkem 6 hitů (z toho 1 HR) a celkově má 7 H ve svých statistikách.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (48)     Nelíbí (48)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.