Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Jak dopadne Opening Day Béčka s Technikou Reds?

  Výhra (9)
  

  Prohra (4)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 165

Online: 3

Včera celkem: 219
Aktuální výsledky Muži:
22.4. 14:00 Skokani Olomouc - Kotlářka Praha 1:19
21.4. 14:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 7:1
20.4. 16:30 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears 3:9
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
8.4. 14:00 Cannibals Šumperk - Skokani Olomouc B 25:15
Nejbližší zápas Muži:
27.4. 16:30 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears
28.4. 16:00 Třebíč Nuclears - Skokani Olomouc
5.5. 13:00 Technika Brno - Skokani Olomouc
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
29.4. 15:00 Skokani Olomouc B - Technika Brno B
Úspěšný víkend v podání A týmuPublikováno: 2017-06-19
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 460

Tento hrací víkend se hrály 2 zápasy. Obě utkání se sehrály na našem hřišti a měly jednoho vítěze. Ani 2 výhry nepomohly v posunu v tabulce, a tak jsme stále na 5.místě. Zbývá odehrát jen málo zápasů a šance na play off je velmi vysoká. Tento víkend k nám zavítalo opět hodně fanoušků, kteří vytvořili skvělou diváckou kulisu.

V sobotním zápase byli naším soupeřem borci z Olympie Blansko. Startérem úvodního zápasu byl Lukáš Veselý. Hned v úvodí směně nám teklo do bot. První 3 pálkaři se dostali na metu a vypadalo to velmi špatně. Potom, ale zaúřadoval Ondřej Schwarz, který 3 outy zavřel směnu. Za hosty začal házet Kenneth Chiu. V úvodní směně se dostali první dva pálkaři na mety a po odpalu Jakuba Vojáka skóroval Jar Dawson. V poli jsme zahráli 3 outy po souhrách middle infieldu a šlo se opět pálit. Na pálce jsme se moc neohřáli, protože Chiu hodil 2 SO, a tak jsme museli jít zpět do obrany. Hostující Lošťák ve 3.směně složil krásnou úlivku, ale to bylo z útočné snahy hostů v této směně vše. V útoku jsme se moc nepředvedli a šlo se opět do pole. Tato směna opět patřil naší 1.metě, která zahrála 3 outy a šlo se ze směny. V následující směně odpálil Ondra Schwarz hit na 2 outy, ale bohužel další pálkař bylo SO, a tak byl stav stále 1:0 pro náš tým. V poli naši polaři zneškodnili 3 vysoké fly outy. Na pálce tedy byl Jar Dawson, který byl trefen, poté se dostal na metu Dylan Brammer. Viděli jsme double steal, ale ani ta nám nepomohla, protože Matěj Lázniček byl vyoutován. V další směně opět zaúřadovalo naše vnitřní pole a bylo po útočné snaze hostů. Na pálce opět odpálil hit na 2 outy Ondřej Schwarz, ale bohužel se opakoval stejný scénář, protože další pálkař byl opět SO. Lukáš Veselý hodil v 7.směně SO a poté předkládal jednoduché míče, s kterými si naše pole poradilo. V 8.směně se Martinové Poledna a Zdražil dostali na metu. Jar Dawson odpálil hit a první jmenovaný skóroval. Dalším pálkařem byl Dylan Brammer, který odpálil double a skóroval i Martin Zdražil. To bylo na hostující trenéra příliš a vystřídal nadhazovače. Na kopec se dostal Aleš Blažek a Kenneth Chiu šel za odměnu chytat. Prvním pálkařem byl Matěj Lázniček, který odpálil line out na nadhazovače, a tak jej přivítal na kopci. Nový nadhazovač nám velmi sedl a skoro každý hráč odpálil hit. Tato směna byl pro nás big inning, ale bodů mohlo být i více, kdyby náš baserunning byl o něco lepší. Do 8.směny jsme vyměnili nadhazovače a na kopec se dostal Pavel Schwarz. Pavel sice začal metou zdarma, ale poté se dokázal zkoncentroval a situaci zachránil. V 8.směně jsme přidali náš poslední bod v zápase a skoré bylo 8:0 pro Skokany. V 9.směně se hosté nadechli k obratu a hned 5x skórovali. Podíl na tom měl Pavel Schwarz, který neházel striky a hosté chodili po metách. Domácí trenér Michal Kohout tedy šáhl ke střídání a na kopec se dostal Max MacNabb. Utkání skončilo 8:5 pro náš tým.

Sestava proti Olympii Blansko:
P-L.Veselý/P.Schwarz/M.MacNabb, C-J.Voják, 1B-O.Schwarz, 2B-M.Zdražil, 3B-J.Dawson, SS-D.Brammer, LF-M.Lázniček/P.Mik, CF-M.MacNabb/M.Lázniček, RF-J.Kovařík, DH-M.Poledna

V nedělním zápase jsme se utkali s Tempem Praha. Naším startérem bylo Dylan Brammer, který odházel celé utkání. V první směně byli 2 flyouty a 1 SO a nic nenasvědčovalo tomu, že to bude strike outové utkání. Jar Dawson odpálil hit a poté Dylan Brammer složil úlivku. Bohužel byl Jar Dawson sporně vyoutován na 2.metě. Na pálku se dostal hostující nadhazovač Jake Rabinowitz, který odpálil hit. Poté Dylan hodil 3SO a šlo se ze směny. Na pálce jsme měli dva ground outy a pak SO. I Jake Rabinowitz velmi dobře házel a domácím hráčům toho moc nepovolil. Na pálce odpálili hit Vohánka a Lukačka, ale poté hodil Dylan 3 SO. Na pálce byli jenom 3 pálkaři a opět tu byl sporný moment, kdy náš hráč odpálil na spojku a byl vyoutován na 1.metě. V poli naši hráči spíše statovali, protože náš nadhazovač hodil opět 3SO. Matěj Lázniček dostal metu zdarma a poté jej posunul do skórovací pozice Jakub Voják. Max MacNabb složil krásnou úlivku, která opět skončila nepochopením rozhodčích. Matěj Lázniček doběhl pro bod. V zádním poli chytl flyball Jiří Kovařík, ale jinak pokračovala krasojízda v podání Dylana Brammera opět 2SO. Na pálce jsme se moc nepředli a byli 2SO a jeden fly ball. David Vohánka opět odpálil hit, ale poté byl chycen na 2.metě po příhozu Jakuba Vojáka a akrobatického zákroku Jara Dawsona.
V 6.směně odpálil Jakub Voják míč k plotu, ale po krásné souhře byl chycen na 3.metě. V 7.směně se opět činil Dylan a hodil 3SO. Další směna byla v režii Rabinowitze a krom BB se naši pálkaři nedostali ke slovu. Osmá směna byla opět a nečekaně v podání našeho nadhazovače, kdy hodil 2SO a zahrál out z úlivky. Na pálce jsme 2x skórovali a lví podíl na tom měl Jakub Voják, který odpálil double. Hostující trenér sáhl ke změně a na kopec se dostal David Nevěřil. Posledního pálkaře Dylan Brammer vystrikoval a zápas skončil 3:0 v prospěch našeho týmu.

Sestava proti Tempu Praha:
P-D.Brammer, C-J.Voják, 1B-M.MacNabb, 2B-O.Schwarz, 3B-M.Zdražil, SS-J.Dawson, LF-P.Mik/M.Poledna, CF-M.Lázniček, RF-J.Kovařík
Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (34)     Nelíbí (12)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
Extraliga 2018
JMOP

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.