Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Jak se vám líbil slowpitch?

  Líbil (44)
  

  Nelíbil (48)
  

  Nepamatuji si nic (25)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 19

Online: 2

Včera celkem: 91
Aktuální výsledky Muži:
1.9. 16:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 5:1
1.9. 13:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 1:7
26.8. 14:00 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears 9:8
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
12.8. 15:30 Skokani Olomouc B - Pelikans Bučovice 13:9
Nejbližší zápas Muži:
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
Zápasy v Ostravě a 2 odlišné výkonyPublikováno: 2017-07-27
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 374

Další kolo Extraligy jsme odehráli na hřišti Arrows Ostrava. Hned v úvodu play off jsme schytali 2 kandidáty na titul, ale co se dá dělat. Hned v úterý jsme vyjeli Skobusem na zápas, ale u Helfštýna nám tento pekelný stroj vypověděl službu. Na zápas jsme se dostali, ale bez BP, což někteří hráči špatně nesli. Na středeční zápas se jelo auty a žádná bojovka se nekonala. Tentokrát jsme měli BP, ale kýžený efekt to nemělo.

Úterní zápas začal v 19 hodin po světli. Za domácí tým začal házet Marko Vykoukal. Hned v úvodní směně jsme dali 1 bod po krásných odpalech našich importů. Na našem kopci se představil Jar Dawson. Domácí tým se hned zakousl do našeho nadhazovače a Arrows bodovali. V dohrávce směny jsme dostali 4 body a za zmínku stojí homerun Jakuba Grepla. Na pálce jsme byli 2x strike outy a šli jsme do pole. Obdrželi jsme opět 1 bod po singlech Šípů a prohrávali jsme 1:5. V další směně dali hit Dawson a Voják, ale poté zahráli Arrows double a bylo po srandě. V dohrávce směny jsme obdrželi další 3 body, a to díky nezahraným doublům. Do dohrávky 4.směny jsme vystřídali nadhazovače a na kopec se dostal Jiří Kovařík. V této směně jsme nedostali ani bod. Domácí nadhazovač se v další směně dostal po tlak, kdy hodil 2 mety zdarma, ale fly out do zadního pole jej zachránil. V dohrávce této směny našli domácí recept na pomalé nadhozy našeho nadhazovače a odpálili homerun, konkrétně Cameron Russ. Do 6.směny vystřídali domácí nadhazovače a na kopec šel Matěj Satoria. Tento nadhazovače nám velmi sedl a zažili jsme big inning. V této směně jsme dali 6 bodů a skoro takřka každý hráč si odpálil hit. Po této kanonádě šel na kopec Tomáš Ondra. Také my jsme střídali nadhazovače a na kopec se dostala naše 2.meta Martin Zdražil. Tento nadhazovač začal velmi zostra a 1. pálkaře vystrikoval. Na pálce jsme nepřidali ani bod, protože nás držel dobře házející Tomáš Ondra. Bohužel v poli jsme dostali další dva body po hitech a nějakém tom erroru. Na pálce jsme vydrželi jen 7 nadhozů a nic jsme z toho nevytěžili. V poli jsme zahráli easy fly outy a šli jsme do útoku. V této směně odpálil homerun Jakub Voják. Poté jsme dali ještě 1 bod, ale to bylo z naší útočné snahy vše. Zápas skončil 12:10 pro domácí Arrows. V utkání jsme odpálili 16 hitů, což je na náš tým velmi dobré číslo.

Sestava proti Arrows Ostrava:
P-J.Dawson/J.Kovařík/M.Zdražil, C-J.Voják, 1B-J.Utěšený, 2B-M.Zdražil/J.Kovařík, 3B-J.Kovařík/J.Dawson, SS-D.Brammer, LF-M.Poledna, CF-M.Lázniček, P.Mik


Ve středu jsme vyjeli na hřiště Ostravy, kde jsme byli domácí. Naším startérem byl Petr Mik. Hned v úvodní směně jsme dostali 2 body. Bohužel tyto body jdou na vrub našim hráčům, kteří nezahráli jednoduché míče. Za hosty začal házet Devon Ramirez. Tento nadhazovač se velmi pral se strike zonou a v úvodních směnách hodně házel bally. V dohrávce směny jsme dali 2 body po homerunu Jakuba Vojáka. Hned v 2.směně jsme dostali 6 bodů. Nemuseli jsme dostat žádný bod, ale naše pole nezachytilo pop up a hosté ožili začali a nám běhat po metách. V dohrávce směny odpálili hit Brammer a Voják a pak už se nic nedělo. Do 5.směny jsme vystřídali nadhazovače a na kopec sel dostal Pavel Schwarz. Pavel dostal 2 body, ale to spíše díky špatné hře našich polařů. Na pálce jsme byli rychle out a šlo se zase pálit. Pavel hodil v této směně 3 strike outy a tento inning patřil jen jemu. Hosté v 7.směně vystřídali nadhazovače a na kopec se dostal Boris Bokaj. Tento nadhazovač nás k ničemu nepustil. Arrows nám dali ještě 2 body a pak šel utkání zavřít Ondřej Satoria. Utkání skončilo 12:2 pro ostravské Arrows. V tomto zápase jsme byli všude pozdě a nic moc pozitivního jsme nepředvedli.

Sestava proti Arrows Ostrava:
P-P.Mik/P.Schwarz/J.Šimek, C-J.Voják, 1B-J.Utešený, 2B-M.Zdražil, 3B-J.Dawson, SS-D.Brammer, LF-M.Poledna, CF-M.Lázniček, RF-V.Blažek

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (52)     Nelíbí (13)

Komentáře:

Polis:   (28/07/2017 09:29)

 
Batting practise je pálkařská rozcvička před zápasem


Radim:   (28/07/2017 07:25)

 
co znamená BP?


Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
Extraliga 2018

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.