Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Jak se vám líbil slowpitch?

  Líbil (44)
  

  Nelíbil (48)
  

  Nepamatuji si nic (25)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 18

Online: 3

Včera celkem: 91
Aktuální výsledky Muži:
1.9. 16:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 5:1
1.9. 13:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 1:7
26.8. 14:00 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears 9:8
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
12.8. 15:30 Skokani Olomouc B - Pelikans Bučovice 13:9
Nejbližší zápas Muži:
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
Nabitý týden našeho týmu aneb 5 utkání v 6 dnechPublikováno: 2017-07-25
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 325

Tento týden je opravdu velmi nabitý. Hráči odehrají velkou porci zápasů a po těchto utkání bude play off ve své půlce. Z toho tedy plyne, že týmy budou muset ze sebe vyždímat vše. Prvním naším soupeřem jsou Arrows Ostrava se, kterými odehrajeme 2 zápasy v týdnu. V sobotu pak odehrajeme double s Kotlářkou a v neděli jedeme za odměnu do Prahy zahrát 1 zápas se stejným soupeřem. Musíme také doufat v dobré počasí, aby se žádný zápas nepřekládal. Doufám, že na stadiony zavítá více fanoušků než v úvodních kolech Extraligy.

Jak již bylo zmíněno, tak 1. naším soupeřem v tomto týdnu budou Arrows Ostrava. Úterní zápas odehrajeme na hřišti Šípů v 19.00. Středeční zápas odehrajeme, také na hřišti Arrows, ale budeme domácím týmem, zápas začne v 19.30. Hlavním trenérem je hrající trenér Boris Bokaj a jeho asistentem je Aleš Navrátil. Nadhazovačem číslo 1 je Joseph Goodman, který odházel 12 vítězných zápasů. Za Arrows mohou také házet: Bokaj (ERA 1.27), Satoria (ERA 1.68) nebo Vykoukal (ERA 2.13). Nejlepší pálkařem je bezesporu Cameron Russ, který si drží pálkařský průměr nad 400. Tento hráč hraje skvěle i v poli, jeho pozice je spojka. Velmi dobře letos pálí, také 1.meta Arrows Tomáš Juněc. Catcherem je Michal Vykoukal, který odchytal 303 směn, což je velmi slušné číslo. S tímto týmem máme letos velmi dobrou bilanci, tak doufám, že si ji nepokazíme.

Dalším soupeřem našeho týmu je Kotlářka Praha. Tento tým je velmi nepříjemný a máme s ním historicky špatnou bilanci. Poslední zápasy a prohry v nich nás skoro stály místo v play off, tak je na čase tuto statistiku vylepšit a vrátit to Kotlářce i s úroky. V sobotu odehrajeme 2 zápasy na našem hřišti, a to v 13 a 16 hodin. V neděli pojedeme na Markétu a zde v 14 hodin odehrajeme poslední utkání před měsíční pauzou. Hlavním trenérem je Michal Muller, který má zkušenosti s krčským baseballem. Nejlepším nadhazovačem týmu je levák Jan Novák, který odházel dobrou sezonu, dle informací teď, ale není v ČR, a tak se ho soupeři nemusí bát. Dalšími nadhazovači jsou: Vavruša (ERA 1.70), Brebner (ERA 3.60) a Cihlář (ERA 4.56). Nejlepším pálkařem týmu je Scott Mulhearn, kterého známe z působení v týmu Tempa Praha. Za domácí metou najdeme reprezentanta Daniela Vavrušu, který odchytal 338 směn.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (46)     Nelíbí (17)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
Extraliga 2018

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.