Skokani Olomouc

Rádio Haná

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Udrží A tým Extraligu i pro další rok???

  ANO (4)
  

  NE (5)
  

  NEVÍM (2)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 121

Online: 1

Včera celkem: 205
Aktuální výsledky Muži:
15.6. 16:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 4:17
15.6. 13:00 Technika Brno - Skokani Olomouc 6:5
8.6. 7:00 Třebíč Nuclears - Skokani Olomouc 4:3
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
9.6. 16:00 Skokani Olomouc B - Moravská Beseda 13:10
Nejbližší zápas Muži:
6.7. 13:00 Blesk Jablonec - Skokani Olomouc
6.7. 7:00 Skokani Olomouc - Blesk Jablonec
13.7. 13:00 Skokani Olomouc - Klasik Frýdek Místek
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
5.5. 16:00 Draci Brno C - Skokani Olomouc B
Pozvánka na poslední dva zápasy základní části extraligyPublikováno: 2018-06-13
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 426

Základní část je u konce! Skokani tento týden sehrají poslední 2 zápasy na domácí půdě. V pátek 15.6. se můžete těšit na zápas s Hrochy Brno. Utkání začne v 17.00, tak doražte po práci se podívat na kvalitní baseball. Druhé domácí utkání bude posledním zápasem v základní části extraligy. Tento zápas bude reprízou střetnutí z minulého týdne. Od 14.00 se můžete těšit na bitvu s Olympií Blansko. V sobotu Áčko zajíždí na horkou půdu do Prahy. Zde olomoucký výběr odehraje své utkání proti Tempu Praha. Tento pražský tým má možnost dostat se do playoff, a tak se dá očekávat litá bitva.

Představujeme Hroši Brno:
Hroši jsou velmi mladý tým a jejich kvalita exponenciálně roste. Tento klub se pyšní velmi kvalitní líhní talentů. A tým vede Američan Jeffrey Barto, který je shodou okolností i nejlepším nadhazovačem soutěže s EROU 0.55. Na pálce řádí Michal Ondráček, který si drží pálkařský průměr 0.438. V poli hraje tento tým velmi dobře a má minimun errorů. Hroši Brno jsou právem jedním z účastníků play off a tým nemá žádnou větší slabinu. Ačkoliv je tento tým velmi dobrý, tak se nám jej podařilo porazit a všichni jistě doufají, že budeme pokračovat v této milé tradici.

Představujeme Olympia Blansko:
Olympia má za sebou bohatou minulost a je zajímavostí, že je sponzoroval pivovar Černá Hora. Budu se opět opakovat, ale i tento tým má vynikající mládež a fungující systém výchovy hráčů. Tým je velmi mladý a je posílen o dva japonské samuraje. Na kopci je hlavní zbraní duo Havlíček-Kostka. Na pálce září prvometař Jaroslav Němec, který nastřílel 24 H. Nesmíme zapomenout na českého Jima Abobotta, který je skvělým univerzálním hráče, ano je to David Farkaš. Tomuto týmu máme, co vracet, jelikož nás 2x porazili. Hlavně porážka na domácím hřišti při akci s názvem Army Dy hodně bolela.

Neváhejte a doražte v hojném počtu na poslední utkání základní části tuzemské extraligy. Přijďtě podpořit olomoucké hráče a český baseball.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (20)     Nelíbí (9)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.