Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Jak se vám líbil slowpitch?

  Líbil (44)
  

  Nelíbil (48)
  

  Nepamatuji si nic (25)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 18

Online: 3

Včera celkem: 91
Aktuální výsledky Muži:
1.9. 16:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 5:1
1.9. 13:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 1:7
26.8. 14:00 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears 9:8
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
12.8. 15:30 Skokani Olomouc B - Pelikans Bučovice 13:9
Nejbližší zápas Muži:
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
Mistrovství Evropy U23 a náš hráč v nominaciPublikováno: 2017-08-06
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 354

Za pár dní odstartuje Mistrovství Evropy do 23 let. Ve 2 moravských městech se odehraje mnoho zápasů turnaje. Náš tým reprezentuje Matěj Lázniček . Matěj je naším odchovancem, který se do výběru U23 dostal díky dobrým pálkařským výkonům v domácí Extralize. V nejvyšší české soutěži Matěj debutoval 13.10.2012. Svůj první zápas odehrál v baráži o Extraligu. Tento hráč nehrál jenom v Extralize, ale byl jedním z nejlepších pálkařů v našem juniorském výběru. Tato sezona je již 5. sezonou v Extralize a zde jsou jeho statistiky: 635 AB, 163 H, 0.257 BA, 6 HR. Pálka je největší Matějovou dominantou, ale jelikož je zadopolař, tak umí i chytat dlouhé míče. Doufejme, že se Matějovi bude dařit a na Mistrovství předvede skvělé výkony.

V pátek se odehrál zápas v Ostravě. Jednalo se o přátelský, přípravný zápas před Mistrovstvím. Naším soupeřem byl tým z Nizozemí. Matěj nosí v reprezentaci číslo 58 a v tomto zápase hrál v levém zadním poli. V 1.směně Matěj zachytil míč v levém poli a dále nemusel zasahovat. V 2.směně šel na pálku, jako lead off a hned na nového nadhazovače. V prvním stavu viděl 5 míčů a tím posledním úspěšně odpálil hit. Bohužel další pálkař odpálil do infieldu a Nizozemci zahráli double play. V dohrávce 4. směny šel pálit na 2 outy. Matěj viděl 6 nadhozů a nakonec odpálil ground ball na 1. metu, kde byl nakonec vyoutován. V další směně chytil Matěj míč a dál už nic. Další stav na pálce dostal Mates v 6.směně. Uviděl 4 míče a pak odpálil míč na spojku, který ho vyoutoval ze vzduchu. Nizozemci vyhráli 6:5 po 7. směně.

Další zápas se odehrál v sobotu se stejným soupeřem. Náš reprezentant Lázniček nastoupil v levém poli, kde odehrál celý zápas. V tomto zápase šel pálit, jako 6. pálkař a bohužel byl strike out. V 3.směně byl Mates opět na pálce a byl opět vyoutován. Tentokrát jej zastavil v postupuju nizozemský nadhazovač. V dohrávce směny Mates zachytil míč v zadní poli. V 5.směně byl bohužel strike out. V poslední 7.směně šel náš hráč na pálku a odpálil hit. Český tým zvítězil 7:6 a oplatil tím Nizozemcům porážku z předcházejícího večera.

Líbí (45)     Nelíbí (21)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
Extraliga 2018

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.