Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Jak se vám líbil slowpitch?

  Líbil (19)
  

  Nelíbil (27)
  

  Nepamatuji si nic (12)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 17

Online: 1

Včera celkem: 104
Aktuální výsledky Muži:
1.9. 16:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 5:1
1.9. 13:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 1:7
26.8. 14:00 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears 9:8
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
12.8. 15:30 Skokani Olomouc B - Pelikans Bučovice 13:9
Nejbližší zápas Muži:
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
Dvě prohry v dalším kole play off ExtraligyPublikováno: 2017-09-03
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 377

V sobotu 2.9. jsme zajeli do Brna na další zápas Extraligy. Naše bilance v play off je velmi tristní, a tak jsme ji chtěli pokořit. I Hroši si chtěli vylepšit svoji bilanci zápasů a dobře se na nás přichystali. Počasí bylo takřka podzimní, ale na stadion zavítalo mnoho diváků. Poslední 3. zápas se v Olomouci nehrál, protože vydatně pršelo. Zápas je přeložen na úterý a hraje se od 17.00.

Za domácí tým začal házet McDowall. První směna pro něj nezačala dobře, když trefil 1.pálkaře a pak Dylan Brammer odpálil hit. Poté šla naše silná pálka, ale ta svoji sílu nepředvedla. Na náš kopec se postavil Dylan Brammer. S trochu nadsázky by se dalo říct, že šlo o souboj 2 nejlepších nadhazovačů v lize.
Dylan si vedl o něco lépe a hned v úvodní směně hodil 2SO. Na pálce jsme nechali 2x vyniknout Jakuba Ondráčka a šli jsme zase do pole. Hosté se dostali na metu a poté složili úlivku a už to s námi vypadlo zle, ale Dylan hodil SO a rázem byl 3. out ve směně. V útoku jsme dobře kontrolovali strike zónu a 2x jsme se dostali na metu, díky metě zdarma, pak ale domácí zahráli amazing double play a bylo po útočném snažení. Jakub Ondráček opět odpálil hit, ale jeho spoluhráči jej nedokázali napodobit a pro změnu nechali vyniknout naši obranu. V 4.směně domácí McDowall hodil 3 strike outy. Na pálku se dostali horší pálkaři Hrochů a Dylan si ve spolupráci s naším infieldem lehko poradili. Petr Mik se opět dostal na metu po skvělé kontrole strike zóny, poté jej na 2. metu posunul krásný hitem Jar Dawson. Tato ofenzivní snaha vyšla vniveč, protože další pálkař odpálil na nadhazovače. V poli jsme udělali rychlé 3 outy a šli jsme do útoku. Naše pálkařská snaha byla opět lichá. V dohrávce 6. směny se na metu dostal Matěj Menšík, který složil krásnou úlivku, poté byl ale vyoutován na 2. metě, když se pokusil krást metu. Na začátku 7.směny se na metu dostal jen jeden náš pálkař, ale bohužel až při 2 outech a na to jsme doplatili. V dohrávce 7.směny jsme vystřídali nadhazovače a na kopec se dostal Jar Dawson. Vystřídal, tak dobře házejícího Dylana Brammera, který odházel utkání bez bodu a s 6ti SO. Rychle jsme udělali 2 outy, ale poté hosté se 2x dostali na metu a hit Michala Ondráčka do levého zadního pole znamenal bod pro domácí tým. V této chvíli jsme prohrávali a potřebovali jsme skórovat. Naši pálkaři se snažili, ale skvěle hrající middle infieldu jim v tom zabránil. Zápas už se dohrál a domácí se mohli radovat z nejtěsnější výhry 1:0. Našim hráčům neprospěla dlouhá herní pauza a dlouho nám trvalo, než jsme se v zápase rozkoukali.

Sestava proti Hrochům Brno:
P-D.Brammer/J.Dawson, C-J.Voják, 1B-O.Schwarz, 2B-M.Zdražil, 3B-J.Kovařík, SS-J.Dawson/D.Brammer, LF-M.Poledna, CF-M.Lázniček, RF-P.Mik

Do 2. zápasu domácí trenér Barto nasadil další zahraniční akvizici a to Carrolla. Hned od úvodu bylo jasné, že tento zápas bude jiný. Dylan Brammer a po něm Matěj Lázniček odpálili hit. Jakub Voják poté odpálil double a tito 2 hráči doběhli pro body. Mohli jsme vícekrát skórovat, ale byli jsme 2x SO. V druhém zápase byl naším startérem Jiří Šimek. Jirka začal na kopci velmi dominantně a žádný hráč se nedostal na metu. V 2.směně odpálil Martin Poledna hit, ale byli naši hráči 2x out a z této výhody nebylo nic. V dohrávce směnu nám dali Hroši 1 bod po dobré sérii hitů. Na pálce vydrželi jen 3 pálkaři a šli jsme zase do pole. V této směně Hroši pálili do infieldu, který likvidoval míče, jak na běžícím páse. Jakub Voják odpálil single a dostal se až na 3.metu, ale zde byl jeho postup zastaven, protože se další útočné snahy zkrachovaly. Pokud byla minulá směna ve znamení ground outů, tak tato byl ve znamení fly outů. Za zmínku stojí pop up, který zachytil náš catchera až u sítě. V 5. směně jsme toho na pálce moc neukázali. Zajímavá byla situace, kdy si náš pálkař sedl na zadek z točky, která na něj letěla. V dohrávce směny Jirka Šimek 2x hodil metu zdarma, ale poté opět zapl motory a nedovolil Hrochům další postup na mety. Šestá směna byla hodně divoká. Domácí tým hodně střídal a zkoušel různé varianty. Náš 1. pálkař se dostal na metu errorem 3.mety a pak byl Jirka Kovařík trefen do nohy. Jakub Voják poté složil úlivku a měli jsme solidně nabito. Bohužel další pálkař byl SO. Dohrávka směny pro nás byla velmi smolná, protože jsme dostali 3 body. Přidali jsme pouze 1 bod a zasloužil se o něj Dylan Brammer, který odpálil triple. V dohrávce si opět zahrálo zadní pole a všechny 3 outy udělali naši zadopolaři. V 8.směně vystřídali domácí nadhazovače a na kopec se dostal Jeff Barto. Ten odházel rychlé 3 outy. I na našem kopci byla změna a Jirku Šimka vystřídal Pavel Schwarz. Ten si nepotykal s formou a hodil pouze 1 out. Po metách zdarma a trefení jej vystřídal Petr Mik. Ten směnu a poté celý zápas doházel. Utkání skončilo 8:3 pro Hrochy Brno. V tomto zápase jsme měli vyhrát, protože jsme od samého začátku vedli.

Sestava proti Hrochům Brno:
P-J.Šimek/P.Schwarz/P.Mik, C-J.Dawson, 1B-O.Schwarz, 2B-M.Zdražil, 3B-J.Kovařík, SS-D.Brammer, LF-M.Poledna, CF-M.Lázniček, RF-P.Mik/J.Voják, DH-J.Voják

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (70)     Nelíbí (41)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
Extraliga 2018

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.