Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Jak dopadne Opening Day Béčka s Technikou Reds?

  Výhra (9)
  

  Prohra (4)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 165

Online: 3

Včera celkem: 219
Aktuální výsledky Muži:
22.4. 14:00 Skokani Olomouc - Kotlářka Praha 1:19
21.4. 14:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 7:1
20.4. 16:30 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears 3:9
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
8.4. 14:00 Cannibals Šumperk - Skokani Olomouc B 25:15
Nejbližší zápas Muži:
27.4. 16:30 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears
28.4. 16:00 Třebíč Nuclears - Skokani Olomouc
5.5. 13:00 Technika Brno - Skokani Olomouc
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
29.4. 15:00 Skokani Olomouc B - Technika Brno B
Středeční night game s OstravouPublikováno: 2017-06-23
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 334

Ve středu 21.6. se sehrálo další kolo Extraligy. Našim soupeřem byli hráči Arrows Ostrava. Toto utkání se sehrálo v Ostravě pod světly. Jelikož se ve středu pořádal na hřišti Arrows běh, tak utkání nabralo menší zpoždění, ale to nakonec nevadilo. Tento zápas byl velmi atraktivní, protože to byl souboj 1. týmu s 3.týmem. Před tímto střetem měli naši borci navrch, protože v předešlých 3 zápasech 2x zvítězili.

Za domácí tým nastoupil na kopec Ondřej Satoria. Hned 1. pálkař byl velmi úspěšný a po velkém boji odpálil dvojmetový odpal. Poté dostal Matěj Lázniček metu zdarma a Jar Dawson ukradl 3.metu. Jar Dawson skóroval po pokusu Matěje o ukradení 2.mety. Naším startérem byl Max MacNabb, který nakonec odházel celých 9 směn. Prvním pálkařem ostravského týmu byl Devon Ramirez, který odpálil hit. Další pálkař odpálil na spojku a bohužel se nám nepodařil zahrát double. První směnu pak Max zavřel 2SO. Překvapivě domácí vystřídali nadhazovače a na kopec se dostal Marko Vykoukal. První 3 pálkaři odpálili hit, ale díky agresivnímu baserunningu byli 2 z nich zbytečně out. V 2.směně zahrozili Arrows po odpalu Jakuba Grepla, ale jeho spoluhráči jej nedostali domů, a tak bylo skoré 2:0 pro náš tým. Martin Zdražil odpálil hit a Jar Dawson jej posunul na 2.metu po úlivce. Poté Dylan Brammer odpálil hit a Martin Zdražil doběhl pro 3.bod. V 3.směně Cameron Russ odpálil hit a díky divokému nadhozu se dostal na 2.metu, ale to bylo opět vše. V další směně jsme měli opět nakročeno k dalšímu bodu, ale domácí zahráli krásný double play. V 4.směně Michael Vykoukal odpálil triple, ale budu naše obrana mu zabránila ve skórování. Na pálce jsme v této směně mířili do lapaček ostravské infieldu, a tak z útočného snažení nebylo nic. V poli se opakoval scénář z naší pálky a byl rychlá směna. V 6.směně odpálil Max MacNabb homerun. V dohrávce 6.směny odpálil Michael Vykoukal tvrdý groundball na Martina Zdražila, ale ten stál jako skála a domácí borce nakonec vyoutoval. Na pálce jsme vydrželi pouze 7 nadhozů a šlo se opět do pole. Max v dohrávce této směny předkládal jednoduché míče poli a směnu zakončil nekompromisním SO. Na začátku 8.směny šel na pálku Jar Dawson a odpálil daleký míč k plotu, který Devon Ramirez chytl v zákroku večera. Bohužel s dalšími 2 pálkaři si ostravská obrana hravě poradila. V poli jsme zahráli 2 fly outy, které byly těžké díky osvětlení, ale naši zadopolaři ukázali kvalitu. V 9.směně hned z 1.nadhozu odpálil homerun Jakub Voják. Hned další pálkař jej napodobil, a tak Max MacNabb odpálil back to back homerun. V poli hodil Max 2 SO a byl konec utkání. Skokani se v tomto zápase poradili s Arrows Ostrava v poměru 7:0.

Sestava proti Arrows Ostrava:
P-M.MacNabb, C-J.Voják, 1B- O.Schwarz, 2B- M.Zdražil, 3B- J.Dawson, SS- D.Brammer, LF-M.Poledna, CF-M.Lázniček, RF-J.Kovařík

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (59)     Nelíbí (6)

Komentáře:

tcq:   (23/06/2017 11:54)

 
Super zapas, Max vynikajici, tezko rict jestli ste v teto sezone zahrali lepsi. Spojeni "zbytecny aut" ve spojitosti s agresivni hrou mi prijde jako nesmysl, tak se to ma hrat! 


Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
Extraliga 2018
JMOP

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.