Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Jak se vám líbil slowpitch?

  Líbil (44)
  

  Nelíbil (48)
  

  Nepamatuji si nic (25)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 17

Online: 1

Včera celkem: 91
Aktuální výsledky Muži:
1.9. 16:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 5:1
1.9. 13:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 1:7
26.8. 14:00 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears 9:8
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
12.8. 15:30 Skokani Olomouc B - Pelikans Bučovice 13:9
Nejbližší zápas Muži:
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
Pozvánka na poslední kolo OblastiPublikováno: 2017-08-24
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani B
Přečteno: 437

V pondělí 28.8. se odehraje poslední utkání základní části v Jihomoravském okresním přeboru mužů. Naším soupeřem budou Draci C, kteří mají velmi dobrou sezonu. Náš tým, ale chce prokázat kvalitu a jistě se nezalekne agresivního baseballu, kterým se Draci ve všech kategoriích prezentují. Zápas začne v 19.30 a bude se hrát pod světli.


Nejprve začneme rozborem našeho soupeře. Situaci ztěžuje fakt, že Draci nemají oficiální soupisku a je velmi těžké predikovat, kdo nastoupí. Lze se jen domnívat a hádat s jakým týmem se utkáme. Hlavním trenérem je Michal Jukl a asistentem je Igor Kratochvíl. Co, ale víme je to, jak jsou na tom v tabulce. V neúplně tabulce Drakům patří dělené 2. místo s Hrochy B. Mají odehráno 7 zápasů a z toho 5 vyhráli a 2 prohráli. V červnu se tomuto týmu dařilo nejméně. Odehráli 2 zápasy a v obou padli.
Kdyby se jim podařilo vyhrát, tak se domnívám, že vévodí tabulce. Draci dali 64 bodů, což je 9,1 bodu na zápas. V 7 zápasech obdrželi 7,4 bodu. Z tohoto jediného statistického údaje vyplývá, že družstvo z Komárova dává mnoho bodů, ale i jich mnoho dostává. V průměru v jejich zápasech padne 16,5 bodu. Posledním statistickým údajem je fakt, že Draci 1x vyhráli rozdílem (nad Bedřichovem) a 1x prohráli (s Technikou B).

Rezerva Skokanů hraje 2. sezonu v Oblasti. Tým je složen z juniorů a ostřílených pardálů. Novým GM je Jan Mareš, který nahradil trenérské duo Smékal/Absolon. Skokani jsou na 6. místě a výhrou by se mohli posunout výš. Výkony a výsledky jsou trošku za očekáváním, ale vše se může v dobré obrátit. Hráči umí zahrát velmi dobré zápasy a můžu zhodnotit, že náš tým velmi dobře pálí. Bohužel hra v poli není naší dominantou, ale pevně věřím, že více tréninků a zkušeností a budeme v poli bezchybní. Odehráli jsme 7 zápasů a v nich jsme 3x zvítězili a 4x prohráli. Skórovali jsme 73x a průměr na zápas je přes 10. Obdrželi jsme 67 bodů a to je 9,5 bodu na zápas. V našich zápasech celkově padlo 140 bodů a na zápas je to 20 bodů. Tento fakt ukazuje, že v našich zápasech se hodně pálí a o zábavu je postaráno.

Doufám, že na večerní zápas pod světli nás zastihne v dobré formě a vyhrajeme. Když se podíváte na stránky Draků, tak zjistíte, že mají kameru a velmi často jsou zápasy i komentované. Nezbývá doufat, že bude kamera zapnutá a budete nás moci sledovat online. Další technickou vychytávkou je radar, díky němu budou naši nadhazovači vědět, kolik hází kilometrů.


Nominace na utkání:

Flusek/P,IF
Borůvka/UTL
Vrba/IF
Blažek/UTL
Gazárek/P,IF
Fusek/P,IF
Poledna/OF
Absolon/OF
Pávek/OF
Mareš/OF
Tureček/OF
Brtník/OF


Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (55)     Nelíbí (17)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
Extraliga 2018

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.