Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Jak se vám líbil slowpitch?

  Líbil (19)
  

  Nelíbil (26)
  

  Nepamatuji si nic (12)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 17

Online: 3

Včera celkem: 104
Aktuální výsledky Muži:
1.9. 16:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 5:1
1.9. 13:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 1:7
26.8. 14:00 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears 9:8
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
12.8. 15:30 Skokani Olomouc B - Pelikans Bučovice 13:9
Nejbližší zápas Muži:
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
Krátké zhodnocení turnaje v BučovicíchPublikováno: 2017-09-05
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani B
Přečteno: 314

Jak již určitě víte náš B tým se zúčastnil turnaje Middle of Season 2K17. Byl to již 4. ročník a měl i jednoho zahraničního zástupce. Sehráli jsme 4 utkání a nevedli jsme si úplně špatně. Kdo nás pilně sleduje, tak ví, jak jsme dopadli.

První utkání jsme hráli s týmem Fighting Flies Bratislava. Za hosty začal házet japonský nadhazovač Takeru Sorita, který odházel celý zápas. Na našem kopci se objevil Jakub Borůvka. Kuba odházel celých 5 směn a hodil 96 nadhozů. Náš tým pálil slušně na japonského nadhazovače a již v 2. směně jsme bodovali zásluhou našeho falešného lead offa. Poté, ale přišla velká chyba v infieldu, která nás stála zápas. Slovenský tým si zápas pohlídal a zvítězil 5:3. Zápas byl velmi vyrovnaný a vyhrát mohl kdokoliv. Mohli jsme zvítězit, ale k tomu bychom potřebovali bezchybnou obranu a více striků a nějaký ten homerun, přeci jen levé pole je nepatrně blíž než by mělo.

Druhý náš soupeř byli Hroši Brno C. Tento tým je na to velmi dobře pálkařsky a každý hráč je hrozbou. Za Hrochy nastoupil Jiří Patočka, který o den později házel finále. Na náš kopec se postavil Vilda Sitár, který měl formu. Vilda odházel celých 5 směn a hodil 81 nadhozů. Důležitá byla 2. směn, kde padlo dohromady 9 bodů. Dali jsme 4 body a takřka každý hráč odpálil hit. Bohužel 5 bodů dali Hroši Brno. V této směně jsme našim soupeřům hodně pomohli, protože jsme udělali školácké éčko v zadním poli. V poslední směně jsme přidali 1 bod po krádeži domácí mety. Zápas skončil 6:5 pro Hrochy Brno a pro nás to byla 2 prohra během pár hodin.

Poslední sobotní zápas sobotního dne jsme odehráli s Pelikans Bučovice. V tomto zápase šlo jen o to, kdo bude domácí v zápase o 3.místo. Za Bučovice začal házet Ondra Vykoukal. Naším startujícím nadhazovačem byl Ondřej Schwarz. Ondra vydržel házel 2 směny a po něm se na kopec dostal na fastař Martin Smékal. V této době to už bylo 5:0 a naše naděje se velmi vzdalovaly. Martin umně uspal Pelikány a my jsme začali bojovat o obrat v zápase. Náš útok se stupňoval a přidávali jsme body. Bohužel se začalo stmívat a moc toho nebylo vidět. Na poslední směnu náš kouč nominoval na kopec Aleše Fuska, který hodil 2 strike outy. Zápas nakonec skončil 6:5 pro Pelikány. Kdyby se hrálo 1 směnu déle, tak tento zápas jistě vyhrajeme.

Nedělní zápas byl ve znamení boje 3.místo na turnaji. Naším soupeřem byl pořádající oddíl Pelikans Bučovice. Spíše, než boj nad soupeřem to byl boj s únavou a se strike zónou. V tomto utkání bylo velké množství trefení. Startérem domácích byl Ondřej Vykoukal, který nás ničil svými pomalými nadhozy. Na našem kopci začal utkání Petr Mik. Hned v úvodní směně doběhl domácí tým pro 3 body. My jsme měli velké problémy s rychlostí nadhazovačů a dost jsme jim jejich práci ulehčovali. Brzy jsme museli střídat nadhazovače a na kopec se dostal Martin Smékal a po něm Aleš Fusek. Zápas nakonec musel doházet Vilda Sitár. Únava hráčů byla zřejmá, a tak početnější domácí tým nás přehrál 13:4.

Po roce jsme opět obsadili 4. místo a domů si vezeme pohár, diplom a nějakou tu cenu útěchy. Spíše, než o heroické výkony zde šlo o přátelské zápasy a dobrý pocit ze hry. Děkujeme pořadatelům za pozvání a perfektní organizaci turnaje. Doufáme, že příští rok dopadneme o něco lépe!

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (79)     Nelíbí (31)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
Extraliga 2018

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.