Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Jak dopadne Opening Day Béčka s Technikou Reds?

  Výhra (9)
  

  Prohra (4)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 165

Online: 3

Včera celkem: 219
Aktuální výsledky Muži:
22.4. 14:00 Skokani Olomouc - Kotlářka Praha 1:19
21.4. 14:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 7:1
20.4. 16:30 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears 3:9
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
8.4. 14:00 Cannibals Šumperk - Skokani Olomouc B 25:15
Nejbližší zápas Muži:
27.4. 16:30 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears
28.4. 16:00 Třebíč Nuclears - Skokani Olomouc
5.5. 13:00 Technika Brno - Skokani Olomouc
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
29.4. 15:00 Skokani Olomouc B - Technika Brno B
Pozvánka na poslední kola ExtraligyPublikováno: 2017-07-08
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 353

Liga se chýlí ke konci základní části a začíná přituhovat. Skokanům chybí odehrát 5 zápasů a potřebují vyhrát aspoň 2 z nich a soupeři musí ztratit. Minulé kolo jsme hráli veledůležité zápasy s Kotlářkou a bohužel jsme prohráli a tím jsme si zkomplikovali cestu do play off. Teď je, ale nový den a máme šanci na reparát. V neděli hrajeme domácí utkání s Draky Brno. Zápas začne ve 1.00 a bude to souboj o play off a pro Draky o 1.místo v tabulce. Doufáme, že na toto střetnutí přijde mnoho diváků, kteří vytvoří skvělou diváckou kulisu. Nehrajeme jenom s Draky, ale čeká nás více soupeřů, více se dozvíte v článku, tak pozorně čtěte.

S Draky nás čekají zápasy během 2 dnů. První zápas odehrajeme v neděli v 15.00 a druhý zápas se sehraje v pondělí v 19.00 pod světli. Jak všichni určitě ví, tak Draci Brno jsou fenoménem české Extraligy, počty titulů a hráčů v reprezentacích by někdo těžko spočítal. Hlavním trenérem je Arnošt Nesňal a jeho asistentem je Hynek Čapka. Statisticky nejlepším nadhazovačem je Wesley Roemer, který odházel 50 směn a má ERU 1.52. Tento nadhazovač proti nám již házel a dokázali jsme jej porazit. Je zajímavostí, že tento nadhazovač byl draftován týmem Arizona Diamonbacks, ale zápasu v MLB se bohužel nedočkal. Upozornit bych také chtěl na Petra Minaříka, který stále hází vysoký standard. Nejvíce hitů má Arnošt Dubový, který přednedávnem odpálil svůj 300. hit v Extralize. Pozor si také naši nadhazovači musí dávat na Terrella Joyce, který umí odpálit míč pekelně daleko. Za domácí metou můžeme najít reprezentačního catchera Petra Čecha (228IP). Tyto zápasy budou pro oba celky velmi důležité a oba týmy do toho dají vše, aby dosáhly na kýžené cíle.

Ve středu 12.7. máme v plánu zápas s Olympií Blansko. Toto střetnutí se odehraje v 19.30 pod světli a jedná se o odložený zápas. Hlavním trenérem je Ivo Kučera, který občas hraje suplujícího pálkaře. Nadhazovačem číslo 1 je Jakub Kostka, který odházel 67 směn a má ERU 3.19. Nejlepším pálkařem je Pavel Procházka, který odpálil 20 H. Za zmínku stojí defenzivní výkony Davida Lošťáka, který hrává na spojce. Za domácí metou můžeme nejčastěji najít Jaroslava Kříže (116IP). Ačkoliv se může zdát, že domácímu týmu o nic nepůjde, tak si nemyslím, že by toto střetnutí vypustili a dali nám vítězství zadarmo.

V sobotu 15.7. sehrajeme double na hřišti Eagles Praha. Budou to poslední zápasy v základní části a dost možná i ty nejdůležitější. Eagles je totiž přímým konkurentem v boji o play off. Domácím trenérem je Vladimír Chlup, který letos ukončil kariéru hráče v 1.Lize (Blesk Jablonec). Nejlepším nadhazovačem je Matěj Hušek, který odházel 46 směn a má ERU 1.57. Nejvíce hitů má Joseph Wittig, který odpálil 48 dobrých odpalů. Naši hráči si také musí dávat pozor na Matěje Hejmu, který odpálil 10 doublů a 8 homerunů. Nesmím opomenout Marka Chlupa, který minulý týden vyhrál Homerun derby na Pražském baseballovém týdnu. Na pozici catchera hraje David Sandoval, který proti nám i házel.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (31)     Nelíbí (9)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
Extraliga 2018
JMOP

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.