Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Na kolikátém míste se umístí A tým v Extralize?

  1.-2. místo (14)
  

  3.-4. místo (16)
  

  5.-6 místo (13)
  

  7.-8. místo (23)
  

  9.-10.místo (12)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 74

Online: 2

Včera celkem: 165
Aktuální výsledky Muži:
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
Nejbližší zápas Muži:
29.3. 19:00 Arrows Ostrava - Skokani Olomouc
30.3. 14:00 Skokani Olomouc - Arrows Ostrava
31.3. 14:00 Skokani Olomouc - Arrows Ostrava
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
14.4. 15:00 Skokani Olomouc B - Olympia Blansko B
Šňůra deseti zápasů bez výhry byla konečně prolomenaPublikováno: 2018-06-18
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 352

Základní část je minulostí. Skokani v 27 zápasech jen 5x vyhráli, a tak se krčí na chvostu tabulky. Olomoucké publikum, tka aspoň mohla potěšit nedělní výhra nad Olympií Blansko. Áčko čeká měsíční reprezentační pauza a poté budou hráči bojovat o setrvání v tuzemské nejvyšší soutěži.

Páteční zápas s Hrochy je minulostí. Domácí utkání v nezvyklém čase skončilo lépe pro Hrochy Brno. Naším startérem byl Pavel Schwarz (2.7 IP, 4R, 3ER, 1SO), který odházel skvěle první směnu. Bohužel v dalších směnách se mu tolik nevedlo, a tak se na kopec dostal mladík Ondřej Košata (0.7 IP, 7R, 7ER, 1SO), který si na kopci odbyl premiéru. Utkání doházel Petr Mik (2.7 IP, 8R, 6ER, 1SO) který se na kopec vrátil po krátké studijní pauze. Za hosty většinu zápasu odházel Martin Tatar, který zvládl takřka 6 směn a na svoji pažbu si připsal 4SO. Hrochům se velmi dařilo na pálce a celkově nastříleli 14H. Big inning byl pro brněnský tým směna 4., kdy Hroši 11x skorovali. Nám se na pálce začalo dařit až v druhé polovině směny, kdy bodový přísun odšpuntoval Matěj Lázniček, který odpálil HR daleko přes levé pole. Naším nejlepším pálkařem byl Joel Chapman, který odpálil 2 H. Skore 19:4 pro Hrochy Brno je pro náš tým nelichotivé, ale na druhé straně reflektuje předváděnou hru na hřišti.

Sobotní zápas se odehrál v Praze u meteorologické věže. Zde na nás čekali hráči Tempa, kteří bojovali o možnost hrát play off. Našim startérem byl Lukáš Veselý, který zaházel solidiní utkání. Dalším nadhazovačem byl Ondra Schwarz, který zápas v poklidu doházel. Domácím nadhazovačem byl Marek Minařík, který naše pálkaře drtil rychlým fastem. Pálkaři Tempa velmi dobře pálili a zaznamenali 9 H. Bohužel v tomto zápase jsme odpálili ubohé 2 H, a tak jsme neměli nárok na vítězství. Tempo vyhráli 9:1 a olomoucká šňůra proher se zase o něco protáhla.

Nedělní utkání bylo posledním zápasem v ZČ. V tomto zápase jsme se střetli s Olympií Blansko. Na našem kopci se představil Joel Chapman (7H, 3R, 3ER, 3SO), který odházel complete game. Zpočátku to byly rychlé směny, ale postupně jsme se zakousli do nadhozů Jakuba Kostly a prolomili jsme, tak pálkařskou smůlu v zápase. V první polovině utkání jsme pálili jenom na hráče, ale stačilo pár lucky hitů a situace se obrátila. Takřka v každé směně jsme bodovali a navyšovali jsme si náskok na soupeře. Ani střídání blanenského nadhazovače nezastavilo bodový příděl, a tak jsme se mohli radovat z 5. výhry v této sezoně a zakončili ZČ výhrou. Skokani vyhráli 7:3 a v zápase odpálili celkem 11 H. Po 2 hitech si připsalo duo Sova-Borůvka. Nesmím opomenout krásný zákrok Jiří Kovařík, který s nasazením vlastního zdraví chytil míč poblíž střídačky.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (28)     Nelíbí (20)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.