Skokani Olomouc

Rádio Haná

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Prosadí se Áčko proti Hrochům???

  ANO (17)
  

  NE (4)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 95

Online: 2

Včera celkem: 132
Aktuální výsledky Muži:
18.5. 16:00 Skokani Olomouc - Eagles Praha 3:5
18.5. 13:00 Skokani Olomouc - Eagles Praha 2:8
17.5. 19:00 Eagles Praha - Skokani Olomouc 10:0
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
12.5. 16:00 Skokani Olomouc B - Draci Brno B 6:10
Nejbližší zápas Muži:
25.5. 13:00 Skokani Olomouc - Hroši Brno Navisys
25.5. 16:00 Skokani Olomouc - Hroši Brno Navisys
26.5. 14:00 Hroši Brno Navisys - Skokani Olomouc
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
5.5. 16:00 Draci Brno C - Skokani Olomouc B
Pozvánka na venkovní zápasy olomouckého A – týmuPublikováno: 2018-04-12
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 456

Po zápasové sérii na našem hřišti nás čeká trojice venkovních zápasů. V sobotu se v pražském areálu Markéta střetne A-tým s Kotlářkou Praha hned ve dvou utkáních. V neděli čeká A-tým zápas Českého baseballového poháru s týmem Klasik Frýdek ? Místek. V Praze by mělo být krásný 20 stupňů Celsia a vypadá to, že mrazivé dny jsou nenávratně pryč. Na pohárové utkání předpověď počasí slibuje slunečných 23 stupňů Celsia.

Extraliga: Představujeme vám soupeře
Kotlářka Praha
Tento pražský klub byl založen v roce 1980. Klub má významnou minulost s týmem Chemie Praha, ze kterého vznikl. Nejvýznamnější osobností je bezpochyby Petr Aubrecht. Pražský celek, který má hřiště vedle plochodrážního areálu, má velmi kvalitní mládežnický systém. Jedním ze slavných odchovanců je Martin Červenka, který hraje za tým Bowie Baysox (AA, Baltimore Orioles). S tímto týmem máme výrazně negativní sérii 3 W a 35 L. Hlavním trenérem je Michal Müller, který je současně i trenérem českého národního týmu. Hlavním pálkařským esem je Jakub Sládek, který odpálil v této sezóně 2 HR. Mezi další skvělé pálkaře patří: Vavruša (7H), Brebner (6H) a Blažka (6H). V poli se domácí trenér může spolehnout na zadopolaře Ivana Aubrechta, který má 14 PO a 1 A.Na kopci září Lukáš Ercoli, který zastavil tlak krčských pálkařů. Nesmíme zapomenout na Štěpána Dupala, který odházel 6 směn a nepovolil soupeři ani jeden bod. Za domácí metou úřaduje Daniel Vavruša, který má za sebou působení v nižších amerických ligách v organizaci New York Yankees. Pokud zrovna nemáte cestu do Prahy, tak nevadí, tento pražský tým má svoji webkameru, a tak nás můžete sledovat online z pohodlí domova.

Český baseballový pohár: Představujeme vám soupeře
Klasik Frýdek Místek
Tento slezský celek byl založen v roce 1993. Klub má výraznou minulost v Českomoravské lize. Významnou personou je Marcel Pardík, který je předseda klubu. Slezský klub deklaruje velkou práci v mládežnických kategoriích, která se zatím klubu vyplácí. V nedávné době se klub přesunul na nový stadion. Hlavním trenérem je frýdecký odchovanec Martin Drong. Nejlepším pálkařem v ZČ 2017 byl právě Martin Drong, který odpálil 27 H. Vydatně mu sekundovali Gurník (22 H) a Adamus (24 H). V poli byl nejlepší zadák Jindřich Adamus, který měl 102 PO a 13 A. Nejvíce směn odházel Ondřej Hon (40 IP) a nejlepším nadhazovačem byl Michal Baker (ERA 3.52 a 15.3 IP).

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (37)     Nelíbí (13)

Komentáře:

tcq:   (13/04/2018 13:39)

 
V neděli čeká B-tým zápas Českého baseballového poháru s týmem Klasik Frýdek ? Místek. ??
Rekl bych, ze becko uz ma sve poharove intermezzo za sebou ...


Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.