Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Jak hodnotíte ZČ extraligy???

   Vynikající (1)
  

  Velmi dobrý (1)
  

  Dobrý (2)
  

  Špatný (7)
  

  Bez komentář (5)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 158

Online: 2

Včera celkem: 171
Aktuální výsledky Muži:
17.6. 14:00 Skokani Olomouc - Olympia Blansko 7:3
16.6. 14:00 Tempo Titans - Skokani Olomouc 9:1
15.6. 17:00 Hroši Brno Navisys - Skokani Olomouc 4:19
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
10.6. 15:00 FOXES Brno - Skokani Olomouc B 11:9
Nejbližší zápas Muži:
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
16.6. 13:00 Skokani Olomouc B - Fighting Flies Bratislava
První zápasy v play off a 2 těsné prohryPublikováno: 2017-07-23
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 426

Hned v úvodním kole nás čekal ten nejtěžší možný soupeř Draci Brno. V této sérii jsme měli odehrát 3 zápasy a každý byl úplně jiný. První zápas jsme odehráli na horké půdě v Brně (Komárově) a další 2 utkání jsme hráli doma. Bohužel prázdninové zápasy nejsou moc oblíbené pro fanoušky a na tribunách byl vidět úbytek fanoušků. Domácím Skokani hrají s minimem hráčů, ale i tak předvádí nevídané výkony.

Startérem za Draky Brno byl Michal Sobotka. Hned úvodní pálkař se opřel do nadhozu a odpálil hit, poté však dračí obrana zapla a nedovolila našim borcům skórovat. Naším startujícím nadhazovačem byl Jar Dawson. Náš nadhazovač povolil jen 2 hity a pak se rozházel. Jiří Kovařík odpálil krásný hit, ale to by z našeho snažení vše. Druhá směna byla ve znamení našeho center fieldera, který zachytil 2 odpaly Draků. Na pálce jsme byli 2x strike out a pak situaci zachránil Jar Dawson, který odpálil další hit v utkání. Bratři Hajtmarové odpálili hit, ale pak to bylo vše z útočné snahy Draků. V prostřední části se nic zajímavého nedělo. Draci ke konci vystřídali nadhazovače a na kopec se dostal Petr Minařík. Tento nadhazovač nás držel zkrátka a nic nám nepovolil. Zápas dospěl do dohrávky 9.směny a na pálku šel Terrell Joyce. Tento hráč odpálil homerun a bylo po utkání. Zápas skončil 1:0 pro Draky Brno. V tomto utkání jsme hráli vyrovnanou partii s 20 ti násobnými Mistry, přesto že jsme hráli v poskládané sestavě.

Sestava proti Drakům Brno:
P-Ch.Dawson, C-J.Voják, 1B-O.Schwarz, 2B-M.Zdražil, 3B-J.Kovařík, SS-D.Brammer, LF-P.Mik, CF-M.Poledna, RF-M.Kohout

V sobotním zápase se na náš kopec postavil Dylan Brammer. Dylan si hravě poradil s pálkaři Draků, a tak jsme mohli jít do útoky my. Za hosty začal házet Ondřej Furko. Dylan odpálil hit a po něm byl trefen Matěj Lázniček. Na pálku se dostal 4. pálkař Jakub Voják, ale ten odpálil do infieldu a Draci zahráli double. V poli jsme zahráli jednoduché outy. Bohužel tato situace se opakovala i v našem útoku, a tak jsme šli zase do pole. Adam Hajtmar a Arnošt Dubový odpálil hit a obsadili 2. a 3. metu. Po ground outu hosté poprvé skórovali. V této směně jsme obdrželi 1 bod. Na pálku se dostal Martin Poledna, který odpálil infieldu hit a po erroru se dostal na 2.metu. Po odpalu Matěje Láznička doběhli Martin Poledna a Jar Dawson a ujali jsme se vedení 2:1. V 5.směně jsme dostali 3 body po katastrofální hře v poli. V této směně jsme udělali nespočet chyb. V dohrávce směny jsme skórovali po odpalech Brammera a Láznička. V 6.směně vystřídali hosté nadhazovače a na kopec se dostal Petr Minařík. Tento nadhazovač nám nesedí a měli jsme s ním velké problémy. Do 8.směny nastoupil na kopec Pavel Schwarz, který měl za úkol utkání doházet. Pavel zprvu házel mnoho ballů a hosté chodili po metách, jak na kolonádě. V této směně jsme dostali pouze 1 bod, lví podíl na tom měl náš zadní polař, který chytl takřka ztracený míč. My jsme dokázali dát také 1 bod a prohrávali jsme 4:5. V poslední směně jsme dostali 3 body po sérii met zdarma a hitů. Utkání nakonec skončilo 8:4 pro Draky Brno. V tomto utkání jsme měli 10 hitů a naše pálka nebyla špatná. Nejvíc hitů měl Matěj Lázniček, který odpálil 3 hity. Bohužel v tomto zápase jsme udělali mnoho chyb, a tak jsme neměli šanci utkání vyhrát.

Sestava proti Drakům Brno:
P-D.Brammer/P.Schwarz, C-J.Voják, 1B-O.Schwarz, 2B-M.Zdražil, 3B-J.Kovařík/D.Brammer, SS-Ch.Dawson, LF-M.Poledna, CF-M.Lázniček, RF-P.Mik/J.Kovařík

Zápas ovlivnil déšť, který posunul zápas. Domácí hráči museli dlouho upravovat hřiště a nezbylo jim mnoho sil do zápasu. Za náš tým začal házet Jiří Šimek. Hned v úvodní směně jsme prohrávali 2:0 po homerunu Terrella Joyce. Na hostujícím kopci začal házet Wesley Roemer. Hned v úvodní směně jsme se dostali do tlaku a na odpal Dylana Brammera nikdo nedokázal zaváhat, a tak se šlo do pole. V 2.směně nám Draci nasypali další 4 body. Tyto body jsme dostali díky chybám v obraně a singlům hostů. Na pálce odpálil krásný double Martin Zdražil, ale konec line upu už se na více nezmohl. Ve 4.směně jsme dostali opět 2 body po singlech hostů. Na pálce jsme nechali vyniknout hostující polaře a spíše než o tvrdé odpaly, šlo o špatné trefené míče. Hosté pálil, jako o duši a naši hráči měli plné ruce práce. V utkání bylo odpáleno mnoho doublů, ale na druhé straně jsme jich i mnoho zahráli. Do 7.směny jsme vyměnili nadhazovače a na kopec se dostal Petr Mik. Prvního pálkaře Petr vystrikoval, pak ale trochu povolil a jeho spoluhráči mu muselo vydatně pomoct. Hosté vystřídali nadhazovače a na kopec se dostal Jan Nebenfuhr. Ten utkání zavřel a hosté se mohli radovat z výhry 11:0.

Sestava proti Drakům Brno:
P-J.Šimek/P.Mik, C-J.Voják, 1B-J.Kovařík, 2B-M.Zdražil, 3B-Ch.Dawson, SS-D.Brammer, LF-M.Poledna, CF-M.Lázniček, RF-P.Mik/P.Schwarz

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (37)     Nelíbí (14)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
Extraliga 2018
1 .Draci Brno 27 26 1
2 .Arrows Ostrava 27 22 5
3 .Eagles Praha 27 19 8
3 .Kotlářka Praha27 19 8
5 .Cardion Hroši Brno27 17 10
6 .Tempo Titans Praha 27 9 18
6 .Třebíč Nuclears27 9 18
8 .Olympia Blansko 27 6 21
9 .Skokani Olomouc 27 5 22
10 .Technika Brno 27 3 24
JMOP

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.