Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Jak hodnotíte ZČ extraligy???

   Vynikající (1)
  

  Velmi dobrý (1)
  

  Dobrý (2)
  

  Špatný (7)
  

  Bez komentář (5)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 158

Online: 2

Včera celkem: 171
Aktuální výsledky Muži:
17.6. 14:00 Skokani Olomouc - Olympia Blansko 7:3
16.6. 14:00 Tempo Titans - Skokani Olomouc 9:1
15.6. 17:00 Hroši Brno Navisys - Skokani Olomouc 4:19
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
10.6. 15:00 FOXES Brno - Skokani Olomouc B 11:9
Nejbližší zápas Muži:
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
16.6. 13:00 Skokani Olomouc B - Fighting Flies Bratislava
Zápasy v Ostravě a 2 odlišné výkonyPublikováno: 2017-07-27
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 374

Další kolo Extraligy jsme odehráli na hřišti Arrows Ostrava. Hned v úvodu play off jsme schytali 2 kandidáty na titul, ale co se dá dělat. Hned v úterý jsme vyjeli Skobusem na zápas, ale u Helfštýna nám tento pekelný stroj vypověděl službu. Na zápas jsme se dostali, ale bez BP, což někteří hráči špatně nesli. Na středeční zápas se jelo auty a žádná bojovka se nekonala. Tentokrát jsme měli BP, ale kýžený efekt to nemělo.

Úterní zápas začal v 19 hodin po světli. Za domácí tým začal házet Marko Vykoukal. Hned v úvodní směně jsme dali 1 bod po krásných odpalech našich importů. Na našem kopci se představil Jar Dawson. Domácí tým se hned zakousl do našeho nadhazovače a Arrows bodovali. V dohrávce směny jsme dostali 4 body a za zmínku stojí homerun Jakuba Grepla. Na pálce jsme byli 2x strike outy a šli jsme do pole. Obdrželi jsme opět 1 bod po singlech Šípů a prohrávali jsme 1:5. V další směně dali hit Dawson a Voják, ale poté zahráli Arrows double a bylo po srandě. V dohrávce směny jsme obdrželi další 3 body, a to díky nezahraným doublům. Do dohrávky 4.směny jsme vystřídali nadhazovače a na kopec se dostal Jiří Kovařík. V této směně jsme nedostali ani bod. Domácí nadhazovač se v další směně dostal po tlak, kdy hodil 2 mety zdarma, ale fly out do zadního pole jej zachránil. V dohrávce této směny našli domácí recept na pomalé nadhozy našeho nadhazovače a odpálili homerun, konkrétně Cameron Russ. Do 6.směny vystřídali domácí nadhazovače a na kopec šel Matěj Satoria. Tento nadhazovače nám velmi sedl a zažili jsme big inning. V této směně jsme dali 6 bodů a skoro takřka každý hráč si odpálil hit. Po této kanonádě šel na kopec Tomáš Ondra. Také my jsme střídali nadhazovače a na kopec se dostala naše 2.meta Martin Zdražil. Tento nadhazovač začal velmi zostra a 1. pálkaře vystrikoval. Na pálce jsme nepřidali ani bod, protože nás držel dobře házející Tomáš Ondra. Bohužel v poli jsme dostali další dva body po hitech a nějakém tom erroru. Na pálce jsme vydrželi jen 7 nadhozů a nic jsme z toho nevytěžili. V poli jsme zahráli easy fly outy a šli jsme do útoku. V této směně odpálil homerun Jakub Voják. Poté jsme dali ještě 1 bod, ale to bylo z naší útočné snahy vše. Zápas skončil 12:10 pro domácí Arrows. V utkání jsme odpálili 16 hitů, což je na náš tým velmi dobré číslo.

Sestava proti Arrows Ostrava:
P-J.Dawson/J.Kovařík/M.Zdražil, C-J.Voják, 1B-J.Utěšený, 2B-M.Zdražil/J.Kovařík, 3B-J.Kovařík/J.Dawson, SS-D.Brammer, LF-M.Poledna, CF-M.Lázniček, P.Mik


Ve středu jsme vyjeli na hřiště Ostravy, kde jsme byli domácí. Naším startérem byl Petr Mik. Hned v úvodní směně jsme dostali 2 body. Bohužel tyto body jdou na vrub našim hráčům, kteří nezahráli jednoduché míče. Za hosty začal házet Devon Ramirez. Tento nadhazovač se velmi pral se strike zonou a v úvodních směnách hodně házel bally. V dohrávce směny jsme dali 2 body po homerunu Jakuba Vojáka. Hned v 2.směně jsme dostali 6 bodů. Nemuseli jsme dostat žádný bod, ale naše pole nezachytilo pop up a hosté ožili začali a nám běhat po metách. V dohrávce směny odpálili hit Brammer a Voják a pak už se nic nedělo. Do 5.směny jsme vystřídali nadhazovače a na kopec sel dostal Pavel Schwarz. Pavel dostal 2 body, ale to spíše díky špatné hře našich polařů. Na pálce jsme byli rychle out a šlo se zase pálit. Pavel hodil v této směně 3 strike outy a tento inning patřil jen jemu. Hosté v 7.směně vystřídali nadhazovače a na kopec se dostal Boris Bokaj. Tento nadhazovač nás k ničemu nepustil. Arrows nám dali ještě 2 body a pak šel utkání zavřít Ondřej Satoria. Utkání skončilo 12:2 pro ostravské Arrows. V tomto zápase jsme byli všude pozdě a nic moc pozitivního jsme nepředvedli.

Sestava proti Arrows Ostrava:
P-P.Mik/P.Schwarz/J.Šimek, C-J.Voják, 1B-J.Utešený, 2B-M.Zdražil, 3B-J.Dawson, SS-D.Brammer, LF-M.Poledna, CF-M.Lázniček, RF-V.Blažek

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (52)     Nelíbí (13)

Komentáře:

Polis:   (28/07/2017 09:29)

 
Batting practise je pálkařská rozcvička před zápasem


Radim:   (28/07/2017 07:25)

 
co znamená BP?


Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
Extraliga 2018
1 .Draci Brno 27 26 1
2 .Arrows Ostrava 27 22 5
3 .Eagles Praha 27 19 8
3 .Kotlářka Praha27 19 8
5 .Cardion Hroši Brno27 17 10
6 .Tempo Titans Praha 27 9 18
6 .Třebíč Nuclears27 9 18
8 .Olympia Blansko 27 6 21
9 .Skokani Olomouc 27 5 22
10 .Technika Brno 27 3 24
JMOP

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.