Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Příjdete na 4. baseballový ples???

  ANO (54)
  

  NE (16)
  

  NEVÍM (8)
  

  MOŽNÁ (7)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 22

Online: 2

Včera celkem: 191
Aktuální výsledky Muži:
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
Nejbližší zápas Muži:
30.3. 19:00 Arrows Ostrava - Skokani Olomouc
31.3. 14:00 Skokani Olomouc - Arrows Ostrava
7.4. 14:00 Skokani Olomouc - Tempo Titans
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
8.4. 14:00 Cannibals Šumperk - Skokani Olomouc B
První zápasy v play off a 2 těsné prohryPublikováno: 2017-07-23
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 377

Hned v úvodním kole nás čekal ten nejtěžší možný soupeř Draci Brno. V této sérii jsme měli odehrát 3 zápasy a každý byl úplně jiný. První zápas jsme odehráli na horké půdě v Brně (Komárově) a další 2 utkání jsme hráli doma. Bohužel prázdninové zápasy nejsou moc oblíbené pro fanoušky a na tribunách byl vidět úbytek fanoušků. Domácím Skokani hrají s minimem hráčů, ale i tak předvádí nevídané výkony.

Startérem za Draky Brno byl Michal Sobotka. Hned úvodní pálkař se opřel do nadhozu a odpálil hit, poté však dračí obrana zapla a nedovolila našim borcům skórovat. Naším startujícím nadhazovačem byl Jar Dawson. Náš nadhazovač povolil jen 2 hity a pak se rozházel. Jiří Kovařík odpálil krásný hit, ale to by z našeho snažení vše. Druhá směna byla ve znamení našeho center fieldera, který zachytil 2 odpaly Draků. Na pálce jsme byli 2x strike out a pak situaci zachránil Jar Dawson, který odpálil další hit v utkání. Bratři Hajtmarové odpálili hit, ale pak to bylo vše z útočné snahy Draků. V prostřední části se nic zajímavého nedělo. Draci ke konci vystřídali nadhazovače a na kopec se dostal Petr Minařík. Tento nadhazovač nás držel zkrátka a nic nám nepovolil. Zápas dospěl do dohrávky 9.směny a na pálku šel Terrell Joyce. Tento hráč odpálil homerun a bylo po utkání. Zápas skončil 1:0 pro Draky Brno. V tomto utkání jsme hráli vyrovnanou partii s 20 ti násobnými Mistry, přesto že jsme hráli v poskládané sestavě.

Sestava proti Drakům Brno:
P-Ch.Dawson, C-J.Voják, 1B-O.Schwarz, 2B-M.Zdražil, 3B-J.Kovařík, SS-D.Brammer, LF-P.Mik, CF-M.Poledna, RF-M.Kohout

V sobotním zápase se na náš kopec postavil Dylan Brammer. Dylan si hravě poradil s pálkaři Draků, a tak jsme mohli jít do útoky my. Za hosty začal házet Ondřej Furko. Dylan odpálil hit a po něm byl trefen Matěj Lázniček. Na pálku se dostal 4. pálkař Jakub Voják, ale ten odpálil do infieldu a Draci zahráli double. V poli jsme zahráli jednoduché outy. Bohužel tato situace se opakovala i v našem útoku, a tak jsme šli zase do pole. Adam Hajtmar a Arnošt Dubový odpálil hit a obsadili 2. a 3. metu. Po ground outu hosté poprvé skórovali. V této směně jsme obdrželi 1 bod. Na pálku se dostal Martin Poledna, který odpálil infieldu hit a po erroru se dostal na 2.metu. Po odpalu Matěje Láznička doběhli Martin Poledna a Jar Dawson a ujali jsme se vedení 2:1. V 5.směně jsme dostali 3 body po katastrofální hře v poli. V této směně jsme udělali nespočet chyb. V dohrávce směny jsme skórovali po odpalech Brammera a Láznička. V 6.směně vystřídali hosté nadhazovače a na kopec se dostal Petr Minařík. Tento nadhazovač nám nesedí a měli jsme s ním velké problémy. Do 8.směny nastoupil na kopec Pavel Schwarz, který měl za úkol utkání doházet. Pavel zprvu házel mnoho ballů a hosté chodili po metách, jak na kolonádě. V této směně jsme dostali pouze 1 bod, lví podíl na tom měl náš zadní polař, který chytl takřka ztracený míč. My jsme dokázali dát také 1 bod a prohrávali jsme 4:5. V poslední směně jsme dostali 3 body po sérii met zdarma a hitů. Utkání nakonec skončilo 8:4 pro Draky Brno. V tomto utkání jsme měli 10 hitů a naše pálka nebyla špatná. Nejvíc hitů měl Matěj Lázniček, který odpálil 3 hity. Bohužel v tomto zápase jsme udělali mnoho chyb, a tak jsme neměli šanci utkání vyhrát.

Sestava proti Drakům Brno:
P-D.Brammer/P.Schwarz, C-J.Voják, 1B-O.Schwarz, 2B-M.Zdražil, 3B-J.Kovařík/D.Brammer, SS-Ch.Dawson, LF-M.Poledna, CF-M.Lázniček, RF-P.Mik/J.Kovařík

Zápas ovlivnil déšť, který posunul zápas. Domácí hráči museli dlouho upravovat hřiště a nezbylo jim mnoho sil do zápasu. Za náš tým začal házet Jiří Šimek. Hned v úvodní směně jsme prohrávali 2:0 po homerunu Terrella Joyce. Na hostujícím kopci začal házet Wesley Roemer. Hned v úvodní směně jsme se dostali do tlaku a na odpal Dylana Brammera nikdo nedokázal zaváhat, a tak se šlo do pole. V 2.směně nám Draci nasypali další 4 body. Tyto body jsme dostali díky chybám v obraně a singlům hostů. Na pálce odpálil krásný double Martin Zdražil, ale konec line upu už se na více nezmohl. Ve 4.směně jsme dostali opět 2 body po singlech hostů. Na pálce jsme nechali vyniknout hostující polaře a spíše než o tvrdé odpaly, šlo o špatné trefené míče. Hosté pálil, jako o duši a naši hráči měli plné ruce práce. V utkání bylo odpáleno mnoho doublů, ale na druhé straně jsme jich i mnoho zahráli. Do 7.směny jsme vyměnili nadhazovače a na kopec se dostal Petr Mik. Prvního pálkaře Petr vystrikoval, pak ale trochu povolil a jeho spoluhráči mu muselo vydatně pomoct. Hosté vystřídali nadhazovače a na kopec se dostal Jan Nebenfuhr. Ten utkání zavřel a hosté se mohli radovat z výhry 11:0.

Sestava proti Drakům Brno:
P-J.Šimek/P.Mik, C-J.Voják, 1B-J.Kovařík, 2B-M.Zdražil, 3B-Ch.Dawson, SS-D.Brammer, LF-M.Poledna, CF-M.Lázniček, RF-P.Mik/P.Schwarz

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (37)     Nelíbí (14)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
Extraliga 2017
1 .Draci Brno 15 14 1
2 .Arrows Ostrava 15 13 2
3 .Kotlářka Praha15 8 7
4 .Eagles Praha 15 5 10
5 .Cardion Hroši Brno15 4 11
6 .Skokani Olomouc 15 1 14
.
.
.
.
JExl 2017 U18
1 .Kotlářka Praha13 9 4
2 .Eagles Praha 12 8 4
3 .Tempo Titans Praha 13 5 8
4 .Patriots Liberec 14 4 10
----
1 .Draci Brno 18 18 16 2
2 .Cardion Hroši Brno18 10 7
3 .Třebíč Nuclears18 8 10
4 .Draci Brno 17 12 3 9
5 .Technika Brno 12 2 9
----
1 .Arrows Ostrava 12 12 0
2 .Skokani Olomouc 12 6 6
3 .Cobblers Zlín12 0 12
JMOP

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.