Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Jak se vám líbil slowpitch?

  Líbil (19)
  

  Nelíbil (27)
  

  Nepamatuji si nic (12)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 17

Online: 2

Včera celkem: 104
Aktuální výsledky Muži:
1.9. 16:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 5:1
1.9. 13:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 1:7
26.8. 14:00 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears 9:8
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
12.8. 15:30 Skokani Olomouc B - Pelikans Bučovice 13:9
Nejbližší zápas Muži:
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
Perný týden v podání olomouckých SkokanůPublikováno: 2017-09-04
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 376

Tento týden čeká olomoucký A tým velká porce zápasů. Pokud si to sečteme, tak dojdeme k číslu 5 zápasů během pár dnů. Náš tým se bude snažit vyhrát 1. zápas v play off a posunout se dál v tabulce. Hrajeme 3 zápasy venku a 2 doma. Pokud bude dobré počasí, tak se jedná o poslední zápasy v tomto roce. Přijďte podpořit domácí borce v boji o titul.

V úterý se utkáme s Hrochy Brno. Jedná se o přeložený zápas z neděle. Hlavním trenérem týmu je Jeff Barto, který dokáže skvěle házet. V týmu jsou 2 skvělí američtí nadhazovači, kteří si drží vysoký standard. O víkendu si Hroši vypotřebovali všechny nadhazovače a bude zajímavé, kdo bude házet. Variantou je Bareš nebo Kucín, ale necháme se překvapit. Nebezpečným pálkařem je Michal Ondráček, který se vrátil z Univerziády a zařídil výhru v 1.zápase. V obraně září duo Ondráček a Menšík, kteří
hrají v infieldu. Zápas se odehraje v 17.00 a naši chlapci budou hrát o 1. výhru v lize.

Ve středu nás čeká další zápas a náš tým zajíždí do Ostravy. Zápas začíná v 19.00 a zažijeme opět atmosféru nočního zápasu. Hlavním trenérem je Boris Bokaj. Jedná se o kvalitního nadhazovače, který letos vede i tento extraligový tým. Nejlepším nadhazovačem je Goodmann, který háže excelentně. Dalším skvělým nadhazovačem je Ondra Satoria, který se dobře prezentoval na Mistrovství Evropy do 23 let. Na pálce si naši pálkaři musí dávat pozor na Juňce, který letos vyhrál cenu nejlepšího pálkaře na PBT. Za domácí metou chytá Michael Vykoukal, který umí, jak dobře chytat, tak i pálit. V poli hraje velmi dobře Cameron Russ, který má velký range. Souboj s tímto týmem je pro nás velmi důležitý, protože se jedná o moravské derby. V tomto zápase potřebujeme vyhrát, a tak do toho dáme vše.

O víkendu hrajeme s Eagles Praha. V sobotu hrajeme venku double na Krči a v neděli hrajeme doma. V neděli se bude hrát poslední zápas play off a bude hrát doma, tak snad přijde hojná návštěva. Eagles vede Vladimír Chlup, který dělal kouče na 1.metě na srpnovém Mistrovství Evropy. Nejlepším nadhazovačem je Matěj Hušek, dalším skvělým nadhazovačem je Tomáš Duffek. Zajímavým nadhazovačem je Nizozemec Rick van Dijck, který v týmu působí už několikátou sezonu. Na pálce si musíme dávat pozor na Mtěje Hejmu, který hraje dobře i v zadním poli. Na pozici catchera hraje nejčastěji David Sandoval.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (66)     Nelíbí (31)

Komentáře:

tcq:   (04/09/2017 17:12)

 
To je fakt vyborny, za 9 dnu 7 zapasu ... Tak zkuste jeste zabojovat a urvat nejakou vyhru!


Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
Extraliga 2018

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.