Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Jak dopadne Opening Day Béčka s Technikou Reds?

  Výhra (9)
  

  Prohra (4)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 165

Online: 3

Včera celkem: 219
Aktuální výsledky Muži:
22.4. 14:00 Skokani Olomouc - Kotlářka Praha 1:19
21.4. 14:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 7:1
20.4. 16:30 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears 3:9
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
8.4. 14:00 Cannibals Šumperk - Skokani Olomouc B 25:15
Nejbližší zápas Muži:
27.4. 16:30 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears
28.4. 16:00 Třebíč Nuclears - Skokani Olomouc
5.5. 13:00 Technika Brno - Skokani Olomouc
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
29.4. 15:00 Skokani Olomouc B - Technika Brno B
Skokani neuspěli v měření sil s MistryPublikováno: 2017-07-12
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 280

Další kolo Extraligy je za námi. Už jen 1 výhra dělí Skokany od vysněného play off. Díky výsledkům Extraligy máme velkou šanci se probojovat do bojů o finále. V neděli a pondělí jsme sehráli 2 utkání s Draky Brno. V nedělním zápase jsme hráli doma před domácím publikem. V pondělním zápase jsme byli hosty na hřišti Draků. Bohužel nepřízeň počasí posunula zápas, a tak se začalo až v 21 hodin. Nutno podotknout, že Draci mají profesionálně připravený stadion a přes to, že vydatně pršelo a k domácí metě se člověk musel dopravit člunem, tak dokázali hřiště vysušit a připravit ke hře.

Do nedělního zápasu nastoupil na náš kopec Lukáš Veselý. V 1.směně Draci odpálil double a pak nám dobře zafungovalo pole. Za hosty začal házet Radim Chroust. Na pálce odpálil hit Brammer a Lázniček, ale poté Jakub Voják odpálil pop fly a nastal problém. V 2.směně odpálila legenda Pavel Budský hit, ale poté byl Polanský strike out. V útoku jsme se moc neohřáli, protože Chroust hodil 2 strike outy. Třetí směna byla ve znamení 3 fly outů, a tak se šlo zase pálit. Na pálce jsme odpálil dva tvrdé odpaly, ale pole Draků zahrálo krásné 2 outy. V 4.směně jsme obdrželi 5 bodů. Draci si zvykli na nadhozy Lukáše Veselého a zběsile pálili hity. Směnu ukončil dlouhý odpal Martina Schneidera, který byl s trochou štěstí zachycen v levém zadní poli. Na pálce jsme nedokázali odpovědět na dračí útok, a tak Draci opět řádili na pálce. Zahráli jsme double play a dostali jsme z nejhoršího. V útoku se naši pálkaři moc nevyznamenali, protože byli 2x strike out. V 6.směně se vyznamenal Jakub Voják, který chytil těžký pop fly odpálený Arnoštem Dubovým. V této směně jsme vystřídali nadhazovače a na kopec se dostal Pavel Schwarz. Pavel se chvíli hledal, ale nakonec to dobře dopadlo. Také hostě vyměnili nadhazovače a na kopec se dostal Jan Vašourek, ten se ale nepotkal s formou a po sérii chybných nadhozů byl vystřídán Petrem Minaříkem. V 7.směně se Pavel rozházel a nepovolil hostům ani bod. Na pálce jsme se moc neohřáli, protože Minařík nás drtil technickými nadhozy. Za to v poli jsme se činili, opět jsme zahráli krásné catche a rozehry. V utkání se již nic nestalo nic zajímavého. Utkání jsme prohráli 3:8.

Sestava proti Drakům Brno:
P-L.Veselý/P.Schwarz, C-J.Voják, 1B-O.Schwarz, 2B-M.Zdražil, 3B-Ch.Dawson, SS-D.Brammer, LF-M.Poledna, CF-M.Lázniček, RF-J.Kovařík

Pondělní zápas byl ovlivněn deštěm, ale nakonec to na hřišti nebylo skoro vůbec znát. Domácím startérem byl Michal Sobotka. Hned v úvodní směně jsme dali 2 body a největší zásluhu na tom měla trojice: Dawson, Brammer a Voják. Našim startujícím nadhazovačem byl Jiří Šimek. Šimek v 1.směně nepovolil Drakům ani bod, a tak jsme vedli po 1.směně 2:0. V 2. směně se vyznamenal Martin Červinka, který zahrál krásné outy po tvrdých odpalech našich hráčů. Na nadhozu se k dobrému výkonu rozházel Jiří Šimek a drtil domácí mixem rychlých a točených míčů. V 3.směně jsme dali 2 hity díky úlivkám, ale poté jsme tyto hráče nedokázali dále posunout, a tak snaha těchto hráčů dopadla vniveč. Proti našemu nadhazovači se dokázal prosadit pouze Arnošt Dubový, ale to bylo v útoku vše, co Draci ukázali. Na pálce jsme pálil přes střed, ale bohužel se nám do cesty postavil nadhazovač Sobotka nebo velmi dobře hrající Červinka. V 4.směně jsme začali 2 errory naší 3.mety, která nejdřív nedohodila na 1.metu a poté nesebrala úlivku. Naštěstí zaváhání 3.metaře nebylo fatální, protože jeho spoluhráči zahráli outy za něj. Na pálce jsme vydrželi 13 nadhozů a šli jsme zase do pole. Tato směna pro nás byla krizová, protože v ní jsme obdrželi 4 body. Za zmínku stojí 3 bodový homerun Terrella Joyce, který vyletěl až do stratosféry a letí ještě dodnes. Na pálce se nám přestalo dařit a buď nás vyoutovalo dobře hrající pole nebo jsme byli strike out. Domácí do 7.směny nominovali na kopec Wesleyho Roemera, který zápas v poklidu doházel. Klíčová byla 8.směna, kdy nám Draci nasypali 4 body a bylo po zápase. Naše snažení bylo definitivně utnuto ráznými odpaly a nejistou hrou v poli. Zápas jsme prohráli v poměru 2:8.

Sestava proti Drakům Brno:
P-J.Veselý, C-J.Voják, 1B-J.Utěšený, 2B-M.Zdražil, 3B-Ch.Dawson, SS-D.Brammer, LF-M.Poledna, CF-M.Lázniček, RF-J.Kovařík

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (29)     Nelíbí (15)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
Extraliga 2018
JMOP

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.