Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Jak se vám líbil slowpitch?

  Líbil (19)
  

  Nelíbil (27)
  

  Nepamatuji si nic (12)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 17

Online: 1

Včera celkem: 104
Aktuální výsledky Muži:
1.9. 16:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 5:1
1.9. 13:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 1:7
26.8. 14:00 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears 9:8
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
12.8. 15:30 Skokani Olomouc B - Pelikans Bučovice 13:9
Nejbližší zápas Muži:
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
Skokani se s Eagles Praha rozešli smírněPublikováno: 2017-07-16
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 391

V sobotu 15.7. byly naplánovány poslední zápasy základní části. Skokani měli už jasné místo v play off, a tak tyto zápasy brali, jako přípravu na další utkání. Na zápas jsme se sešli ve skromném počtu, ale co dělat, když náš tým ničí zranění. Po dlouhé cestě do Prahy jsme konečně dorazili do Eagles Parku. V krčském areálu probíhal slowpitchový turnaj Asiatů, a tak bylo o zábavu postaráno.

Na domácím kopci začal Tyler Walker, který nemá úplně oslnivé statistiky. V 1.směně byli 2 ground outy a single Matěje Láznička. Naším startujícím nadhazovačem byl Lukáš Veselý. Utkání začalo sliding catchem v zadním poli. Lukáš se v 1.směně trochu trápil a hodil metu zdarma a pak trefil hráče, naneštěstí se zkoncentroval a nepovolil domácím skórovat. V 2. směně Walker začal házet bally a rezultovaly z toho 3 mety zdarma. Poté náš 8.pálkař odpálil hit a ujali jsme se vedení 1:0. Bohužel jsme dále neskórovali, protože nás domácí nachytali na metách. V dohrávce 2.směny jsme zahráli double a tím jsme opět nepovolili domácím skórovat a drželi jsme si hubené vedení 1:0. Do 3.směny domácí vyměnili nadhazovače a na kopec se dostal Rick van Dijck, tento nadhazovač začal zostra a našeho nejlepší pálkaře Dylana Brammera vystrikoval. V dohrávce směny odpálil Jan Homolka homerun z prvního nadhozu a bylo po našem vedení. Na pálce se nic zvláštního nestalo vyjma opakovaného trefení Martina Zdražila. Na nadhozu Lukáš předkládal poli jednoduché míče, a tak jsme šli zase pálit. V 5.směně odpálil Jar Dawson hit, ale domácím se podařilo zahrát double play. V dohrávce 5.směny domácí přidali 2 body po nejisté hře našeho levého polaře. V 6.šesté směně odpálil Jakub Voják homerun, ale to bylo z naší útočné snahy vše. Do dohrávky 6.směny jsme i my vystřídali nadhazovače a na kopec se dostal Pavel Schwarz. Pavel hodil 2 strike outy a nedal domácím žádnou šanci vyniknout. Na pálce Jar Dawson opět odpálil hit, ale opět jsme ho nenapodobili. V 7.směně odpálil homerun z prvního nadhozu Joseph Wittig. Osmá směna byla ve znamení fly outů a z toho vzorce vybočil jen Jiří Kovařík, který odpálil hit. V dohrávce této směny odpálil Matěj Hejma homerun a poté dal Marek Chlup double. Do poslední směny šel na kopec Marek Chlup, který hodil 2 strike outy a bylo po utkání, domácí vyhráli 9:3.

Sestava proti Eagles Praha:
P-L.Veselý/P.Schwarz, C-J.Voják, 1B-O.Schwarz, 2B-M.Zdražil, 3B-Ch.Dawson, SS-D.Brammer, LF-M.Poledna, CF-M.Lázniček, RF-J.Kovařík

Na domácím kopci se představil Tomáš Duffek, který má bohaté reprezentační zkušenosti. Hned v úvodní směně jsme se ujali vedení, kdy naši první pálkaři (Dawson a Brammer) odpálili hit a první jmenovaný poté doběhl. Na našem kopci se představil Petr Mik. Petr začal na kopci velmi dobře a v 1.směně povolil pouze jeden hit. V 2.směně odpálili hit Ondřej Schwarz a Martin Poledna, ale to bylo opět vše. V dohrávce 2.směny naši polaři zahráli 2 easy fly outy a poté Petr Mik hodil strike out. Podobný scénář se udál i na naší pálce, ale s tím, že domácí zahráli 2 easy ground outy a pak Duffek hodil strike out. Peťa se rozházel k dobrému výkonu a krom mety zdarma domácím nic povolil. Jakub Voják dostal metu zdarma a doběhl po odpalu Martina Poledny. V dohrávce směny Marek Chlup odpálil single a poté Petr Zýma odpálil double a skoré bylo srovnáno na 2:2. Jar Dawson odpálil single a po sérii odpalů doběhl pro bod a skoré bylo 3:2. V 5.směně odpálil Joseph Wittig homerun a stav byl 3:3. V 6.směně odpálil Jakub Voják hit a Martin Poledna jej stáhl domů a vedli jsme 4:3. V poli jsme zahráli rychlé 3 outy. Bohužel poté začalo vydatně pršet a zápas byl ukončen.


Sestava proti Eagles Praha:
P-P.Mik, C-Ch.Dawson, 1B-O.Schwarz, 2B-M,Zdražil, 3B-J.Voják, SS-D.Brammer, LF-M.Poledna, CF-M.Lázniček, RF-J.Kovařík

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (38)     Nelíbí (18)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
Extraliga 2018

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.